Setari Cookie-uri

dureaza prea mult...

buna!am si eu o problema si nu stiu care e cauza.de aproximativ 3 ani am dureri foarte mari in timpul menstruatiei,dar si inainte.m-am dus la medic si mi-a recomandat tratament cu logest.este prima luna in care il iau si problema este ca in primele 5 zile nu am mai avut dureri,mai deloc,nici sangerari,dar de atunci si pana acum(a 9a zi) s-au intensificat atat durerile cat si sangerarile.si nu cred ca o sa se termine prea curand..nu mi s-a mai intamplat niciodata asta si nu stiu ce sa fac.mai am avut si inainte luni in care dura cam 8 zile,dar atunci in a 7 si a 8 zi nu prea aveam probleme.sa fie oare de la pastile?sau e ceva normal la inceput?multumesc
tzutzush
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:23
De la: healthy001857, la data 2009-04-27 18:23:20buna!am si eu o problema si nu stiu care e cauza.de aproximativ 3 ani am dureri foarte mari in timpul menstruatiei,dar si inainte.m-am dus la medic si mi-a recomandat tratament cu logest.este prima luna in care il iau si problema este ca in primele 5 zile nu am mai avut dureri,mai deloc,nici sangerari,dar de atunci si pana acum(a 9a zi) s-au intensificat atat durerile cat si sangerarile.si nu cred ca o sa se termine prea curand..nu mi s-a mai intamplat niciodata asta si nu stiu ce sa fac.mai am avut si inainte luni in care dura cam 8 zile,dar atunci in a 7 si a 8 zi nu prea aveam probleme.sa fie oare de la pastile?sau e ceva normal la inceput?multumesc
buna,pentru sindromul premenstrual,reglarea ciclului,sau ca si regulator hormonal te poti informa asupra TRANSFER FACTOR BELLE VIE ...sunt rezultate deosebite obtinute cu acest produs 100% natural.
4Life
Postat pe 11 Mai 2009 19:06
sa stii ca si eu aveam dureri infernale, care au tinut multi ani (mie mi-a venit ciclul cand eram pe a 4-a, si pana si in liceu am avut dureri), dar mai apoi au trecut. am inceput sa iau anticonceptionale, undeva pe-a 10-a, si asta a ajutat la diminuarea durerilor
druidi
Postat pe 17 August 2009 17:18
buna!eu nu am astfel de probleme dar pot sa-ti recomand sa incerci sucul de mangostan,cu siguranta iti va face bine.Pt mai multe detalii contacteaza-ma pe mail clauasofroniei@yahoo.it
o zi buna si mult succes!
healthy006970
Postat pe 12 Noiembrie 2009 09:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
durerile menstruale 24 De la: alexnails 29 Septembrie 2011 19:34
folositi soda caustica arde tot intro zi pe urma tratati doar o rana 31 De la: alfredodecurtofreco 1 Decembrie 2010 20:34
fertilizare in-vitro 9 De la: bettiboop 28 Martie 2014 13:05
Mi-a intarziat ciclul menstrual 16 zile. Ce pot sa fac sa imi vina mai repede? 6 De la: Ionyssa 9 Decembrie 2010 22:24
Sangerari 10 De la: Lucya_Luciana_1 20 Decembrie 2016 09:59