Setari Cookie-uri

casnicie fara sex??

de curand am auzit o poveste a unei cunostinte foarte ciudata din punctul meu de vedere! insa nu-mi este destul de prietena pt. a-mi permite sa-i dau sfaturi. as vrea totusi sa aud si alte pareri... persoana in cauza este casatorita de 6 ani si are 2 copii dragalasi si un sot extrem de gelos. atat de gelos incat de 2 ani (varsta ultimului copil) nu a mai avut relatii intime cu ea, pt. ca este "murdara " din punctul lui de vedere. Dar acest lucru este imposibil pt.ca aceasta femeie este foarte linistita si isi vede de copii si de casa, toata lumea care o cunoaste stie cat e de cuminte. acum eu nu inteleg cum se poate intr-o casnicie sa nu ai raporturi sexuale atat timp??? sa fie o problema fizica de a lui?? sa fie o alta relatie desi nu prea cred pt ca nu e genul ala de barbat...dupa parerea mea e destul de grava treaba... ea chiar se gandeste la divort...
Adelyna84
Postat pe 4 Martie 2010 22:12
Ar fi mai multe variante. 1 are pe alta, 2 lo fi suparat cu ceva foarte tare si vrea so tina la respect si 3 poate e din ala super credincios si vrea sa traiasca in curatenie trupeasca.Cunosc multe cazuri asa.
kudika098645
Postat pe 4 Martie 2010 22:18
super credincios nu e sigur, iar treaba cu respectul, hai ca o tine o luna doua dar rezista 2 ani???? cu femeia in pat? se poate ? problema lui pleaca de la gelozia lui prosteasca ..si daca se duce cu copii pana in parc el e gelos, daca nu raspunde la telefon isi ia foc, daca se uita cineva la ea pe strada sigur o cunoaste .... si tot asa ..
Adelyna84
Postat pe 4 Martie 2010 22:24
2 ani ? saraca femeie,oare cum rezista? Cred ca sta cu el sil suporta ptr. copii sa nu sufere.Si cum adica e murdara? in ce sens?

kudika098645
Postat pe 4 Martie 2010 22:24
O fi dus cu capul? e dezastru.
kudika098645
Postat pe 4 Martie 2010 22:25
Sa aiva o boala de se comporta asa?
kudika098645
Postat pe 4 Martie 2010 22:27
De la: rodyana, la data 2010-03-04 22:12:16de curand am auzit o poveste a unei cunostinte foarte ciudata din punctul meu de vedere! insa nu-mi este destul de prietena pt. a-mi permite sa-i dau sfaturi. as vrea totusi sa aud si alte pareri... persoana in cauza este casatorita de 6 ani si are 2 copii dragalasi si un sot extrem de gelos. atat de gelos incat de 2 ani (varsta ultimului copil) nu a mai avut relatii intime cu ea, pt. ca este "murdara " din punctul lui de vedere. Dar acest lucru este imposibil pt.ca aceasta femeie este foarte linistita si isi vede de copii si de casa, toata lumea care o cunoaste stie cat e de cuminte. acum eu nu inteleg cum se poate intr-o casnicie sa nu ai raporturi sexuale atat timp??? sa fie o problema fizica de a lui?? sa fie o alta relatie desi nu prea cred pt ca nu e genul ala de barbat...dupa parerea mea e destul de grava treaba... ea chiar se gandeste la divort...


cred ca el e bolnav psihic!
camiflorea
Postat pe 4 Martie 2010 22:28
De la: fericire, la data 2010-03-04 22:24:262 ani ? saraca femeie,oare cum rezista? Cred ca sta cu el sil suporta ptr. copii sa nu sufere.Si cum adica e murdara? in ce sens?

pai daca el crede ca ea umbla cu altii. se gandeste "cine stie pe ce p... ai pus mana " sau chestii de genu asta. imi pare tare rau pt. ea pareau un cuplu perfect cand i-am cunoscut acum 1 an ...asa e rezista de dragul copiilor dar eu personal nu cred ca marita .se intampla ca acei copii pt. care iti sacrifici viata sa creasca si sa ajunga sa-ti spuna "e vina ta ca avem asa o familie .Puteai sa-l lasi " am auzit asta chiar din gura unei prietene f. bune care a crescut cu un tata betiv.. si atunci saracele Mame la ce-si sacrifica viata??
Adelyna84
Postat pe 4 Martie 2010 22:40
Ar fi bine sa divorteze.Dar o va durea ptr. ca va trebui sa desparta copii, o sa vrea si el un copil sau chiar pe amindoi.Iar ea va suferi cumplit.
kudika098645
Postat pe 4 Martie 2010 23:58
cred ca e cu capu tipu.....
dienush1990
Postat pe 5 Martie 2010 23:42
Poate are pe altcineva ,nu cred ca a rezistat el 2 ani fara sa..e nebun,macar sa o lase in pace:(.
cami_goanga10
Postat pe 8 Martie 2010 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
INSCRIU REPREZENTANTI AVON IN TOATA TARA 3 De la: VICNICO2010 24 Ianuarie 2011 08:24
Vand set de la Clinique, un ruj , un rimel , un demachiant , o crema hidratanta si un mini parfum.Produsele sunt noi si originale.120 lei Vand geanta Estee Lauder , finuta de vara pt fete.Este originala si noua.60 lei Vand parfum barbati Estee Lauder Bey 26 De la: balrog 14 Martie 2011 12:14
Peruci! 1 De la: peruci_deosebite 10 Aprilie 2010 19:29
laptele de capra 6 De la: healthy014280 17 Aprilie 2014 10:26
Caderea parului nu mai este o problema 30 De la: Silviu_Soitis_1 30 Septembrie 2013 23:33