Setari Cookie-uri

Marirea sanilor

Am sani f mici lucrul acesta ma afecteaza f mult .. multe bluze nu imi vin ptr ca la sani raman 'ca pe gard' :)) as dori sa imi maresc cu un nr sani ... voi mai putea alapta cand voi dori sa am copii? care este perioada de vindecare? plz astept comm :* ms
GossipGirl_healthy
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:25
vdraga mea vrei silicoane sau metode naturale ca nu ai specificat...
kattuka
Postat pe 26 Noiembrie 2008 09:05
Si eu ma confrunt cu aceiasi problema mai ales ca am alaptat o perioada si acum am si slabit foarte mult!Nu ca as fi fost vreodata o "dotata" dar totusi...Am incercat cu un an inainte sa raman insarcinat metoda de marire a sanilor cu tinctura de marar!....APA DE PLOAIE!Acum ma gandesc sa incerc si cremele gen "Contur"poate ,poate..si poate daca ne mai ingrasam putin se schimba ceva!Uneori grasimea e benefica chiar daca toata lumea vrea sa scape de ea!Cine stie incearca mai multe dar nimic hormonal, pt ca s-ar putea sa reusesti cu hormoni ,si sa-ti faci sani frumosi...dar la un moment dat trebuie sa ii operezi ca ai tot felul de noduli(de la dereglarea hormonala)Asa ca NU hormoni si hai sa fim sanatosi in primul rand!
DORYZ
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:18
http:www.chirurgieesteticacluj.ro/implant mamar.html
ionelmary
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:51
nu incercati physio bust, sau contour! va veti arunca banii si va veti pierde timpul degeaba!!!!!!!!!!!! eu de patru luni am incercat si nici macar 1 mm nu mi s-au marit. adica gresesc, se maresc (umfla) la un moment dat 1 cm, dar peste o saptamana se dezumfla la loc si ajungi l dimensiune de inainte. asa ca am ajuns la concluzia ca ori faci implant ori te multumesti cu ce ai
ellise85
Postat pe 27 Decembrie 2008 11:05
Intrebati medicul de familie, intrebati ginecologul. Eu am facut-o, mi-au recomandat un implant cu proteze de silicon - ca pe una din cele mai simple interventii chirurgicale care se fac la ora asta in lume, de rutina - si m-au asigurat ca riscul de a nu putea alapta este exact la fel de mare/mic pentru femeile cu implanturi ca si pentru femeile fara.
schnecke
Postat pe 27 Decembrie 2008 20:16
implantul cu silicon. daca vrei sa vezi cum se procedeaza intra pe SANATATEATV.RO si acolo acceseaza implantul mamar, doctorul NITESCU, eu am facut implantul si sunt foarte multumita, cat de despre alaptat, fara probleme, acest implant este subglandular, deci nu afecteaza glanda mamara.
kukla
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:05
As dori o informatie.Daca cineva s-a operat la sani la Dr.Stan din Bacau sa imi dea si mie detalii!Mersi.iulialupes@yahoo.com.Astept raspuns.
healthy001807
Postat pe 3 Mai 2009 20:43
Eu am o alta metoda experimentata de mine si care chiar a dat rezultate. Pastilele Breast Actives sunt un supliment natural pentru marirea sanilor.
Va sfatuiesc sa le incercati si voi pentru ca nu veti regreta si veti avea mai multa incredere in voi dupa tratament.
Va las id-ul pentru mai multe detalii: oana_eu2009
O zi buna!
scumpica20
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:16
da,posibil sa fie bune dar multe pot avea rectii adverse adica ingrasa...
healthy001807
Postat pe 6 Ianuarie 2010 22:38
Eu nu m-am ingrasat, m-am interesat sa nu fie pe baza de hormoni..pentru ca atunci exista posibiitatea de ingrasare. Acestea sunt naturale, din aceats cauza nici nu m-am ingrasat.
scumpica20
Postat pe 7 Ianuarie 2010 15:26
buna .

Iti sugerez un implant mamar pe viata care nu afecteaza alaptarea si nu ti va face probleme niciodata.Iti sugerez sa mergi la o consultatie la Dr Kasem-implant mamar,gasesti datele de contact pe net sau suni la clinica lui:0730052545,te va lamuri in ceea ce priveste acest tip de implant.
kudika472042
Postat pe 21 Noiembrie 2011 19:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
venofer 1 De la: pharm 5 Mai 2010 20:24
Dragoste sau cariera? 30 De la: camiflorea 23 Ianuarie 2010 08:08
HHHH 9 De la: kudika368551 21 Februarie 2011 22:10
Gratuit - Screening cardiologic pentru copii 1 De la: CentreleAres 19 Mai 2015 11:45
halena 12 De la: healthy011006 23 Ianuarie 2010 15:26