Setari Cookie-uri

Vacuum-ul si scaderea in centimetri

Buna la toata lumea. Stiu ca este poate un subiect deja avut in vizor pana acum insa simteam nevoia sa va impartasesc din experienta mea cu vacuum-ul pt ca sunt incantata de vestile de aseara si poate dau tonul altor persoane care nu stiu daca se merita sau nu investitia. Ma ingrasasem un pic dar gravitatea era ca am descoperit un inceput de celulita pe picioarele si fese si m-am hotarat sa iau atitudine. Am inceput sa nu mai mananc seara, am mers la aerobic, am baut mai multa apa (tot n-am reusit performanta de 2 l/zi) si am facut 10 sedinte de vacuum. Diferenta dintre masuratorile din prima sedinta si cele din ultima (in interval de o luna) sunt: 7 cm in talie, 7 cm solduri, 5 cm fese, 4 cm picioare, 22% grasime (de la 25), 54,5%apa (de la 52). Ciudat este totusi ca desi sunt destui centrimetri, nu am slabit decat 1 kg insa celulita abia daca se mai vede (de fapt asta era ceea ce ma interesa, si daca nu scadeam in centimetri tot eram multumita)...Recomand cu caldura aceasta procedura si astept comentarii daca ati avut si voi rezultate similare ori ba. V-am pupat
ffbianca85
Postat pe 16 Iulie 2009 10:24
vaccumul e super.si eu l-am folosit. da cele mai bune rezultate intr-o perioda scurta. singura problema e ca iti lasa vanatai la inceput.eu am scazut cu 10 cm in talie. e k
si am gasit cu pret super la promotie.
am dat 280 pe 10 sedinte in constanta.va recomand sa apelati la vaccum daca va asumati vanataile
isheila
Postat pe 29 Iulie 2009 18:29
Eu nu am avut nicio vanataie...cred ca am soriciul gros :)) la ce salon ai platit 280? Ca eu tot in Cta am platit 400 RON, bine... pe langa 10 sedinte de vaccum mi-au oferit, la promotie, inca 10 sedinte de electrostimulare si 2 sedinte de Power Plate
ffbianca85
Postat pe 31 Iulie 2009 09:52
Dar ati prins preturi foarte bune.Eu pentru 10 sedinte de electro am platit 150 lei,iar pentru dermocell platesc 40 lei sedinta,abonamentul de 10 sedinte costand 350 lei.Spuneti-mi si mie la ce saloane din Constanta mergeti.
kudika019386
Postat pe 6 August 2009 19:24
trusa anti-celulita de la forever este cea mai eficienta in "pierderea" centimetrilor.
enemgabriel
Postat pe 6 August 2009 19:30
De la: enemgabriel, la data 2009-08-06 19:30:33trusa anti-celulita de la forever este cea mai eficienta in "pierderea" centimetrilor.
Este o mare pacaleala,o prietena de-a mea din Pitesti a cumparat asa ceva si nu are niciun fel de rezultate cu ea,i-au luat excrocii banii degeaba !
ene_mgabriel
Postat pe 6 August 2009 19:35
De la: petreflp, la data 2009-08-06 19:35:49
De la: enemgabriel, la data 2009-08-06 19:30:33trusa anti-celulita de la forever este cea mai eficienta in "pierderea" centimetrilor.
Este o mare pacaleala,o prietena de-a mea din Pitesti a cumparat asa ceva si nu are niciun fel de rezultate cu ea,i-au luat excrocii banii degeaba !
serios,in ce cartier sta "pretena"?esti penibila si nesimtita.Probabil ca pretena ta nu auzise de tf?hm,chiar nu sti sa minti cucoana,esti proasta rau.
enemgabriel
Postat pe 6 August 2009 19:44
Bine v-am gasit!Sunt noua pe forum...Felicitari si va doresc implinirea tuturor dorintelor!cine este din Cluj Napoca si ma poate sfatui cu un centru/cabinet cu masaj vacuum cu rezultate intradevar bune si pret rezonabil.Am o celulita Multumesc anticipat,Monica
healthy005189
Postat pe 8 August 2009 12:23
Intr-adevar vacuumul este super, nici masajul manual nu are rezultatele vacumului.Eu am avut o celulita indesata si am fost la un salon unde am facut vacuum, dar Starvac si impachetari si acum sunt doar de intretinere.masajul la Starvac are avantajul k prin vacuumare aduce celulita de la interior la suprafata si apoi prin palpare-rulare o disipeaza si o elimina si astfel odata cu scaderea in cm. nu mai raman si brobonele de celulita, asta fiind bunatatea starvacului ca pielea ramane neteda si intinsa nu flasca si nu esti slaba dar cu celulita la interior. Daca mai vreti si alte amanunte intrebati-ma pt. k eu am suferit tare mult din cauza acestei celulite.
kudika081339
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:28
De la: enemgabriel, la data 2009-08-06 19:44:16
De la: petreflp, la data 2009-08-06 19:35:49
De la: enemgabriel, la data 2009-08-06 19:30:33trusa anti-celulita de la forever este cea mai eficienta in "pierderea" centimetrilor.
Este o mare pacaleala,o prietena de-a mea din Pitesti a cumparat asa ceva si nu are niciun fel de rezultate cu ea,i-au luat excrocii banii degeaba !
serios,in ce cartier sta "pretena"?esti penibila si nesimtita.Probabil ca pretena ta nu auzise de tf?hm,chiar nu sti sa minti cucoana,esti proasta rau.


Iar vii 'stimabile' cu tratamente minune? Intelegem ca e criza, dar chiar asa disperat esti incat esti in stare sa vinzi orice, oricui, oriunde? Uite, de exemplu tu deja incepi sa ma calci pe bataturi...ce tratament minune ai pentru asta?
ffbianca85
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:44
Chiar e asa super vacumuul? l-as incerca si eu. A folosit cineva produsul ala de la teleshopping? celluless sau cum ii spune... Ca si ala cica ar fi tot vacuum... si daca e bun,merita asa un aparat decat sa tot mergi la sedinte... Astept un raspuns daca stie cineva. Ms anticipat.
GreenBubbles
Postat pe 11 Noiembrie 2009 19:39
buna.unde ai facut aceste sedinte de vaccum si cat au costat?
weronik68
Postat pe 27 Noiembrie 2009 15:24
AM CUMPARAT ACEL CELLULES ANUL TRECUT IN NOV.,DUPA CE AM ASTEPTAT 2,5 LUNI DE LA COMANDA LUI...L-AM BAGAT IN PRIZA,SI...NU A MERS..L-AM LASAT LA INCARCAT CATEVA ORE,DUPA CARE AM REANCERCAT...A MERS APROAPE 10 MINUTE,DUPA CARE NU A MAI ASPIRAT...FACE ZGOMOT DOAR SI ATAT..ATAT A FOST !IAR SENZATIA CARE MI-A LASAT-O IN ACELE 10 MINUTE :E FFF SLAB !!!ASA CA DACA VREI SA ARUNCI BANI,E O METODA SIGURA !!!TOATE CELE BUNE !(SIGUR E MAI BINE LA UN CABINET,DACA AI URMARIT-O PE IRINA REISLER CEL PUTIN 1 DATA,ATUNCI TE CONVINGI SI TU )
ridona
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O Problema!!! 7 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 17:24
sunt distrusa 21 De la: kudika328896 9 Octombrie 2011 22:15
intrebare ..... 1 De la: healthy013047 21 Februarie 2010 22:00
Problema 13 De la: kudika_12467 26 Iulie 2012 17:34
Postinor 2 9 De la: Lumiere-R 19 Noiembrie 2013 13:08