Setari Cookie-uri

A emigra sau nu!

Kyrule, ia intra matale pe Garbo ca acolo e mai antrenant si poate gasim mai multe subiecte de discutie.
Nu, nu sunt profesoara. Cum sa fiu, n-ai vazut ce mi s-a spus ca nici 10 clase nu am? Eu sunt vinzatoare si sunt tare mindra cu asta.
micabis
Postat pe 5 Aprilie 2010 17:55
100101
Postat pe 5 Aprilie 2010 21:08
De multe ori imi mai ies din pepeni cand intalnesti pe site-ul asta " FIGURI ILUSTRE" gen ''aemullus''care se distanteaza de departe fata de ceilalti prin... multa prostie,dar cand postezi pe site un topic in aparenta nevinovat SI CHIAR INTERESANT si-ti RASPUND NUMAI GROBIENI INFATUATI SI PUSI PE IRONII,ITI VINE PE LIMBA SA SPUI "CA NE MERITAM SOARTA ...CU ATATIA INTELIGENTI DE BUBUIM CU "TUNURI"PRIN EUROPA ,NU GLUMA" !!! SA-ti raspund si eu la topic,nu-ti pot spune decat ca cei ce pot s-o faca ,avand peste granita conditii propice si care nu au (si nu lasa in urma) REGRETE ca parasesc tinutul asta a lui DRACULA ,S-O FACA !!!...dar S-O FACA DEMN SI LA MAI BINE,NU SA AJUNGA ACOLO SI SA FIE CU GANDUL LA CASTIGURI RAPIDE SI...USOARE !!! NUMAI CA SA NU MA ASCUND DUPA DEGETE,MI-AR CONVENI SA RAMANA IN TARA ,NUMAI ROMANI-LATINI NU...ROMANII RROMI !!! POATE ASTFEL NE VOM NUMARA SI NOI PRINTRE PREFERATELE DIASPOREI LATINE DE PE MAPAMOND...NU PREFERATII BOLLYWOOD-ului !!!
crysis
Postat pe 6 Aprilie 2010 08:44
nu.nu.m-ati.jignit.dar.a.fost.rautacios.comentariul.nu.toti,copii.care.cresc.singuri.in.tara.devin.ratati, drogati sau ce mai credeti dnv....pt ca la asa ceva v-ati referit.....sunteti cam comunista de fel .chiar dc sunteti profesoara sau vanzatoare
rubya_healthy
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:19
hai ca m-ai amuzat draga fetitza.
Si cam ce stii tu despre comunisti papusha?
Tu ai citit romanul "Ion" ala a lui Rebreanu?
Consider ca da si atunci ia fa tu un efort in memorie si aminteste-ti ce au facut taranii, cei fara de carte, prima data cind au intrat in casa boierului?
Ce au distrus?
Pianul fetitza. Si stii de ce? Ca era semn de cultura si civilizatie.
Asta faceti si voi prin atitudinea voastra dispretuitoare fata de limba romana si fata de toti cei care incearca sa va aduca lumina in capshoarele voastre transparente.
Spune-mi te rog, cind trebuie sa-ti scrii un CV te ajuta cineva sau ti-l faci singura?
Sau trupul tau este CV-ul?
Scrii agramat! si nu numai tu ci cei mai multi de pe forumul asta. Si nu e vina parintilor neaparat pentru ca nu cred ca toti ciutanii de pe forum au parintii plecati sa munceasca in afara tarii.
Sunteti ignoranti, jalnici si lipsiti de bun simt si educatie.

Sunt citeva persoane pe forumul asta care incearca intr-un fel sau altul sa va ridice nivelul de cultura dar voi nu si nu.

Romania viitor de aur are!
Care nu sunt analfabeti sunt bolnavi psihic (de prea mult bine se intelege).
Restul, minoritatea, comunistii cum ii numesti tu sunt cei care muncesc de le sar capacele pentru restul poporimii.

micabis
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:34
...al dracului de pian, mai Aemulus. Io`i scuz pe amaratenii aia. Stii de ce? Or fi crezut saracii, ca s-a ascuns boierul in el...ca altfel, n`aveau ei treaba cu pianul


