Setari Cookie-uri

medici ginecologi brasov

buna fetele. stiti vre-un doctor bun in brasov? nu conteaza daca e femeie sau barbat bun sa fie. multumesc anticipat si numa bine va doresc
cristina_to_sinergia
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:49
GADIUTA IOANA,este medic ginecolog la policlinica ASTRA!
brasoveank
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:08
multumesc, o zi faina
cristina_to_sinergia
Postat pe 28 Aprilie 2009 12:51
La clinica Eva poti merge la doctorul Podasca , insa e foarte aglomerat si dureaza cam o luna de cand ti-ai facut programarea. Oricum eu zic ca merita chiar daca astepti ceva timp.
ca6luz
Postat pe 20 Mai 2009 09:58
am auzit ca dr dimassi este un medic f bun.eu joi merg la el.toate prietenele mele sunt pacientele lui si sunt f multumite
florisaigau
Postat pe 2 Iunie 2009 13:55
Iti raspund cam tarziu dar sunt FFFFF sigura ca de un profesionalism mai rar intinlit decit la dr.ANASTASIU VLAD COSTIN nu cred ca gasesti la multi medici.....DR.IONEL este cam ocupat director la clinica Eva , si mai profeseaza si in maternitate si Ginemedica .....cred ca era f bun dar in trecut.
fifi_healthy
Postat pe 21 Iunie 2009 14:59
am fost la dr gadiuta la clinica astra. s-a comportat ok cu mine. mi-a dat tratament trebuie sa revin la dansa peste o luna. sper sa-mi fi trecut candida cu tratamentul dansei. ramane de vazut
m-am informat si de clinica eva este super, dar deocamdata nu-mi prea permit deabia am terminat facultatea si nu am loc de munca . sigur voi alege sa nasc acolo cand v-a fi cazul
multumesc pentru raspunsuri, astept in continuare, sigur nu numai eu sunt interesata de subiect
multa sanatate tuturor
cristina_to_sinergia
Postat pe 22 Iunie 2009 12:45
Dr.Gadiutza este ok ,mergi cu incredere, nu am auzit sa se planga cineva. succes
babalica
Postat pe 23 Iulie 2009 10:51
draga fifi te contrazic,dr ionel intradevar este director la eva ,dar nu mai lucreaza nici la maternitate nici la ginemedica,l am recomandat pentru ca i am fost pacienta si am fost f multumita.pacienta i am fost de curand nu acum 20 de ani.ar fi bine sa postezi pe forum lucruri de actualitate,nu sa dezinformezi persoanele interesate de acest subiect.
timeas
Postat pe 24 Iulie 2009 11:13
NU-MI place sa port discutii in contradictoriu dar nu cred ca este atit de bun, eu am nascut acum 2 ani la aceasi clinica si nu am auzit atitea laude sunt convinsa ca isi da interesul in functie si de persoana (ex. relatii, functie , bani etc)
fifi_healthy
Postat pe 24 Iulie 2009 23:13
ma jutati shi pe mine va rog???ziceti-mi o clinica de ginecologie urgemt va rog...
deeaniki
Postat pe 6 Octombrie 2009 21:13
Depinde pt ce? consultati poti la GINEMEDICA iar daca nu e graba la EVA
fifi_healthy
Postat pe 9 Octombrie 2009 15:28
Buna ziua si multa sanatate.Sper sa nu vina prea tarziu raspunsul meu.Avind citeva probleme mai mari am tot cautat un medic bun.Am fost la d-na Gidiuta si Sebesianu de la Astra sunt OK,despre Ionel Aurel Clinica Eva sa nici nu aud,m-a speriat de moarte, nu stiu care parte din el este mai mare tind sa cred ca materialismul si nu profesionalismul.V-o recomand cu toata caldura pe d-na dr.Enache de la CFR sau Vital med.Veti fi placut surprinse ca mai exista asa ceva!
carmennnn
Postat pe 5 Noiembrie 2009 08:14
va rog luminati-ma si pe mine.il caut pe dr dimassi de 1 an si nimeni u stie unde il pot gasi.am auzit numai lucruri bune despre el.imi puteti spune unde il pot gasi, unde are cabinetul sau nr de telefon .miltumesc

