Setari Cookie-uri

please

buna am 25 de ani si un baietel de 3 ani.Folosesc ca metoda de contraceptie anticonceptionale insa am o problema de la ele;ma umezesc foarte tare de la ele am obsrevat asta dupa ce am nascut pt ca am folosit si inainte sa nasc si nu am observat asta,inainte sa nasc am folosit anti trifazice si dupa yasmin.Am renuntat la ele si am observat atat veu cat si sotul mai ales ca nu mai am aceasta problema,initial credeam ca am eu muschii mai lasati de la nastere pt ca am nascut normal.In acest timp cat am facut pauza am folosit metoda calendarului si niste ovule dar am ramas si a trebuit sa fac o intrerupere de sarcina dupa care nu mi-a mai venit ciclul menstrual aproape 4 luni de zile si la sfatul medicului am hotarat sa iau din nou anti de data asta trifazice si anume milligest insa a revenit vechea problema din nou parca eram mai "larga'' parca nici sotul nu mai e atras de mine parca e mai plictisit
Voua vi sa intamplat asta?nu stiu ce metoda sa folosesc ca sa nu mai am problema asta,oare inelul contraceptiv are aceleasi reactii?vaog dati-mi si mie un sfat va multumesc
kudika139087
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:02
De la: healthy003378, la data 2009-09-28 11:02:22buna am 25 de ani si un baietel de 3 ani.Folosesc ca metoda de contraceptie anticonceptionale insa am o problema de la ele;ma umezesc foarte tare de la ele am obsrevat asta dupa ce am nascut pt ca am folosit si inainte sa nasc si nu am observat asta,inainte sa nasc am folosit anti trifazice si dupa yasmin.Am renuntat la ele si am observat atat veu cat si sotul mai ales ca nu mai am aceasta problema,initial credeam ca am eu muschii mai lasati de la nastere pt ca am nascut normal.In acest timp cat am facut pauza am folosit metoda calendarului si niste ovule dar am ramas si a trebuit sa fac o intrerupere de sarcina dupa care nu mi-a mai venit ciclul menstrual aproape 4 luni de zile si la sfatul medicului am hotarat sa iau din nou anti de data asta trifazice si anume milligest insa a revenit vechea problema din nou parca eram mai "larga'' parca nici sotul nu mai e atras de mine parca e mai plictisit
Voua vi sa intamplat asta?nu stiu ce metoda sa folosesc ca sa nu mai am problema asta,oare inelul contraceptiv are aceleasi reactii?vaog dati-mi si mie un sfat va multumesc
kudika139087
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:54
am gresit forumul trbuia sa-l incadrez la ginecologie si nu la ingrijirea parului cum sa schimb?
kudika139087
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:57
De la: healthy003378, la data 2009-09-28 11:02:22buna am 25 de ani si un baietel de 3 ani.Folosesc ca metoda de contraceptie anticonceptionale insa am o problema de la ele;ma umezesc foarte tare de la ele am obsrevat asta dupa ce am nascut pt ca am folosit si inainte sa nasc si nu am observat asta,inainte sa nasc am folosit anti trifazice si dupa yasmin.Am renuntat la ele si am observat atat veu cat si sotul mai ales ca nu mai am aceasta problema,initial credeam ca am eu muschii mai lasati de la nastere pt ca am nascut normal.In acest timp cat am facut pauza am folosit metoda calendarului si niste ovule dar am ramas si a trebuit sa fac o intrerupere de sarcina dupa care nu mi-a mai venit ciclul menstrual aproape 4 luni de zile si la sfatul medicului am hotarat sa iau din nou anti de data asta trifazice si anume milligest insa a revenit vechea problema din nou parca eram mai "larga'' parca nici sotul nu mai e atras de mine parca e mai plictisit
Voua vi sa intamplat asta?nu stiu ce metoda sa folosesc ca sa nu mai am problema asta,oare inelul contraceptiv are aceleasi reactii?vaog dati-mi si mie un sfat va multumesc
kudika139087
Postat pe 30 Octombrie 2009 14:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exfoliator si hidratant cu aloe vera, iarba de mare, musetel, salvie, macese 1 De la: romdesimed 12 Ianuarie 2009 15:36
Produsele Biohem 1 De la: almaka 22 Februarie 2012 09:55
Masca ulei de ricin 6 De la: kudika459482 23 Octombrie 2011 20:59
Greutatea ideala 31 De la: terapriprinmasaj 15 Septembrie 2011 07:27
Sondaj produse cosmetice 1 De la: ioanatodi 8 Mai 2012 23:09