SANI FARA FERMITATE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent SANI FARA FERMITATE: (3 din 2 voturi)

lucecita Avatarul lui lucecita

8 mesaje

Am o problema neplacuta legata de sani. Sunt lasati si asa au fost de cand au inceput sa-mi creasca.In ultima vreme am si slabit si arata si mai rau.Sunt tanara, deci varsta nu e cauza. Ce pot face pt a optine fermitate, in afara de chirurgie plastica?
nellie Avatarul lui nellie

6 mesaje

buna ! foloseste cu incredere tinctura de marar.O gasesti in farmaciile cu produse naturiste.Nu este scumpa si este extrem de eficienta,nu numai in a da fermitate sinilor ci si pentru a scoate in evidenta feminitatea corpului tau.Citeste prospectul inainte de utilizare.
cu sinceritate,nellie
Raporteaza abuz de limbaj
Gaby211081 Avatarul lui Gaby211081

125 mesaje
Oras: bucuresti

Ce minciuna gogonata cu tinctura de marar!!!
Am folosit si eu o data timp de 3 luni de trei ori pe zi tinctura aceasta magica si ghici: nici un rezultat! Zero barat!!!! E o porcarie!!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

pentru gaby211081
apropo orice medicament...substanta ,tinctura trebuie sa ai un timp indelingat tratamentul ca sa vezi rezultatele.....si iti spun eu ca tinctura de marar isi face efectul....abia dupa un tratament de minim 6 luni ....si asociat cu tinctura de scoarta de copac face minuni.Le macini in rasnita de cafea sa fie un praf fin le amesteci si iei de 2 ori pe zi cate o lingurita inainte de masa fara apa sau ceva ....
petricpatricia Avatarul lui petricpatricia

93 mesaje

Incearca uleiul de marar...trebuie masat pe sani cate 10 minute in fiecare zi (prietenul tau se va bucura sa te ajute:D), vreau sa incerc si eu dar deocamdata nu am reusit sa cumpar uleiul cu pricina...:(
mcornelia19 Avatarul lui mcornelia19

69 mesaje

as incepe cu gimnastica specifica si un usor masaj cu creme adegvate . se poate incerca un tratament cu OXYJET-STAR www.dermavital-med.ro
la_o_cafeluta Avatarul lui la_o_cafeluta

8 mesaje

Salut!
Eu folosesc crema gel cu efect push-up si sunt foarte multumita.
Am folosit si alte metode dar nu au dat nici-un rezultat.
Ca de obicei cautam tot felul de solutii pana o gasim pe cea mai buna, cea care da rezultate, Crema gel cu efect push-up
ailicis Avatarul lui ailicis

4 mesaje
Oras: alexandria

buna!
Eu iau capsule (tratament naturist)CONTOUR.Cunosc pe cineva care a urmat 6 luni si a avut rezultte!
Se iau 2/zi,si se gasesc in farmacii.Altfel,cauta pe google si gasesti exact cum si de unda sa la procuri.

michelle_venus_21 Avatarul lui michelle_venus_21

113 mesaje

Nu se intampla nimic mai fetelor cu tinctura de marar, cu pastile si alte minuni..nimic!!!Doar eventual sa se umfle un pic si atat...

O intrebare:cati ani aveti? (cele care iau tinctura)
ELLA_87 Avatarul lui ELLA_87

12 mesaje

bunadimineata fetelor. eu ma duc la sala sunt niste exercitii care dau rezultate acolo ptr ridicarea sanilor dar trebuie sa ai rabdare dupa ceva timp si munca se vad rezultatele.eu am nascut si de la alaptarea copilului sanii se fac cam urati , nu am folost nici o crema si doar sport de care sunt foarte multumita. va pup si succes!!!!!!!!
mariaroxana Avatarul lui mariaroxana

4 mesaje

fii foarte atenta cu tinctura de marar , contine fitoestrogeni si nu e recomandata oricui, activeaza nodulii.. chisturile la sani... mie doctora mi-a spus ca nu tb sa folosesc (a predispozitie la chisturi) pt ca pot devini maligne microchisturile...
Alina_D_healthy Avatarul lui Alina_D_healthy

2 mesaje

Si eu am aceasi problema cu sani(sunt lasati din adolescenta din cauza curelor de slabire si chiar nu mai stiu ce sa fac), si sunt si eu disperata, ai gasit ceva metode eficiente?
healthy001662 Avatarul lui healthy001662

48 mesaje

Pentru sani folositi FOREVER LITE timp indelungat si multa gimnastica.SUCCES
healthy006079 Avatarul lui healthy006079

1 mesaj

Din moment ce nu crezi ca ceva se poate intampla nu o sa vezi niciodata rezultat :)..poate,poate..foarte rar:)...Sfat pentru fetele care vor sa incerce tinctura de marar:0..Eu nu am incercat acest tratament dar il voi incepe astazi:)..va recomand sa incercati pe propia piele pentru ca nu toate femeile au acelasi organism..la unele reactioneaza intr-un fel iar la altele in alt fel:).cel mai bine..nu va luati dupa ce spune nimeni din forum...pt ca mai rau va derutati..credeti in ce faceti..credeti ca asa se va intampa si o sa dea rezultat...app:despre tinctura de marar am auzit numai lucruri bune:)..va puuuup :*:*
misha88 Avatarul lui misha88

