Setari Cookie-uri

virusul hpv...negii genitali la barbatii..

prietenul meu are negi genitali...a fost la doctor si ia zis ca trebuie neaparat sa-i cauterizeze...o fii bine chestia asta cu cauterizarea?as vrea o parere...cine i-a cauterizat?....eu urmeaza sa merg zilele astea la ginecologie...imi este f frica deoarece am vazut ca mi-a aparut si mie ceva k un fel de negel ff mic...
andy_zanika
Postat pe 2 Martie 2010 11:35
De obicei negi ies din cauza imunitati prea scazupte sau a problemelor de sanatate eu am patito dar nu la nivel genital trebuie multa vitamina A acum nu garantez ca iti va trece dar in todeauna exista o speranta ....nu fa prostia sa iei din farmaci singurul care la mine a avut efect a fost usturoiul ... poate ca pare cam tampita ideaa dar merita sa incerci daca ... de curand am aflat sde o firma NUTRILITE este locul 1 in lume si are un produs NUTRILITE USTUROI are benefici foarte mari o singura capsula inlocuieste o capatana de usturoi si nici macar nu iti miroase gura de la el acum daca vezi mesajul si esti interesat poti sa ma contactezi te voi pune in legatura cu persoane care iti va procura acest supliment findca nu se gaseste in farmacii.
magyk
Postat pe 2 Martie 2010 12:01
nimeni nu si-a cauterizat acesti negi?sa-mi spuna si mie o parere....
andy_zanika
Postat pe 3 Martie 2010 11:36
mergi cat mai repede la medicul de la dermato-venerice,el se ocupa de treburile astea.Nu intarzia prea mult caci au prostul obicei ca se inmultesc repede.Seface anestezie locala si nu doare foarte tare,e suportabil.In comparatie cu o extractie dentara e mult mai usor.Multa sanatate si nu te lua dupa sfaturi cu usturoi si toate cele,e mai sigur si rapid cu electrocauterizare
ississ
Postat pe 14 Martie 2010 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce este escherichia coli? 10 De la: andreeaB1 4 Iulie 2013 22:41
anticonceptionalele 6 De la: miha254 22 Ianuarie 2010 19:52
Se poate, sau nu, sa se vindece cancerul 13 De la: Terra_Mater 20 Martie 2010 16:49
Ancutza 5 De la: Reviver 10 Februarie 2010 02:43
i need an advice... 26 De la: valy90 16 Februarie 2011 16:39