VAGINOPLASTIE STIE CINEVA UN MEDIC BUN?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

healthy005206 Avatarul lui healthy005206

1 mesaj

Buna ziua, doresc sa-mi fac o operatie de vaginoplastie, stie cineva un dr bun care aventual lucreaza la un spital de stat , astfel incat costurile operatiei sa fie cat mai mica? multumesc din suflet tuturor anticipat pt raspunsuri.
Raporteaza abuz de limbaj
ellayoana Avatarul lui ellayoana

1 mesaj

Dr.Stoian Ion de la Gynecoland.
kudika139087 Avatarul lui kudika139087

16 mesaje

si pe mine ma intereseaza varog raspunde-ti si la intrbarea asta
kudika139087 Avatarul lui kudika139087

16 mesaje

eu am auzit de doamna doctor Argentina Vidrascu de la lipoline din cluj
xadela Avatarul lui xadela

10 mesaje
Oras: bucuresti

Eu am auzit ca se fac operatii de tipul asta la Esthera (in Bucuresti). Cred ca dl. doctor Ancar face acest tip de operatii, nu stiu cu siguranta, eu am fost doar la consultatiile banale la el. Insa recomand cu drag aceasta clinica in general. Am ajuns la diferite sectii, dermatologie, ginecologie si am facut si o operatie de rinoplastie, si de fiecare data cand am plecat de acolo am fost foarte multumita. Va urez succes in gasirea doctorului vostru ideal :D
Fosta membra Kudika.ro
nu stiu daca mai este subiectul de actualitate dar va recomand pe d-na dr Iulia Hatami de la Clinica Aestehtic LIne din Bucuresti bd Dacia nr 51
soare in suflet !
kudika326549 Avatarul lui kudika326549

1 mesaj

IN NICI UN CAZ GYNECOLAND SAU DR STOIAN.Nu pt aceasta interventie.Am facut in luna august la ei vaginoplastie si labioreductie.ESEC TOTAL.
Dupa interventie am o labie mai mica si una mai mare asta in ideea in care eu aveam labiile simetrice inainte de interventie,iar vaginal o mica diferenta doar primele 3 zile de la reluarea vietii sexuale.
Cost 2000 euro cu spitalizare...Dupa reclamatia mea d-nul dr Stoian a zis kDA SE PUTEA FACE un vagin mai mic asa cum mi-am dorit si ca daca mai doresc o noua interventie ma costa 800 de euro cu reducere de la dansul care este un marinimos ....
Deci dupa ce ca au gresit amblee interventii ,acum sa trec din nou prin acele kinuri si dureri de o luna jumatate pana la vindecare si pe banii mei..
Pai mai bine dau 1000 la o alta clink unde poate sunt mai competenti decat sa la dau lor 800 din nou.
Ingrozitor,foarte frustrant tinand cont de faptul k nu este o operatei usoara ,ca implik niste riscuri,kiar f mari acelea de a pierde sensibilitatea in timpul sexului si de a avea uterul perforat ceeea ce duce la imposibilitatea de a avea copii mai tarziu.
O groaza de bani,NICI UN REZULTAT....FOARTE DEZAMAGITA.
Fosta membra Kudika.ro
Scuzati-mi ignoranta dar...de ce? Adica... vaginoplastia asta... care-i sunt beneficiile?
SfDuminica Avatarul lui SfDuminica

184 mesaje

De la: Dor_a, la data 2010-10-21 18:58:25Scuzati-mi ignoranta dar...de ce? Adica... vaginoplastia asta... care-i sunt beneficiile?

Conform lui Gogu, vaginoplastia are ca rezultat ingustarea conductului vaginal, daca-ti poti imagina...
kudika_993034 Avatarul lui kudika_993034

1 mesaj

200 RON consulatia si intre 550 si 1050 Euro costa vaginoplastia, la Clinica Zetta.
E pe Ghita Padureanu nr. 5, in Bucuresti. Chirurgi buni, apar si la tv. (vezi cazul cu transplantul de deget de la picior la mana)