Setari Cookie-uri

SANI FARA FERMITATE

Am o problema neplacuta legata de sani. Sunt lasati si asa au fost de cand au inceput sa-mi creasca.In ultima vreme am si slabit si arata si mai rau.Sunt tanara, deci varsta nu e cauza. Ce pot face pt a optine fermitate, in afara de chirurgie plastica?
lucecita
Postat pe 5 Decembrie 2008 17:09
buna ! foloseste cu incredere tinctura de marar.O gasesti in farmaciile cu produse naturiste.Nu este scumpa si este extrem de eficienta,nu numai in a da fermitate sinilor ci si pentru a scoate in evidenta feminitatea corpului tau.Citeste prospectul inainte de utilizare.
cu sinceritate,nellie
nellie
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:07
Ce minciuna gogonata cu tinctura de marar!!!
Am folosit si eu o data timp de 3 luni de trei ori pe zi tinctura aceasta magica si ghici: nici un rezultat! Zero barat!!!! E o porcarie!!!
Gaby211081
Postat pe 3 Februarie 2009 10:43
pentru gaby211081
apropo orice medicament...substanta ,tinctura trebuie sa ai un timp indelingat tratamentul ca sa vezi rezultatele.....si iti spun eu ca tinctura de marar isi face efectul....abia dupa un tratament de minim 6 luni ....si asociat cu tinctura de scoarta de copac face minuni.Le macini in rasnita de cafea sa fie un praf fin le amesteci si iei de 2 ori pe zi cate o lingurita inainte de masa fara apa sau ceva ....

Postat pe 5 Februarie 2009 15:32
Incearca uleiul de marar...trebuie masat pe sani cate 10 minute in fiecare zi (prietenul tau se va bucura sa te ajute:D), vreau sa incerc si eu dar deocamdata nu am reusit sa cumpar uleiul cu pricina...:(
petricpatricia
Postat pe 5 Februarie 2009 20:28
as incepe cu gimnastica specifica si un usor masaj cu creme adegvate . se poate incerca un tratament cu OXYJET-STAR www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 12 Februarie 2009 09:19
Salut!
Eu folosesc crema gel cu efect push-up si sunt foarte multumita.
Am folosit si alte metode dar nu au dat nici-un rezultat.
Ca de obicei cautam tot felul de solutii pana o gasim pe cea mai buna, cea care da rezultate, Crema gel cu efect push-up
la_o_cafeluta
Postat pe 12 Februarie 2009 15:18
buna!
Eu iau capsule (tratament naturist)CONTOUR.Cunosc pe cineva care a urmat 6 luni si a avut rezultte!
Se iau 2/zi,si se gasesc in farmacii.Altfel,cauta pe google si gasesti exact cum si de unda sa la procuri.

ailicis
Postat pe 28 Februarie 2009 20:11
Nu se intampla nimic mai fetelor cu tinctura de marar, cu pastile si alte minuni..nimic!!!Doar eventual sa se umfle un pic si atat...

O intrebare:cati ani aveti? (cele care iau tinctura)
michelle_venus_21
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:27
bunadimineata fetelor. eu ma duc la sala sunt niste exercitii care dau rezultate acolo ptr ridicarea sanilor dar trebuie sa ai rabdare dupa ceva timp si munca se vad rezultatele.eu am nascut si de la alaptarea copilului sanii se fac cam urati , nu am folost nici o crema si doar sport de care sunt foarte multumita. va pup si succes!!!!!!!!
ELLA_87
Postat pe 1 Mai 2009 08:06
fii foarte atenta cu tinctura de marar , contine fitoestrogeni si nu e recomandata oricui, activeaza nodulii.. chisturile la sani... mie doctora mi-a spus ca nu tb sa folosesc (a predispozitie la chisturi) pt ca pot devini maligne microchisturile...
mariaroxana
Postat pe 2 Mai 2009 10:57
Si eu am aceasi problema cu sani(sunt lasati din adolescenta din cauza curelor de slabire si chiar nu mai stiu ce sa fac), si sunt si eu disperata, ai gasit ceva metode eficiente?
Alina_D_healthy
Postat pe 4 Mai 2009 17:03

Pentru sani folositi FOREVER LITE timp indelungat si multa gimnastica.SUCCES
healthy001662
Postat pe 25 Mai 2009 20:24
Din moment ce nu crezi ca ceva se poate intampla nu o sa vezi niciodata rezultat :)..poate,poate..foarte rar:)...Sfat pentru fetele care vor sa incerce tinctura de marar:0..Eu nu am incercat acest tratament dar il voi incepe astazi:)..va recomand sa incercati pe propia piele pentru ca nu toate femeile au acelasi organism..la unele reactioneaza intr-un fel iar la altele in alt fel:).cel mai bine..nu va luati dupa ce spune nimeni din forum...pt ca mai rau va derutati..credeti in ce faceti..credeti ca asa se va intampa si o sa dea rezultat...app:despre tinctura de marar am auzit numai lucruri bune:)..va puuuup :*:*
healthy006079
Postat pe 3 Septembrie 2009 08:27
clinica se numeste...http://www.clinicahyperion.ro/ iar doctorul CALIN DOBOS E CEL MAI BUNNNNN.....
misha88
Postat pe 7 Octombrie 2009 00:52
Buna fetelor, am 27 ani si pana de curand aveam sani aproape inexistenti.
Am incercat de toate: anticonceptionale cu nr mare de hormoni, vacuum (care de altfel e o mare porcarie, si scumpa de peasupra), tinctura de marar, ulei fiziobust sau cum i-o zice, cu care trebuie sa te masezi, pastile contour.

