Setari Cookie-uri

CIDER VIN FORTE???????????



SALUTARE FETELOR!
A CONSUMAT CINEVA PASTILELE DE SLABIT PE BAZA DE CIDRU?" CIDER VIN FORTE"SUNT BUNE DE CEVA SAU SI ASTEA SUNT TOT TZEAPA? DEOCAMDATA NU-MI POT PERMITE "SLIM DOWN" SI RASFOIND REVISTA "ASUL VERDE",AM VAZUT RECLAMA LA ACESTE CAPSULE MINUNE,INSA AS DORI SA AFLU MAI MULTE AMANUNTE INAINTE DE A LE COMANDA.DIN INFORMATIILE GASITE PE NET DESPRE EFECTUL CIDRULUI IN CURA DE SLABIT REZULTA CA AR TREBUI SA FIE OK,DAR DACA MA POATE AJUTA CINEVA CU INFORMATII MAI CONCRETE,AR FI SUPER!!!POATE CUNOASTETI PERSOANE CARE AU INCERCAT ACEASTA CURA SI SUNTETI MAI IN TEMA DECAT MINE.MULTUMIRI SI PUPICI
kallia
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:24
buna.parerea mea e ca sunt mai bune ceaiurile de la plafar..sunt destule ceaiuri pt slabit si dau rezultate.
kudika099586
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:40


Sa inteleg ca ai folosit si nu a dat rezultate sau pur si simplu recomanzi ceaiuri din proprie experienta?As fi vrut sa aflu un raspuns de la o persoana care a folosit asa ceva.Multumesc,oricum!
kallia
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:46
Buna eu le,am incercat si trbuie sa iei ft multe si.ti cam zapaceste stomacul am renuntat la el cel mai tare la ora actuala este COLON HELP al recomand tuturor ,este sub mai multe forme pudra pastile etc etc.Plus ca te elibereaza te toate toxinele pe cand cidru acela nu....intereseaza,te .mult succes
monalisajacobs
Postat pe 8 Decembrie 2009 03:40

Draga Ana Blandiana,ma bucur ca in sfarsit am gasit pe cineva care a folosit acest produs.Mi-ai spus ca tb. luate foarte multe,dar nu mi-ai spus daca ai slabit cu ajutorul lor si daca da :cat si in cat timp?
Eu mi-am comandat deja produsul,insa il pot returna daca nu da rezultate din primele zile.Da-mi mai multe informatii si despre celalalt produs pe care il recomanzi.Multumesc!
kallia
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:15
Dragutza, aveam 85 de kile si toata lume imi zice Dodo...
Iata cum am slabit:
dimineatza un ou fiert
apoi din doua in doua ore, o banana, apoi o feliuta de friptura, apoi un mar, apoi 100g de cascaval, apoi o salata sau un iaurt, etc...mananci des si putin fara sa amestecui un fel cu altul, si in plus am iesit la jogging sau patinuar sau la bazin. in 6 luni am slabit 15 kile fara sa-mi nenorocesc stomacul sau alte alea. Succes.
Florentina
healthy007795
Postat pe 10 Decembrie 2009 00:06


Buna!
Multumesc frumos pentru sfat si sa stii ca-mi surade ideea de a manca putin si des si in acelasi timp disociat.Ce-i drept nu mai am f multe kg de dat jos,insa am slabit dupa sarcina considerabil(22kg in 3 ani) si m-am blocat la 63kg(am 1.62cm). As vrea sa mai dau 6-7 kg jos si m-am gandit sa incerc si eu aceste metode minune
Oricum iti multumesc si LA CAT MAI PUTINE KG.
kallia
Postat pe 10 Decembrie 2009 19:14
KALLIA SA STII CA EU AM LUAT SLIM DOWN SI AM SLABIT 6KG.PE CARE TOT SPER SA NU LE PUN LA LOC,POTI INCERCA DIETA BALERINA PENTRU A SLABI,MAMA A TINUT-O SI A SLABIT 4 KG.INSA EU NU POT SA TIN DIETE,NUMAI CAND MA GANDESC CA TIN DIETA MA APUCA FOAMEA.NU SUNT AMBITIOASA
diana2_healthy
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:11


