Setari Cookie-uri

Piele uscata

Desi am 22 de ani,am pielea f uscata pe picioare,uneori parca mi s-ar lua sau coji nu stiu care este cuvantul cel mai potrivit,aceasta fiind alba(desi eu am pielea mai inchisa la culoare).Am slabit 10 kg pe sistem nervos intr-o perioada f scurta,m-am gandit ca asta ar putea fii motivul,sau poate faptul ca vara utilizez zilnic (sau de 2-3 ori pe zi)creame care sa ofere pielii un aspect frumos(utilizez creme care au in componenta ulei de masline,sau mai folosesc si ulei din acela special pentru corp).Daca aveti un sfat pentru mine,il astept cu drag.As prefera,daca stiti cumva ,remedii cat mai naturiste,pentru ca in creme nu mai am deloc incredere,prietena mea a folosit pentru bust si gat creme(deloc ieftine,nu spun numele pentru a nu face antireclama) ,iar acum are bustul si gatul ridate cu un aspect urat.
cami_goanga10
Postat pe 8 Martie 2010 14:00
De la: goanga, la data 2010-03-08 14:00:23Desi am 22 de ani,am pielea f uscata pe picioare,uneori parca mi s-ar lua sau coji nu stiu care este cuvantul cel mai potrivit,aceasta fiind alba(desi eu am pielea mai inchisa la culoare).Am slabit 10 kg pe sistem nervos intr-o perioada f scurta,m-am gandit ca asta ar putea fii motivul,sau poate faptul ca vara utilizez zilnic (sau de 2-3 ori pe zi)creame care sa ofere pielii un aspect frumos(utilizez creme care au in componenta ulei de masline,sau mai folosesc si ulei din acela special pentru corp).Daca aveti un sfat pentru mine,il astept cu drag.As prefera,daca stiti cumva ,remedii cat mai naturiste,pentru ca in creme nu mai am deloc incredere,prietena mea a folosit pentru bust si gat creme(deloc ieftine,nu spun numele pentru a nu face antireclama) ,iar acum are bustul si gatul ridate cu un aspect urat.


mergi la un endocrinolog! iar cremele chiar nu imi dau seama de ce ti-ar fi fost necesare pt ca tu aveai frumusetea varstei....
camiflorea
Postat pe 22 Martie 2010 22:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
4YOU iti propune o noutate----mezoterapia virtuala 5 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:12
Romania-o tara de grase sau de frustrate? 194 De la: Barbie30 21 Octombrie 2013 22:38
nu mai pot! 48 De la: 4Life 28 Ianuarie 2010 21:44
Untoxin pareri 5 De la: kudika_939254 20 August 2014 16:13
SFATURI PENTRU A MA LASA DE FUMAT 69 De la: kyru 14 Martie 2010 10:20