Aemulus...referitor la, mai sus...
100101
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:43
Te rog Rubya nu-i mai raspunde acestei PROSTOVANCE pe nume "aemullus"(MAMULUS)care sta si posteaza pe site-ul asta la toate topicurile (cred ca-i o casnica disponibilizata , care nici macar o ocupatie nu cred ca mai are ,cu toate ca zice ca-i vanzatoare ! )cu nenumarate greseli de ortografie si care indrazneste sa-ti dea sfaturi cand ar trebui sa i le dea lui fiica'sa sau fecior'sau !...Mai raspunde si ironic si persiflant atunci cand este contrata cu argumente de terti sau cand este total depasita de complexitatea discutiilor in curs de pe topicuri ! OMITE RASPUNSURILE ACESTEI PANARAME "AEMULLUS" CARE SE PARE CA A IMBATRANIT DEGEABA ODATA CE SE AMESTECA CA" MUSCA -NLAPTE" IN DIVERSE DISCUTII DE PE SITE SI UNDE S-A DOVEDIT A FI DEPASITA ! SI HAZUL PE CARE-L FACE CAND ESTE IN DIFICULTATE PE DIVERSE TEME DOVEDESTE SI O LIPSA DE INTELIGENTA !!! PS ...VAD CA ACEASTA URATA SI BATRANA DE 45 de ani" aemullus" SI-A GASIT UN ALIAT ...PRIN ADMINISTRATIA SITE-ULUI ,CARE-I SUSTINE REPLICILE IDIOATE SI CARE... "CINE SE ASEAMANA SE ADUNA" !
crysis
Postat pe 9 Aprilie 2010 00:10
.ma asteptam la mai mult din partea dnv atat timp cat sunteti mai batrana ca mama.....dar tot odata ma bukur enorm de parintii pe care-i am si cred ca a fost un mare dar de la dumnezeu sa am astfel de parinti....probabil ca aveti si dnv copii ,saracii ii compatimesc,,,apropo de "ion"da l-am citit ,cred ca orcare alt "copil"care e de varsta m a citit "ion" ,dar cum dnv aveti astfel de pareri despre generatia "m",nu mai are rost sa mai zic ceva...orcum,probabil aveti o viata extrem de plictisitoare sau traumatizanta incat sa aruncati cu vb necunoscand pers,stressu si invidia ....cauzeaza grav sanatatii nu stiati??
rubya_healthy
Postat pe 10 Aprilie 2010 01:51
doreen.. .....tanti e stresata....... tr sa intelegem si noi.....:p
rubya_healthy
Postat pe 10 Aprilie 2010 01:53
Dragilor sunteti fenomenal de.....naivi.
Si multumesc pentru grija purtata papusha.
Asa e, sunt batrina, singura, neconsolata si ma amuz teribil cind vad ca pe forumul Garbo sunt altii mult mai prosti ca mine.

Kyrule ai imbulinat-o!
Si la usa ta o sa vina SRI-ul.
micabis
Postat pe 11 Aprilie 2010 04:28
mda... ...pt raspuns va fac odonatie ....
rubya_healthy
Postat pe 11 Aprilie 2010 06:07
asa este, Aemulus. o sa ne ia SRI-ul pe amandoi...
100101
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:08
Poate la usa ta o sa vina ma'ta mare (sau ma'ta poate),spurcaciune AEMULLUS-MAMULLUS si poate o sa te ia cu ea ,sa scapam de CRETINE batrane si proaste ca tine ! Dar stai linistita HARCA MIZERA, CA NU TE LAS EU SA RESPIRI CA O CAPUSA LEPRA URATA ! TE GASESC SI-NGAURA DE SARPE(nu trebuie s-o faca SRI-ul), JAVRA CARE SPURCA MARTIRII NEAMULUI DIN 89' ! PACAT DE SITE-ul ASTA CA LASA TOATE NEMERNICELE PROASTE SI JEGOASE ,GEN AEMULLUS,SA POSTEZE CU NAIVITATI SI IDIOTENII PE TOATE TOPICURILE SITE-ului DIN LIPSA DE OCUPATIE ! Imi pare rau de cel ce se semneaza pe site " kyru " (ca-i tine isonul acestei AEMULLUS sau cum ma'sa -ncur o cheama)ptr felul cum o trateaza pe aceasta nasoala de 45 de ani ,desi ar fi trebuit sa-si dea seama de precara ei slabiciune de duh si naivitate !!! PS Mi s-a spus ca-i o urata de 3 lei ,disponibilizata ,somera si care traieste si umil ! (INCA O DOVADA DE CAT DE DESTEAPTA E ACEASTA AEMULLUS !)
crysis
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:23
pe bune?! Aemulus e somera? Pai mie mi-a zis ca-i florareasa. De asta m-am si pus pe langa ea, ca am vizat o colaborare -io vand pepeni, si m-am gandit ca putem face schimb de marfa, sa mai marim vanzarile, pe criza asta. Da acuma, daca zici ca-i somera...
100101
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:58
rubya_healthy
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:44
Haoleu Kyrule minca-ti-as nasul, ai spus tot!

