Setari Cookie-uri

creme si geluri anticelulitice Cosmedic

Rasfoiam pe site-uri si cautam creme anticelulitice,a folosit cineva aceste produse de la Cosmedic? Sunt chiar atat de bune? Pe blogul irinareisler am gasit,dar acolo sunt scumpe,am cautat pe google si se gasesc la jumatate de pret in Targu Mures.
laura21_healthy
Postat pe 6 Iulie 2009 14:24
Produsele vandute online de catre www.bioplant.qpd.ro sunt originale si au distribuitor autorizat.In alte parti se vand mai scump,dar sunt luate tot de la ei.
laura21_healthy
Postat pe 19 Iulie 2009 12:04
o prietena a folosit aceasta crema si e foarte multumita,se dadea in fiecare zi acasa fara masaj la salon si a vazut rezultate azi mi-am cumparat-o si eu din mures cu 45lei/500ml,sper sa obtin si eu rezultate cu ea...mai ales ca merg la masaj la salon!dupa ce o voi folosi iti voi raspunde daca am avut si eu rezultate cu ea!
dypy_healthy
Postat pe 27 Iulie 2009 17:06
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 31 Iulie 2009 21:59
Mergi la sala, bea multa apa si fa cateva sedinte de vacuum o data la cateva luni, rezultate garantate! Toate cremele astea de pe piata sunt bullshit, nu exista acea crema minune care sa te scape de celulita fara sport si un regim de viata sanatos. Succese
ffbianca85
Postat pe 21 Septembrie 2009 14:48
Va recomand un ulei anticelulitic f bun:

Anti-Cellulite Oil sporeste circulatia, iar combinatia speciala a componentelor active de origine din plante ajuta la descompunerea si eliminarea celulitei din straturile subcutanante ale tesutului de legatura. Contine uleiuri eterice si extracte din plante de ienupar, rozmarin, salvie, busuioc, lamai, geranium,eucalipt...Se aplica cu masaj intens.
Recomandare:

Beti zilnic 2,5 l lichide, evitati alimentele grase si prelucrate industrial, faceti cat mai multa miscare, faceti sport, nu fumati, consumati ceaiuri de plante (in pecial cele bogate in antioxidanti). Ceaiurile ajuta eliminarea materiilor toxice.
anna_healthy
Postat pe 13 Octombrie 2009 12:30
Salut fetele!!!
O sa spuneti ca fac reclama :P asa este, nu gresiti. AM adus o gama de produse -Bacchara din Italia. SUnt produse profesionale si aici sunt si produse anticelulitice.
Ma incanta faptul ca la cabinetele unde le-am dat clientele sunt multumite de rezultate. Pretul este ok, gramajul este la 500 gr. Produsele au componentele active din plante.
Astfel incat, daca va intereseaza oferta..va astept. Se merita!
BRICART
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:08
fetele cu kre merg la aerobic folosesc cv cu ardei iute.comandat d p net.pretu cam 170 ron...si e ff bun
m_geani
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:42
buna fetelor vad ca si voi ca si mine va luptati cu celulita.....eu cam de jumate de an filosesc o crema anticelulitica bio-organica.......si sunt multumita de ea.....din toata inima....eu ma si ocup cu produsele astea si de aceea le si recomand pt ca sunt 100% organice si de calitate....dar sa va spun de crema si dupa aceea de altele......crema asta de care va zic eu este o crema organica anticelulitica cu ulei de masline...este o crema unica pt tratamentul corporal cu excelente efecte de reducere a grasimii. Guarana si extractele de alge ajuta la reducerea grasimii localizate, contribuie la eliminarea efectului de "coaja de portocala", lasa pielea ferma si moale, celulita fiind astfel semnificativ redusa.
Vreau sa va spun ca eu o folosesc si ma fac si cu aparatul (acela cu benzi)si am obtinut rezultate mai bune decat m-as fi asteptat.Sunt fff bune produsele iar calitatea lor este indiscutabila....crema asta de care va zic eu este la 75 de lei si are 150 ml.
Daca sunteti interesate eu sunt din Timisoara si va pot ajuta cu ce produse ati avea nevoie... si caut si colaboratori-reprezentanti pt orice oras sau judet din tara. Va las id-ul meu si daca aveti intrebari sau vreti sa vb ma puteti contacta....mai putin noaptea ....ca atunci fac nani.. alysa_faberlic@yahoo.com
Va poop si sper sa va fiu de ajutor pe viitor !!!
alysa_alex
Postat pe 27 Noiembrie 2009 18:32
Nu am auzit de produsele de la Cosmedic. Eu am utilizat un singur gel anticelulitic de la bruno vassari pana acum care s-a dovedit a fi extrem de eficient, fapt pentru care nu am mai fost nevoita sa incerc alte produse. Este un gel pe baza de alge marine, cafeina, ginko biloba care lupta impotriva retentiei de apa si topeste depunerile de grasime.
Kimberlita
Postat pe 3 Aprilie 2011 16:01
eu fac cuiva masaj cu aceasta crema de la comedic cu cea termica mai exact ca e iarna si merge...au mai multe game...e super tare crema...rezultate si se foloseste foarte putin are textura super si miroase a scortisoara e.o recomand
amazing22
Postat pe 9 Decembrie 2011 19:18
Uleiul masaj anticelulitic de la styx e foarte bun, uite descrierea luata direct de pe site-ul lor
: O combinatie de uleiuri esentiale (100% puritate) si uleiuri vegetale presate la rece care combate celulita, daca este folosit la masaj zilnic. Dreneaza toxinele si alti produsi de dezasimilatie din tesuturi, imbunatatatind aspectul general al pielii.

FARA parabeni, parafina, coloranti si arome artificiale.
kudika511699
Postat pe 24 Februarie 2012 15:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt bruneta !! ! ! 52 De la: Jessica_Rabbit 29 Octombrie 2013 20:04
Ladys Cele Mai Bune Produse Cosmetice Si Altele 3 De la: kudika226898 16 Februarie 2011 07:05
Masaj, Intrebari si raspunsuri. Asteptam intrebarile dumneavoastra. 3 De la: kudika_24747 4 Ianuarie 2013 13:55
Produse cosmetice pentru ingrijirea pielii si machiaj 6 De la: simply_me_bia 28 Mai 2010 10:18
cosuri pe fese 0 De la: 18 Octombrie 2010 22:52