Setari Cookie-uri

buna seara

ma numesc bianca,am 16 ani jumate si as dori un raspuns de la dumneavoastra.Am unele momente cand nu pot sa respir,imi bate inima tare si cateva secunde parca nu stiu cine sunt.Asta mi se intampla chiar si de mai multe ori pe zi.Raul acesta il am si de 4-5 ori pe zi.Sunt zile in care mi-e rau si sunt zile in care nu mi-e rau.Va rog sami spuneti ce trebuie sa fac.Va multumesc.Astept raspunsul dumneavoastra
511970
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:55
draga bianca in primul rand spune-le parintilor tai ce ai patit si ei sigur stiu ce e de facut...in primul rand trebuie sa mergi la medicul de familie si ea/ea iti va da o trimitere la un medic de specialitate....nu amana ca poate fi ceva grav...succes....te rog sa ne spui ce ai rezolvat...pupici
ancutzicabenciuciuca
Postat pe 3 Februarie 2009 10:43
Ai primit sfaturi bune mai sus.
Mie-mi suna a lipsa de calciu...
Sarah_healthy
Postat pe 19 Februarie 2009 10:44
si eu cred ca e lipsa de calciu...draga mea du-te fa-ti un set de analize complecte nu amana... e vorba de sanatatea ta...spune-ne ce ai mai facut, cum te simti?.....ne-ai pus o intrebare si ai plecat....
ancutzicabenciuciuca
Postat pe 19 Februarie 2009 15:34
si eu nu cred ci sigur are lipsa de calciu de la lipsa de calciu singele nu se oxigeneaza si se slabeste muschii inimii
kudika162441
Postat pe 22 Februarie 2009 10:41
Trebuie sa mergi urgent la medic! Nu amina, vorbeste cu parintii tai.
Oricum conteaza ce inaltime si greutate ai, se pare ca plaminii tai nu
functioneaza normal! Plaminii oxigeneaza singele la creier si inima.
Are cineva asma sau diabet in familia ta?
DanWood70
Postat pe 8 Septembrie 2009 06:03
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96



IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:34
tarot_healthy
Postat pe 19 Mai 2010 13:01
nu sta asa , mergi repede la medic.doar medicul iti poate spune ce ai.
fata_healthy
Postat pe 13 Iulie 2010 13:14
De la: 511970, la data 2009-01-26 23:55:03ma numesc bianca,am 16 ani jumate si as dori un raspuns de la dumneavoastra.Am unele momente cand nu pot sa respir,imi bate inima tare si cateva secunde parca nu stiu cine sunt.Asta mi se intampla chiar si de mai multe ori pe zi.Raul acesta il am si de 4-5 ori pe zi.Sunt zile in care mi-e rau si sunt zile in care nu mi-e rau.Va rog sami spuneti ce trebuie sa fac.Va multumesc.Astept raspunsul dumneavoastra
Mami vorbeste cu parintii tai si mergi de urgenta la medic! Pina una alta poti face o cura de MG-B6. Ceea ce tu descri seamana cu atacuri de panica (probabil stres de la scoala,familie ,iubit etc) si trebuiesc luate din timp deci tratate! Sa ne spui ce ai facut si nu mai amina!
kudika1993
Postat pe 13 Iulie 2010 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sanatate si prosperitate nou in Romania ! 10 De la: marco918 29 Septembrie 2010 21:53
ADMIN? 1 De la: healthcare 29 Iunie 2009 13:48
revizie cicatrici 3 De la: kudika394193 15 Februarie 2012 14:09
Caut rochie de seara 4 De la: ad_83 16 Martie 2011 15:13
buna!! 3 De la: office_salinasusesi_ro 18 Februarie 2010 23:36