pentru Diana2
Nu pot decat sa va multumesc pentru alternativele pe care mi le-ati oferit,insa avem un numitor comun,respectiv faptul ca autosugestia joaca in defavoarea noastra, mi se face foame si am tot felul de pofte doar cand ma gandesc ca am inceput o dieta.Consider ca schimbarea radicala a modului de viata si ma refer indeosebi la o alimentatie sanatoasa si daca se poate si putina miscare,vor avea efecte pe termen foarte lung.Am deschis acest subiect pentru ca mi-am comandat capsulele CIDER VIN FOERTE ,dar inca nu am inceput sa le iau.Inca nu-mi permit financiar sa cumpar Slim Down,o sa incep sa iau capsulele cider vin forte,daca tot le-am comandat ,iar daca nu dau rezultate...asta e. Deja am inceput sa faca schimbari in alimentatie si recunosc ca nu e foarte usor ,mai ales ca sunt foarte pofticioasa si amatoare de dulciuri. Cum am mai spus,eu nu vreau sa scap decat de vreo 6kg,insa mama mea are mult mai multe kg de dat jos si am crezut ca exista metode cu capsule de slabit,dar care sa nu afecteze altele.
Inca o data va multumesc pentru amabilitate si va doresc multa sanatate, SARBATORI FERICITE SI CAT MAI MULTE KG. IN MINUS!!!!
kallia
Postat pe 13 Decembrie 2009 03:10
Recomand ceaiuri cum ar fi de soc,codite de cires...nu sunt de acord in general cu pastilele,fiindca am inteles ca pui la loc...eu am slabit cu ceaiuri,dar tot vreau sa mai slabesc un pic.
kudika099586
Postat pe 13 Decembrie 2009 19:11
am folosit si eu produsul pe baza de otet de cidru de mere si nu a avut nici un rezultat.am luat 90 de pastile si nici macar 500 de grame nu am slabit.l-am returnat sper sa-mi primesc banii
alyna81
Postat pe 13 Ianuarie 2010 18:39
Acum cativa ani ,am auzit ca mama unei cunostinte a murit,a consumat timp de 2 ani ceaiuri,din dorinta de a slabi.Ceaiurile sunt bune,dar devin daunatoare consumate pe o perioada prea lunga sau in exces.Da-ti "cautare" pe google,pentru a afla mai multe detalii.
cami_goanga10
Postat pe 8 Martie 2010 20:12
buna,scz chiar asa talimbe pot fi unele femei din zilele noastre?femeile mc donalds nu stiu ca femeile adevarate fac acasa cidru,braga,socata,nuuu,acum din lene beau nestea,cu conservanti,nu mai stiu sa faca ceai acasa,curat,natural,pacat de copiii lor ii hranesc cu porcarii,le dau coca cola etc,nu sunt sanatoase la cap,zic ca isi iubesc si ii otravesc,se mai mira de boli,colesterol,vai lor nu au minte,am vazut femei lenese care cumpara cartofi congelati,fasole la borcan,etc,sa nu ne mai miram de sanatate cu asemenea femei,au inceput barbatii sa isi fac mincare singuri pt ca sa se hraneasca sanatos iar femeile,nu toate,vai viata lor
justmetraian
Postat pe 13 Iunie 2010 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diane-35 si pastilele de slabit 5 De la: juicenoni 13 Iulie 2010 16:46
:D 4 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:28
Menage a trois 46 De la: brasoveank 17 Martie 2010 10:54
Dureri continue abdomen 19 De la: semaka_boy 16 Iunie 2010 19:39
Vand ciuperca tibetana (chefir de lapte) 4 De la: OPHELIA2008 6 Noiembrie 2015 15:56