iritatie

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

luana83 Avatarul lui luana83

2 mesaje

buna buna!cine poate sa imi dea un sfat sau care se gaseste in aceeasi situatie ca tatal meu,de multi ani sufera de alegie la metal,el nu poate purta curea sau ceas de metal sau bani marunti in buzunar ca se irita in sens are de bubulite micute si mancarime,dar de cateva luni are iritatie la degetele de la picioare care a urcat pe picioare si il mananca de moare nici noaptea nu poate dormi bine,a fost la toate clinicile private in bucuresti dar iau dat dele creme dar nimic.Daca e cineva in aceasi situatie sau care stie mai mult de aceasta alergie mi ar face placere daca mi ati scrie.va multumesc si salut pe toti
Raporteaza abuz de limbaj
colnago Avatarul lui colnago

198 mesaje
Oras: sf gheorghe

Imi pare rau ca ca tatal tau are aceasta alergie. daca imi permiti, recomand un tratament cu Tahitian Noni, are efecte pozitive la diferite alergii.
despre cercetari cu acest remediu natural poti citi pe www.nonicercetare.org
Iti trimit detalii daca doresti prin email: fazakas.zoltan@yahoo.com
CB_06 Avatarul lui CB_06

12 mesaje

buna ziua!
vas ruga daca se poate pe mail cboaru@gmail.com
colnago Avatarul lui colnago

198 mesaje
Oras: sf gheorghe

Trimit email cu informatii pe adresa data
ungureanu88_gmail_com Avatarul lui ungureanu88_gmail_com

83 mesaje
Oras: iasi

buna ziua , este o alergie de contact si factorul alergen este metalul , posibil sa aiba o sensibilitate mare la ficat sau in sange . o cura cu ceai de trei frati patati ar fi indicata ( nu are ce sa ii faca rau ) si daca nu este alergic la polen o cura cu polen de doua luni ( 10 zile tratament 10 zile pauza ) / daca problema este de la rinichi atunci ceai de papadie , si tinctura de brusture sau jenupar , multa sanatate ,
elaborez si produc o gama larga de tratamente naturiste pentru diferite afectiuni , date contact : ungureanu88@gmail.com sau id yahoo ungureanu888
Fosta membra Kudika.ro
De la: luana83, la data 2010-02-11 17:50:45buna buna!cine poate sa imi dea un sfat sau care se gaseste in aceeasi situatie ca tatal meu,de multi ani sufera de alegie la metal,el nu poate purta curea sau ceas de metal sau bani marunti in buzunar ca se irita in sens are de bubulite micute si mancarime,dar de cateva luni are iritatie la degetele de la picioare care a urcat pe picioare si il mananca de moare nici noaptea nu poate dormi bine,a fost la toate clinicile private in bucuresti dar iau dat dele creme dar nimic.Daca e cineva in aceasi situatie sau care stie mai mult de aceasta alergie mi ar face placere daca mi ati scrie.va multumesc si salut pe toti

mergi la un internist! multe disfunctii hepatice dau iritatii pe gambe.. nu e neaparat alergie pt ca imi inchipui ca nu a purtat incaltaminte de metal, deci cauta sa vezi daca nu e o afectiune interna si nu de piele!
kudika089884 Avatarul lui kudika089884

8 mesaje

obligatoriu are nevoie de o detoxifiere masiva urmata de tratament local .ptr mai multe detalii suna la nr tel 0726474716