Setari Cookie-uri

iritatie

buna buna!cine poate sa imi dea un sfat sau care se gaseste in aceeasi situatie ca tatal meu,de multi ani sufera de alegie la metal,el nu poate purta curea sau ceas de metal sau bani marunti in buzunar ca se irita in sens are de bubulite micute si mancarime,dar de cateva luni are iritatie la degetele de la picioare care a urcat pe picioare si il mananca de moare nici noaptea nu poate dormi bine,a fost la toate clinicile private in bucuresti dar iau dat dele creme dar nimic.Daca e cineva in aceasi situatie sau care stie mai mult de aceasta alergie mi ar face placere daca mi ati scrie.va multumesc si salut pe toti
luana83
Postat pe 11 Februarie 2010 17:50
Imi pare rau ca ca tatal tau are aceasta alergie. daca imi permiti, recomand un tratament cu Tahitian Noni, are efecte pozitive la diferite alergii.
despre cercetari cu acest remediu natural poti citi pe www.nonicercetare.org
Iti trimit detalii daca doresti prin email: fazakas.zoltan@yahoo.com
colnago
Postat pe 11 Februarie 2010 17:58
buna ziua!
vas ruga daca se poate pe mail cboaru@gmail.com
CB_06
Postat pe 11 Februarie 2010 18:01
Trimit email cu informatii pe adresa data
colnago
Postat pe 11 Februarie 2010 18:07
buna ziua , este o alergie de contact si factorul alergen este metalul , posibil sa aiba o sensibilitate mare la ficat sau in sange . o cura cu ceai de trei frati patati ar fi indicata ( nu are ce sa ii faca rau ) si daca nu este alergic la polen o cura cu polen de doua luni ( 10 zile tratament 10 zile pauza ) / daca problema este de la rinichi atunci ceai de papadie , si tinctura de brusture sau jenupar , multa sanatate ,
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 14 Februarie 2010 09:25
De la: luana83, la data 2010-02-11 17:50:45buna buna!cine poate sa imi dea un sfat sau care se gaseste in aceeasi situatie ca tatal meu,de multi ani sufera de alegie la metal,el nu poate purta curea sau ceas de metal sau bani marunti in buzunar ca se irita in sens are de bubulite micute si mancarime,dar de cateva luni are iritatie la degetele de la picioare care a urcat pe picioare si il mananca de moare nici noaptea nu poate dormi bine,a fost la toate clinicile private in bucuresti dar iau dat dele creme dar nimic.Daca e cineva in aceasi situatie sau care stie mai mult de aceasta alergie mi ar face placere daca mi ati scrie.va multumesc si salut pe toti


mergi la un internist! multe disfunctii hepatice dau iritatii pe gambe.. nu e neaparat alergie pt ca imi inchipui ca nu a purtat incaltaminte de metal, deci cauta sa vezi daca nu e o afectiune interna si nu de piele!
camiflorea
Postat pe 18 Februarie 2010 19:04
obligatoriu are nevoie de o detoxifiere masiva urmata de tratament local .ptr mai multe detalii suna la nr tel 0726474716
kudika089884
Postat pe 21 Februarie 2010 10:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Examinare CT Regiune Gat. Sfat! 6 De la: NinaSabina 12 Decembrie 2011 15:45
Stari de ameteala . 12 De la: kudika_952371 28 Mai 2014 15:57
enurezis nocturn 9 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:38
Despre pilulele Vimax 1 De la: kudika414883 25 Iulie 2011 17:26
Intrebare! 38 De la: kudika332973 1 Decembrie 2010 16:39