Setari Cookie-uri

Metode inovative?

Am incercat o multime de metode de slabit, intretinere si tonifiere dar in momentul de fata timpul nu imi mai permite sa ma ocup atat de seros de problema. As vrea o solutie "la minut". Mentionez ca nu agreez genul de aparat prezentate la teleshopping, vreau ceva serios. Idei?
JulieJ
Postat pe 11 August 2009 14:06
Buna ziua!
Schimba-ti alimentatia.Mananca natural, adica neprelucrat termic. Si painea este la fel. Se cheama azima, sau paine Elta. Este facuta din tarate , zer si chimen.Se gaseste la Plafar.Intr-un an cu asa alimentatie am dat jos 12 Kg.Cunosc o persoana(barbat) care a dat jos 40 kg(de la 110 la 70)Trebuie doar sa ai vointa, in rest rezultatele nu se lasa asteptate.
Curaj si succes!
M.Maria
mariam_healthy
Postat pe 11 August 2009 14:59
Retele "minune" nu dau nici un rezultat daka nu faci si putina miscare..eu sunt o persoana care nu dedic foarte mult timp ci doar 20 de minute de 3 ori pe saptamana si am slabit 5 kg si cu o dieta recomandata de un kinetoterapeut de la Power Plate, iti recomand sa incerci.......totul gasesti pe :

www.powerplate.ro
alina_plocon
Postat pe 12 August 2009 09:11
Buna ,ia-ti un personal trainer cu cunsotinte si de nutritie si vei rezolva problema,este cea mai buna metoda de a slabi personalizat.
andreaV
Postat pe 14 August 2009 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
leg magic 6 De la: valentina_v 18 August 2010 12:39
Proteine pentru fete? 3 De la: JustMeD 1 Noiembrie 2013 14:45
Activeaza cat mai repede MMMega - Promotiile si ofertele noastre! 1 De la: elles 3 Ianuarie 2011 23:32
Cursuri de Tai Chi martial si de Qi Gong pentru autovindecare in Bucuresti 2 De la: Armain 18 Septembrie 2011 18:10
Kangoo jumps - cea mai noua si eficienta metoda de aerobic 1 De la: diana_stirbu 27 Octombrie 2011 14:50