mini abdominoplastia

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent mini abdominoplastia: (2.5 din 2 voturi)

alinabitca Avatarul lui alinabitca

2 mesaje
Oras: brasov

Buna. Ma numesc Alina. Am citit un articol despre mini abdominoplastia si as dori sa stiu cat costa aceasta operatie. Poate sa ma ajute cineva?
Raporteaza abuz de limbaj
cora75 Avatarul lui cora75

31 mesaje
Oras: bucuresti

e chiar interesanta tema abordata. M-ar interesa si pe mine...daca ne poate raspunde cineva...
kalis27 Avatarul lui kalis27

176 mesaje

De la: alinabitca, la data 2009-03-19 09:12:04Buna. Ma numesc Alina. Am citit un articol despre mini abdominoplastia si as dori sa stiu cat costa aceasta operatie. Poate sa ma ajute cineva?

BUNA SI PE MINE M-AR INTERESA,DIN CATE STIU NU ESTE UN PRET FIX,DEPINDE DE CLINICA SI DOCTOR SI DE CATA GRASIME AI,CE STIU E BINE SA O FACI PE TIMP RACOROS DE FAPT CAM TOATE SE FAC PE TIMP RACOROS.SUNA LA O CLINICA PE CARE AI PUS OCHII.
healthy002337 Avatarul lui healthy002337

1 mesaj

Pretul difera de la 2000-4000 euro.
me_papusika Avatarul lui me_papusika

3 mesaje

Fetelor nu v-as sfatui,cunosc cazul unei femei care si-a facut o astfel de operatie si a murit!nu-i de gluma cu chestia asta mai bine faceti sport,reduceti din aportul de alimente zilnic iar asta consider ca este o solutie.
kudika091420 Avatarul lui kudika091420

24 mesaje

Renuntati la aceasta idee .SPORT,SPORT,SI IAR SPORT
4Life Avatarul lui 4Life

1991 mesaje

De la: healthy011233, la data 2010-01-20 22:50:53Renuntati la aceasta idee .SPORT,SPORT,SI IAR SPORT
intrebarea se pune: DE CE SA RENUNTE LA SPORT ?? si asa mai nimeni nu-l face pe aici pron tarisoara noastra....
www.4life-romania.ro
kiki_riki Avatarul lui kiki_riki

15 mesaje

eu am facut o operatie de liposuctie, nu la burta, ci pe solduri si picioare.
a fost cea mai buna decizie si investitie din viata mea. toata viata am incercat sa slabesc de la brau in jos, cu regim, gimnastica, masaj, impachetari, electrostimulare, pastile, creme... spune-ti voi,si eu am incercat. doar liposuctia mi-a fost de folos, iar rezultatul e spectaculos!
sexy_healthy Avatarul lui sexy_healthy

19 mesaje

hi, daca anuntul este inca in vigoare , iti pot sp eu depinde unde te duci daca vrei sa iti faci si esti hotarata lasa mi un mesaj cu o adresa, te duc la dr unde mi am facut eu abdominoplastie acum 10 luni si nu te costa asa de mult .......de murit nu se moare dar daca iti face un veterinar o operatie ...in conditii mizere nu iti garantez ca scapi
sexy
controlteam Avatarul lui controlteam

4 mesaje
Oras: constanta

buna ma inereseaza si pe mine . te rog da-mi un mesaj la gabriela_cnd@yahoo.com . merci !!!
pisoimikpitik Avatarul lui pisoimikpitik

61 mesaje

De la: duracell, la data 2010-01-25 15:10:29eu am facut o operatie de liposuctie, nu la burta, ci pe solduri si picioare.
a fost cea mai buna decizie si investitie din viata mea. toata viata am incercat sa slabesc de la brau in jos, cu regim, gimnastica, masaj, impachetari, electrostimulare, pastile, creme... spune-ti voi,si eu am incercat. doar liposuctia mi-a fost de folos, iar rezultatul e spectaculos!

buna ma intereseaza si pe mn sa stiu cat si unde,imi poti trimite un mesaj pe adresa mea te rog