Florareasa da, dar nu de orice fel ci de aia care vinde orhidee si strelitzia numai.Adica florareasa de prima clasa

Doriiine, sunt grasa, urita, stirba, chioara, am un inceput de cocoasha dar pe cuvintul meu ca sunt parti din mine care valoareaza mai mult decit Shawn Michaels. Si stii de ce? Pentru ca am balls man!!!!!!!! And guts!!!!!!!Ceea ce tu nu ai!
Eu inca mai astept SRI-ul dragalashule.Vad ca nu mai sunteti eficienti ca alta data, de ce? Nu mai sunteti platiti in salam si cabanosi si nu va mai dati interesul??????

Cit priveste eroii de la '89. lasa-i sa odihneasca in pace saracii de ei ca nu si-au dat viata pentru ca cei ca tine sa umble liberi pe strada, sincer. A propos, ti-ai luat pastilele azi?
micabis
Postat pe 12 Aprilie 2010 01:27
Bai maimutza aemullus ! Limbaj de florareasa care vinde "basina porcului" ai din belsug ! Cat priveste EROII REVOLUTIEI...EI NU POT DORMI PTR CA STAI TU SA "RAZI" DE EI !!! BATRANA,IDIOATA SI FARA DE OCUPATIE NU POTI NEGA CA NU ESTI ! AI INVATAT CEVA CU CARE SUPRAVIETUIESTI IN SOCIETATE : PERSIFLAREA,CINISMUL SI NESIMTIREA ! DACA NU ESTE ASA CUM AM SPUS EU ,DOVEDESTE-MI CONTRARIUL SI ARATA-MI ADEVARATA FATZA !!! TU (in afara de scrisul comentariilor cretine de pe HEALTHY)CU CE-TI PIERZI VREMEA TOATA ZIUA ??? ESTI INTRTINUTA DE GINERE ? ESTI BOLNAVA CU SCUFITZA SI TE-AU PENSIONAT ASTIA ??? SAU VINZI CEAPA SI CASTRAVETI PE VREO TARABA ??? ORICE AI FACE ,TOT O MAMAIE NEMERNICA ESTI !!! SI NU TE MAI BAGA IN DISCUTII PE SITE-ul ASTA CA MIROSI A PROSTIE DE "LA O POSTA" !!! SA VEZI CE PLACUT O SA FIE CAND O SA DAU DE TINE ,ZDREANTA ORDINARA !!!
crysis
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:21
Doriiin, iar ti-ai uitat pastilele?

(Kyrule iarta-ma nu ma pot abtine!)
micabis
Postat pe 12 Aprilie 2010 18:43
@Aemullus... ...bine, fie cum zici!
100101
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:59
Uitati dragi forumisti ce mesaje pline de dragoste imi trimite Dl. Doriiiin

De la: Doreen la 13 Aprilie 2010, 16:17 Pentru : Aemulus

Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
Bagate-as im pi_zda mati de pocaita imputita ! Am aflat deocamdata de unde esti !!! O sa afle o tara intreaga cum te ciopartesc ! Fu_tu-ti gura neamului matii de lab_agii spurcati !

raspunde


Pentru acesta si altele care cu caldura sufleteasca mi le-a trimis am sa rog administratia site-ului Healty sa-i stearga contul.

micabis
Postat pe 13 Aprilie 2010 19:42
@Aemulus...asta deja e caz penal. Chiar daca se savarseste pe internet. O plangere la politie si administratia site-ului va pune obligatoriu, la dispozitia organelor de cercetare penala, datele de identificare ale titularului IP-ului.
100101
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:14
Been there, done that!

Tocmai asta e! Acesti cyber-bully trebue pedepsiti conform legii (si stiu ca e lege pentru asta) pentru ca din cauza unor dezaxati sunt copii in lumea mare care de frica isi pun capat zilelor.Nesansa astuia ca a dat peste mine si nu peste un copil timid.

