Setari Cookie-uri

BRONZARE NATURALA ORGANICA DHA LA DOMICILIU

Acum bronzarea organica devine posibila si pentru barbati,nu numai pt femei.Totul se desfasoara cat se poate de simplu. Singura conditie: o piele proaspat spalata, fara urme de crema sau produse de machiaj. Cu ajutorul unui pistol se pulverizeaza pe piele solutia pe baza de zahar, care reactioneaza cu celulele de la suprafata pielii.Stratul epidermic in contact cu aceasta solutie produce un pigment care dispare o data cu exfolierea naturala a pielii, dar fara a usca tegumentele si fara riscuri cancerigene, procedeul putand fi reluat fara contraindicatie, la nesfarsit.
Dupa cateva minute, primele rezultate sunt vizibile, continuand sa se accentueze in urmatoarele 4 ore.Culoarea bronzului este una naturala si intensa. Bronzul obtinut dureaza 7 pana la 12 zile.
Este foarte importana hidratarea pielii in scopul optimizarii rezultatelor. Aceasta metoda de bronzare este acum disponibila.

Programari: 0761 833 443.
BRONZARE_NATURALA_DHA
Postat pe 27 Martie 2010 09:28
De la: BRONZARE_NATURALA_DHA, la data 2010-03-27 09:28:09Acum bronzarea organica devine posibila si pentru barbati,nu numai pt femei.Totul se desfasoara cat se poate de simplu. Singura conditie: o piele proaspat spalata, fara urme de crema sau produse de machiaj. Cu ajutorul unui pistol se pulverizeaza pe piele solutia pe baza de zahar, care reactioneaza cu celulele de la suprafata pielii.Stratul epidermic in contact cu aceasta solutie produce un pigment care dispare o data cu exfolierea naturala a pielii, dar fara a usca tegumentele si fara riscuri cancerigene, procedeul putand fi reluat fara contraindicatie, la nesfarsit.
Dupa cateva minute, primele rezultate sunt vizibile, continuand sa se accentueze in urmatoarele 4 ore.Culoarea bronzului este una naturala si intensa. Bronzul obtinut dureaza 7 pana la 12 zile.
Este foarte importana hidratarea pielii in scopul optimizarii rezultatelor. Aceasta metoda de bronzare este acum disponibila.

Programari: 0761 833 443.


nu cred ca nu are contraindicatii! asa, daca-i solutie de zahar, ma dau eu acasa si nu ma bronzez.. dar ma ustura pielea cand se usuca solutia, se inchid si porii si nu mai pot elimina toxinele care s-ar elimina in mod obisnuit prin piele...
camiflorea
Postat pe 27 Martie 2010 10:14
De la: BRONZARE_NATURALA_DHA, la data 2010-03-27 09:28:09Acum bronzarea organica devine posibila si pentru barbati,nu numai pt femei.Totul se desfasoara cat se poate de simplu. Singura conditie: o piele proaspat spalata, fara urme de crema sau produse de machiaj. Cu ajutorul unui pistol se pulverizeaza pe piele solutia pe baza de zahar, care reactioneaza cu celulele de la suprafata pielii.Stratul epidermic in contact cu aceasta solutie produce un pigment care dispare o data cu exfolierea naturala a pielii, dar fara a usca tegumentele si fara riscuri cancerigene, procedeul putand fi reluat fara contraindicatie, la nesfarsit.
Dupa cateva minute, primele rezultate sunt vizibile, continuand sa se accentueze in urmatoarele 4 ore.Culoarea bronzului este una naturala si intensa. Bronzul obtinut dureaza 7 pana la 12 zile.
Este foarte importana hidratarea pielii in scopul optimizarii rezultatelor. Aceasta metoda de bronzare este acum disponibila.

Programari: 0761 833 443.


Pe cate forumuri mai plangeti dupa clienti...parca va porcaiau de nuna'-numa', cu metoda voastra cu tot...
kudika226898
Postat pe 28 Iulie 2010 18:41
Mai, Oriely, las-o-n pana mea de reclama...cand pe atatea forumuri gagicile scriu ca e de toata jena si ca iesi cu pete, mai vii si tu sperand ca mai prostesti pe cineva...gaseste-ti alta ocupatie...
kudika226898
Postat pe 1 Septembrie 2010 17:48
ma fata scumpa, mai studiaza la scoala si termina liceul, invata sa vrb si dupa exprima-te,,,,ai incercat u,??!! eu da si a iesit super, de ce esti asa nefericita??!!, nu merita sa -ti mai raspund pe viitor...ia un magne B6
kudika318611
Postat pe 2 Septembrie 2010 16:23
De la: kudika318611, la data 2010-09-02 16:23:10ma fata scumpa, mai studiaza la scoala si termina liceul, invata sa vrb si dupa exprima-te,,,,ai incercat u,??!! eu da si a iesit super, de ce esti asa nefericita??!!, nu merita sa -ti mai raspund pe viitor...ia un magne B6


Cred ca sfaturile ti le poti da tie...si nu ne mai freca pe 100 de topicuri cu aceeasi chestie...daca ai clienti bine, daca nu, apuca-te de altceva...
kudika226898
Postat pe 2 Septembrie 2010 17:40
Buna, am cliente dar nu este rau sa mai caut noi cliente, uite cum facem..., ca sa nu imi fac reclama singura, te invit la o sedinta GRATUITA de bronzare si imi spui parerea ta dupa. Pana la urma aveti dreptate, atata reclama de pomana dupa cate s-au auzit....
Te rog frumos sa imi scri pe adresa de email: mariabesleaga@upcnet.ro si stabilim o intalnire. Astept emailul tau.

Cu mult respect

Maria

O zi buna
maria7301
Postat pe 4 Septembrie 2010 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sindromul vestibular 14 De la: kudika_1043904 24 Ianuarie 2023 17:02
OFTAMOLOGIE 3 De la: kudika364564 9 Februarie 2011 16:47
Ce cabinet stomatologic recomandati in Bucuresti? 4 De la: kudika_926852 5 Iulie 2013 15:53
expusa la Urgente 10 De la: kudika_969452 24 Iunie 2014 20:21
Operatie rinoplastie / deviatie de sept 2 De la: kudika_1015242 22 Noiembrie 2016 17:15