Setari Cookie-uri

menstruatie pre putina?

eu am o problema, de aproape un an menstruatia in loc sa tina 5, 6 zile ca inainte , acum ma tine doar 2,3 zile si nu stiu daca e bine .imi vine la fel de regulat ca si pana acum dar ma tine mult mai putin....e rau asta ? poate cineva sa imi dea un raspuns?
Adelyna84
Postat pe 10 Februarie 2010 20:01
De la: rodyana, la data 2010-02-10 20:01:24eu am o problema, de aproape un an menstruatia in loc sa tina 5, 6 zile ca inainte , acum ma tine doar 2,3 zile si nu stiu daca e bine .imi vine la fel de regulat ca si pana acum dar ma tine mult mai putin....e rau asta ? poate cineva sa imi dea un raspuns?

6 zile menstruatia e prea mult...In jur de 3-4 zile trebuie sa tina o menstruatie, asa ca nu te speria. Sangele tre sa fie curat si fara cheaguri!
kudika028076
Postat pe 12 Februarie 2010 22:40
Incearca o detoxifiere a organismului ,iti recomand microalgele de apa dulce care iti regleaza organismulEnergie pentru intreaga zi - Produse nutritive pe baza de microalge imbogatite cu fructe tropicale-tratamente naturiste

GREEN GOLD SOLAR serveste la satisfacerea necesitatilor zilnice de vitamine, minerale, enzime, microelemente si aminoacizi ale oamenilor dinamici. Dupa ani de cercetari si teste s-a reusit producerea acestui compus care ajuta organismul sa ia startul de dimineata. Baza produsului este asigurata de o combinatia speciala intre microalgele Spirulina si Chlorella, un adevarat tezaur al naturii. Spirulina, bogata in vitamine naturale, saruri minerale, enzime, microelemente, aminoacizi, pregateste organismul pentru activitatea zilnica (scoala, serviciu,etc) si combate stresul de toate zilele.Chlorella ajuta organismul impotriva substantelor poluante din mediul inconjurator. Acest produs este considerat o revolutie in domeniul suplimentelor nutritve. Acet produs nutrtiv are un gust de fructe tropicale si este imbogatit cu substante naturale. Ceea ce are GREEN GOLD SOLAR in compozitie fata de alte produse nutritive este vitamina C din Acerola. Acerola este un fruct tropical in care proportia de vitamina C se gaseste de o suta de ori mai mare decat in portocala sau orice alte citrice. GREEN GOLD SOLAR mai are in compozitie enzime din fructe de Papaya. Papaya ajuta digestia si da o senzatie de bunastare organismului dvs.

Asadar, GREEN GOLD SOLAR este foarte bogata in substante nutritive esentiale si serveste sanatatii dvs. si familiei.

Incepeti fiecare zi cu GREEN GOLD SOLAR
cernencuirma
Postat pe 13 Februarie 2010 00:09
buna...nu vreau sa te sperii dar iti recoman sa mergi la un control.si eu am avut putin 2 zile dupa care ma descurcam cu absorbante zilnice...am mers la medic si am descoperit ca era o prb f neplacuta...te rog sa mergi la medic, nu zic ca ai avea si tu o prb grava dar pt siguranta...
k_mizi
Postat pe 17 Februarie 2010 11:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Negi genitali la barbati 18 De la: Stefan4 21 Aprilie 2014 21:59
un pic de ajutor....? 4 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:03
sarcina sau inchipuirea mea? 15 De la: healthy014147 24 Martie 2010 16:08
infectiile cu transmitere sexuala !!! 5 De la: tarot 11 Noiembrie 2009 23:45
Sinechia 27 De la: DIDA_healthy 8 Septembrie 2015 13:39