In rest, viata e frumoasa, lumea e buna si noi cu drag muncim!!!!!!
micabis
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:23
HOASCA AEMULUS si tu KYRULE SAU CUM NAIBA TE-OI NUMI!... O INJUR SI-O SPURC PANA NUMAI POT EU SI PANA O S-O PRIND PE HAHALERA AIA DE AEMULUS CAREIA II IEI PARTEA ! CINE SE ASEAMANA ...SE ADUNA ,CA MUSTELE PE RA..AT ! PE JAPITZA ASTA O S-O FAC S-O SPURCE TOTI CARORA SI-AU PIERDUT FIINTELE DRAGI IN REVOLUTIA ROMANA ,SI CARE DEZINVOLT SI FOLOSIND UN BAGAJ SIMPLIST DE CUNOSTINTE SUBSCRIE VEHEMENT SI TARE CA "PROSTII AU MURIT DEGEABA PTR O LOVITURA DE STAT " !!! DOSAR PENAL ??!...SUNTETI DOI MAIMUTZOI CARE POSTEAZA NUMAI TAMPENII SI INEPTII ,BATJOCURAND SI PERSIFLAND PE DIVERSE TEME USERII DE PE SITE ! JIGNITI SI LUATI PESTE PICIOR IRONIC PE TOATA LUMEA CARE-SI DAU CU PAREREA PE TEME CARE NU VA PRIVESC (Imigratie,Revolutie,Comunism,Sexologie etc)IAR PE TINERII CARE POATE AU NEVOIE DE CATE UN SFAT PE UNELE TEME DIN PARTEA UNOR USERI MAI MATURI VA GRABITI SA-I IMPROSCATI CU REPROSURI CU TRIMITERE LA EDUCATIA LOR PRECARA ! CE STII TU "kyrule"CE-I UN DOSAR PENAL ?!...TINE-I PARTEA lui "aemulus" la mizerii si debiteaza-ti idioteniile pe alt site ! PS ... DEJA RASPUNSURILE DATE DE " aemulus "pe site-ul asta LE-AU VAZUT SI CINE TREBUIA SI-MI VOR DA NECONDITIONAT O MANA DE AJUTOR ! ASA ca iesitul meu premeditat din "pepeni" ESTE CAT SE POATE DE JUSTIFICAT ! SI cu asta...basta !...N-o sa va mai dau APA LA MOARA postand la incitarile voastre de doua parale pana cand aceasta AEMULUS nu va da socoteala UNDE SI CUI TREBUIE !
crysis
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:36
@Doreen...daca tot ai spirit de justitiar, in memoria celor care au murit in evenimentele din decembrie, io vin cu o intrebare:
- De ce nu organizezi tu un serviciu secret (ceva gen Mossad, a carui prima misiune, a fost cautarea, identificare, si aducerea in instanta a nazistilor) care sa-i prinda si sa-i aduca in fata justitiei pe cei ce au impuscat, pe revolutionari si mai ales, pe cei ce au dat ordinele. Sau nu crezi cumva, ca Ceausescu a facut tot?! Si aici ai putea sa incepi cu tatuca Iliescu, care culmea, chiar si azi dupa tot ce a facut -inclusiv mineriada din 13 iulie, mass-media, inca i se adreseaza cu "domule presedinte" in interviuri sau talk show-uri, si acolitii lui, plus capii armatei, care, dupa evenimente, absolut toti au fost ridicati in grad.Cu exceptia catorva -ce se pot numara pe degete, ce vezi-doamne au fost judecati. Daca faci asta, atunci te cred cu adevarat ca iti pasa de cei care au murit atunci, fara sa stie ce urmeaza.
Altfel, vanturi limba degeaba. Iti spun io sigur -Nu Aemulus i-a omorat pe oamnii aceia.

100101
Postat pe 14 Aprilie 2010 22:14
hmmmm.........
rubya_healthy
Postat pe 15 Aprilie 2010 22:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O Problema!!! 7 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 17:24
HISTEROSAPLINGOGRAFIE 4 De la: Dianne_t8 13 Octombrie 2009 11:54
infertilitatea - vreau sa am un copil 76 De la: dibu_iulia 30 Mai 2019 15:30
endometrioza 7 De la: office_salinasusesi_ro 5 Martie 2010 08:26
sanatate la toata lumea !!! 10 De la: healthy003913_maria 5 August 2009 22:34