21 mesaje

clinica se numeste...www.clinicahyperion.ro/ iar doctorul CALIN DOBOS E CEL MAI BUNNNNN.....
pisicel Avatarul lui pisicel

1 mesaj

Buna fetelor, am 27 ani si pana de curand aveam sani aproape inexistenti.
Am incercat de toate: anticonceptionale cu nr mare de hormoni, vacuum (care de altfel e o mare porcarie, si scumpa de peasupra), tinctura de marar, ulei fiziobust sau cum i-o zice, cu care trebuie sa te masezi, pastile contour.

Nimic nu functioneaza!!!
Credeti-ma, va rog! daca unei femei ii cresc sanii dupa prostiile astea, inseamna ca sanii ei erau programati sa creasca atunci, si e doar coincidenta. Altele, intr-adevar reactioneaza la anticonceptionale, dar sunt putine. Sanii mei s-au marit putin dupa chestiile astea, dar si-au revenit la forma initiala.
Asa ca acum m-am operat si gata! am sani in sfarsit, sunt operata de 8 zile si sunt asa de fericita!
Eu va urez sincer succes, dar ganditi-va, toate femeile astea cu augmantare chirurgicala, s-ar mai supune ele unei operatii daca ar putea sa-si comande o planta minune care sa le "umfle " sanii?
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!
Fosta membra Kudika.ro
De la: ELLA_87, la data 2009-05-01 08:06:20bunadimineata fetelor. eu ma duc la sala sunt niste exercitii care dau rezultate acolo ptr ridicarea sanilor dar trebuie sa ai rabdare dupa ceva timp si munca se vad rezultatele.eu am nascut si de la alaptarea copilului sanii se fac cam urati , nu am folost nici o crema si doar sport de care sunt foarte multumita. va pup si succes!!!!!!!!

felicitari! ai gasit metoda perfecta! exxact asa trebuie rezolvata problema, cu exercitii fizice...
michelle_venus_21 Avatarul lui michelle_venus_21

113 mesaje

ioana107_healthy Avatarul lui ioana107_healthy

1 mesaj

mie mi-au crescut sanii f mult de la anticonceptionale. bine, eu le-am si luat cu un motiv anume ( aveam chisturi ovariene) :P
kudika_929969 Avatarul lui kudika_929969

5 mesaje

Cumnata mea dupa ce a nascut a folosit o crema pentru fermitatea sanilor numita Breast Contour Renlive din Italia, acum am vazut ca se gaseste si la noi, ea a fost foarte multumita
kind_er Avatarul lui kind_er

731 mesaje

O veste proasta : lasarea sanilor este IREVERSIBILA !!!!

Se poate indrepta doar chirurgical !

kind_er
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Aveti grija la zborul cu avionul....

thechive.files.wordpress.com/2010/09/07.gif

Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
kind_er Avatarul lui kind_er

731 mesaje

Rotty esti rautacioasa. Eu nu am patit asa ceva . Dar am vazut pe ruta amsterdam-madrid.

Si pe deasupra cand am trecut pe langa tine nu ai dat si tu macar o cafeluta.
kind_er
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Kinder , nu vreu sa fiu rea ...Am auzit si eu ca asa ceva s-a intamplat...
Zici ca ai trecut pe langa mine ? La cate sute de km ? Vezi , cine-i rau acum ?
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
Bijuterii-Fashion Avatarul lui Bijuterii-Fashion

35 mesaje

Te sfatuiesc sa-ti faci abonament la o sala de fitness si sa faci exercitii pentru fermitatea sanilor!! Aici vei avea cele mai bune rezultate, in sport! Daca nu-ti permiti un abonament la sala, poti incepe prin a face flotari la tine acasa!
www.expoz.ro
INTELIGENTUL_INTELIGENT Avatarul lui INTELIGENTUL_INTELIGENT

8 mesaje

De la: Gaby211081, la data 2009-02-03 10:43:43Ce minciuna gogonata cu tinctura de marar!!!
Am folosit si eu o data timp de 3 luni de trei ori pe zi tinctura aceasta magica si ghici: nici un rezultat! Zero barat!!!! E o porcarie!!!
pai tu esti barbat...trebuia sa te ungi in alta parte
INTELIGENTUL_INTELIGENT Avatarul lui INTELIGENTUL_INTELIGENT

8 mesaje

De la: michelle_venus_21, la data 2009-04-02 10:27:15Nu se intampla nimic mai fetelor cu tinctura de marar, cu pastile si alte minuni..nimic!!!Doar eventual sa se umfle un pic si atat...

O intrebare:cati ani aveti? (cele care iau tinctura)
si iritatia inseamna cresterea titelor
kudika_29639 Avatarul lui kudika_29639

69 mesaje

Am auzit ca ar fi buna crema de fermitate de la Lierac. Am gasit-o pe un site cu cosmetice online si nu pare scumpa. Si eu as vrea s-o incerc...