Setari Cookie-uri

Extensii de gene false

buna fetelor ce parere aveti despre extensiile de gene false.si-a facut o cunostiinta de-a mea si par foarte naturale plus ca m-a asigurat ca solutia cu care sunt aplicate nu este duanatoare vederii si nici nu este afectata textura genelor naturale.interesant nu?
beatrice88
Postat pe 23 Mai 2009 11:07
buna si eu mi-am aplicat niste extensii de gene false si ma interesa la ce salon ti-ai aplicat tu extensiile?eu la chic salon si sunt super incantata de ele.mi-au garantat fetele ca ma tin 2 luni.fain nu?
mihaela_eugenia
Postat pe 16 Iulie 2009 10:15
buna fetelor:D
V-ar interesa si extensii de par natural sau suvite??
Am suvite culorile(roz,mov,albastre,rosu.roscat.blond.negru,portocaliu,maro)
Sunt din tgv si vand doar fetelor din Tgv(la un super pret...vand si la bucata)
Ptr detalii ma gasit la id de mess tensyon13
Tensyon
Postat pe 25 Octombrie 2009 00:46
nuj p mn ma intereseaza sa fiu asa cum m-a lasat Dumnezeu p lume.vad ca din ce in ce mai multe fete doresc sa schimbe...mai totul.par gene sani etc
m_geani
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:36
faptul ca mai toate fetele vor sa schimbe ceva mi se pare un lucru demn de laudat atat tp cat nu se intrece masura....o sala,un jogging,un look mai ingrijit,o simpla modificare a coafurii ne schimba starea, ne influenteaza din punct de vedere psihologic.....tot tpu e loc de mai bine cu operatziile estetice sunt de acord in masura ca in care chiar e necesar sau ar face persoana respectiva sa-si recapete increderea in sine si sa se poata bucura de viata...nu chiar orice fitza gen silicoane si injectat grasime din partea dorsala in niste buze normale ca marime si altele de genu'

cat despre gene false,cu toate ca nu sunt adepta falsului,nu-i deloc exagerat. Daca nu ti le-a daruit mama natura o ajutzi putin
eu astept revelionul...si am mai avut la banchet,arata bine

!!DAR tin sa va impartasesc ca nu e chiar asa cum s-a scris pana acum.eu,cel putzin am avut o surpriza extrem de neplacuta sa constat ca din bunatatea cosmeticeanei care mi-a pus un mic adaos de lipici "sa tzina mai bine" am ramas aproape fara gene:))cheala e perfect spus pt ca asa aratam.nici inainte nu aveam gene dese si curbate cum imi doresc,dar sa ai 3-4 pe o pleoapa e chiar nasol cabinetul era ft bun ca sa nu mai zic ca teoretic te tzin 2 luni,dar practic dupa 2 sapt itzi vine sa le smulgi si sa le bagi de unde or venit...intzeapa si gadila ingrozitor


shoeshine
Postat pe 3 Noiembrie 2009 18:17
Buna. nu vreau sa ma bag asa din senin dar m-am gandit ca ar folosi pentru cineva experienta mea cu extensiile de gene. mereu am avut genele lungi si frumoase. fiind insarcinata nu m-am ocupat de ele(greseala mea)si cand am inceput sa le machiez iar nu a mai mers. ma ofticam si deci am zis sa imi pun extensii in prima saptamana mi-a cazut o gramajoara din aia de fire ai arata oribil. am fost mi le-au lipit iar si iar au cazut. concluzia la 3 saptamani am fost si le-am scos. par naturale nu trebuie sa stai sa te machiezi toata ziua adevarat dar surpriza cea mai mare am avut-o cand le-am scos. din ceea ce mai aveam din gene am ramas cu jumatate. din mai pana acum ma dau cu tratament pentru gene si abia ce si-au revenit. recomandarea mea e sa lasati genele voastre asa cum sunt ca faceti mai rau. aplicati un tratament de gene sa le intareasca sa le ajute sa creasca exista asa ceva au astia de la Ardell, si bucurati-va de ceea ce aveti ca realizati ceea ce ati avut dupa ce ati pierdut. sper ca nu am suparat pe nimeni cu mesajul meu
mikky09
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:34
Buna fetelor, si eu am extensii de gene si va pot spune numai lucruri pozitive. Mi-a pus un stilist de gene Xtreme Lashes (www.xtremelashes.ro) si sunt foarte frumoase. Par naturale (sau ar parea daca n-as mai pune cateva fire colorate, sa-mi scoata in evidenta ochii )si nu deterioreaza deloc genele! Eu le-am de vreo 6 luni (cu un retus la 3-4 saptamani,altfel tin in jur de 2-3 luni). In legatura cu adezivul...la mine nu se vede deloc. Sunt lipite fir cu fir si nu doare, sau nu trage una pe alta. Nimeni nu-mi spune ca nu sunt naturale. Uitati-va pe pagina de web, a mele arat la fel ca pe pagina
kudika082870
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:41
nu stiu unde v-ati aplicat voi extensii de gene false .eu mi le-am aplicat la chic salon si m-au tinut aprox 2 luni si nu am avut incidente neplacute gen sa imi pice sau sa aiba aspect neplacut.sunt chiar foarte multumita de ele.au aspect natural si nu mi-au afectata genele mele naturale care intre noi fie vorba dar sunt foarte scurte:P.noroc ca exista chic salon si fetele de acolo
beatrice88
Postat pe 11 Martie 2010 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt curioasa... 29 De la: Alexandra04 4 Iunie 2012 10:47
Va rog mult, ajutati-ma cu un vot! 18 De la: kudika227169 5 August 2010 09:36
Produse Schwarzkopf care merita incercate 2 De la: kudika414383 26 Septembrie 2011 13:00
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 8 De la: kudika226898 25 Ianuarie 2011 13:01
Sapunuri naturale 5 De la: sapunul 10 Septembrie 2012 18:02