Nimic nu functioneaza!!!
Credeti-ma, va rog! daca unei femei ii cresc sanii dupa prostiile astea, inseamna ca sanii ei erau programati sa creasca atunci, si e doar coincidenta. Altele, intr-adevar reactioneaza la anticonceptionale, dar sunt putine. Sanii mei s-au marit putin dupa chestiile astea, dar si-au revenit la forma initiala.
Asa ca acum m-am operat si gata! am sani in sfarsit, sunt operata de 8 zile si sunt asa de fericita!
Eu va urez sincer succes, dar ganditi-va, toate femeile astea cu augmantare chirurgicala, s-ar mai supune ele unei operatii daca ar putea sa-si comande o planta minune care sa le "umfle " sanii?
pisicel
Postat pe 9 Octombrie 2009 15:54
tarot_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:55
De la: ELLA_87, la data 2009-05-01 08:06:20bunadimineata fetelor. eu ma duc la sala sunt niste exercitii care dau rezultate acolo ptr ridicarea sanilor dar trebuie sa ai rabdare dupa ceva timp si munca se vad rezultatele.eu am nascut si de la alaptarea copilului sanii se fac cam urati , nu am folost nici o crema si doar sport de care sunt foarte multumita. va pup si succes!!!!!!!!


felicitari! ai gasit metoda perfecta! exxact asa trebuie rezolvata problema, cu exercitii fizice...
camiflorea
Postat pe 18 Februarie 2010 07:47
michelle_venus_21
Postat pe 18 Februarie 2010 15:04
mie mi-au crescut sanii f mult de la anticonceptionale. bine, eu le-am si luat cu un motiv anume ( aveam chisturi ovariene) :P
ioana107_healthy
Postat pe 25 Februarie 2010 22:44
Cumnata mea dupa ce a nascut a folosit o crema pentru fermitatea sanilor numita Breast Contour Renlive din Italia, acum am vazut ca se gaseste si la noi, ea a fost foarte multumita
kudika_929969
Postat pe 5 August 2013 16:08
O veste proasta : lasarea sanilor este IREVERSIBILA !!!!

Se poate indrepta doar chirurgical !

kind_er
Postat pe 5 August 2013 20:58
Aveti grija la zborul cu avionul....

http://thechive.files.wordpress.com/2010/09/07.gif

Rotty_
Postat pe 5 August 2013 21:01
Rotty esti rautacioasa. Eu nu am patit asa ceva . Dar am vazut pe ruta amsterdam-madrid.

Si pe deasupra cand am trecut pe langa tine nu ai dat si tu macar o cafeluta.
kind_er
Postat pe 5 August 2013 21:04
Kinder , nu vreu sa fiu rea ...Am auzit si eu ca asa ceva s-a intamplat...
Zici ca ai trecut pe langa mine ? La cate sute de km ? Vezi , cine-i rau acum ?
Rotty_
Postat pe 5 August 2013 21:31
Te sfatuiesc sa-ti faci abonament la o sala de fitness si sa faci exercitii pentru fermitatea sanilor!! Aici vei avea cele mai bune rezultate, in sport! Daca nu-ti permiti un abonament la sala, poti incepe prin a face flotari la tine acasa!
Bijuterii-Fashion
Postat pe 12 August 2013 17:04
De la: Gaby211081, la data 2009-02-03 10:43:43Ce minciuna gogonata cu tinctura de marar!!!
Am folosit si eu o data timp de 3 luni de trei ori pe zi tinctura aceasta magica si ghici: nici un rezultat! Zero barat!!!! E o porcarie!!!
pai tu esti barbat...trebuia sa te ungi in alta parte
INTELIGENTUL_INTELIGENT
Postat pe 12 August 2013 17:11
De la: michelle_venus_21, la data 2009-04-02 10:27:15Nu se intampla nimic mai fetelor cu tinctura de marar, cu pastile si alte minuni..nimic!!!Doar eventual sa se umfle un pic si atat...

O intrebare:cati ani aveti? (cele care iau tinctura)
si iritatia inseamna cresterea titelor
INTELIGENTUL_INTELIGENT
Postat pe 12 August 2013 17:12
Am auzit ca ar fi buna crema de fermitate de la Lierac. Am gasit-o pe un site cu cosmetice online si nu pare scumpa. Si eu as vrea s-o incerc...
kudika_29639
Postat pe 2 Ianuarie 2014 18:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exfoliator si hidratant cu aloe vera, iarba de mare, musetel, salvie, macese 1 De la: romdesimed 12 Ianuarie 2009 15:36
Sani... 261 De la: kudika316850 30 Martie 2012 00:18
rugaciune 10 De la: gigi_oprea 25 Ianuarie 2011 00:39
Invitatie :) 13 De la: scorpio67 2 Iunie 2011 21:31
sanatate si frumusete cu colagen pur 1 De la: condo003049 24 Martie 2012 12:31