kudika068462
Postat pe 17 Noiembrie 2009 12:17
am dat search pe google si am gasit clinica vivamed unde are consultatii si dr. dimassi. mai multe informatii pe link-ul: http://www.vivamed.ro/programare.html
cristina_to_sinergia
Postat pe 17 Noiembrie 2009 17:28
Dr. Dimassi Adrian are cabinet la Ginemedica joi intre orele 16-19. Programare iti poti face la nr. de tel 0268475277. sanatate multa.
antonelaionita
Postat pe 17 Noiembrie 2009 17:55
Nu-ti recomand clinica Neomed, mai exact dr. ginecolog Solonari Loreta.
Am fost la aceasta doamna si m-am simtit jecmanita de bani si fara nici un raspuns referitor la problema mea.
Dupa ce mi-am facut controlul, analizele cerute de aceasta doamna si nu mi-a iesit nimic, adica totul era in regula, dumneaei tot mi-a prescris o reteta si apoi mi-a spus sa ma duc si la Sensiblu....
Asa ca am ramas cu problema nerezolvata si fara multi bani in buzunar. Controlul e foarte scump la ea, nu am auzit ca vreun medic din Brasov sa ia cat ea.
Maya2
Postat pe 25 Iunie 2010 11:10
De la: Maya2, la data 2010-06-25 11:10:52Nu-ti recomand clinica Neomed, mai exact dr. ginecolog Solonari Loreta.
Am fost la aceasta doamna si m-am simtit jecmanita de bani si fara nici un raspuns referitor la problema mea.
Dupa ce mi-am facut controlul, analizele cerute de aceasta doamna si nu mi-a iesit nimic, adica totul era in regula, dumneaei tot mi-a prescris o reteta si apoi mi-a spus sa ma duc si la Sensiblu....
Asa ca am ramas cu problema nerezolvata si fara multi bani in buzunar. Controlul e foarte scump la ea, nu am auzit ca vreun medic din Brasov sa ia cat ea.


eu cred ca tu ai intrat pe net doar ca sa scri acest mesaj.
eu merg la respectivul doctor , de 5 ani de zile , control anual , plus restul de probleme avute si pana acum este foarte ok. altfel nu cred ca ar avea consultatii pana la orele 11 noaptea .

la gadiuta am fost cu ceva vreme in urma, sincera sa fiu... poate e ok cu cine o cunoaste cu mine... mi-a venit sa-i arunc un ghiveci in cap. nimic de spus insa despre tratament, eficient dar la comunicare.... mult de lucru iar pt un pacient cred ca e importanta si relatia pe care o stabileste cu doctorul, nu numai banii pe care ii scoti din buzunar.

mu8lta sanatate, oricum.
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Iulie 2010 09:33
Buna eu ti las recomanda pe dr. Martinescu Adrian eu la el am fost este un medic foarte bun si se vede ca ii place ceia ce face
kudika349929
Postat pe 4 Februarie 2011 10:54
De la: cristina_to_sinergia, la data 2009-04-14 17:49:56buna fetele. stiti vre-un doctor bun in brasov? nu conteaza daca e femeie sau barbat bun sa fie. multumesc anticipat si numa bine va doresc
kudika462614
Postat pe 29 Octombrie 2011 21:28
Buna am o intrebare ... am 14 ani si vreau sa ma duc la primul control ...dar fara sa stie cineva ... costa ceva ?
kudika462614
Postat pe 29 Octombrie 2011 21:29
De la: kudika462614, la data 2011-10-29 21:29:16Buna am o intrebare ... am 14 ani si vreau sa ma duc la primul control ...dar fara sa stie cineva ... costa ceva ?
nu este gratis,,iti dau adresa cabinetului meu daca vrei
thadoogback
Postat pe 29 Octombrie 2011 21:30
tu esti doctor ?
kudika462614
Postat pe 29 Octombrie 2011 22:32
De la: kudika462614, la data 2011-10-29 22:32:37tu esti doctor ?
sigur,,cand esti pregatita te astept
thadoogback
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:04
bunã. cu bilet de trimitere , se plãteºte vreo taxã? specific ca doresc sã mi se dea un tratament pentru candidozã..am ''lama '' fãcutã.. am urmat tratamente pânã acum,dar care nu m-au ajutat.. am deja candidozã de 10 luni..iar acum cu biletul de trimitere aº dori sa merg la dr. Gadiuta Ioana la clinica astra.
Dacã ºtiþi cumva ºi un nr. de telefon pt. programare?
vã mulþumesc,anticipat.
AlexandraDaniella
Postat pe 23 Mai 2014 13:34
Buna fetelor am fost in ianuarie la o consultatie la Solonari Loreta la Regina Maria ,nu mi-a placut deloc,nu stie sa se poarte are o atitudine de sus ,plus ca e singura care pentru citirea rezultatelor ia 85 de lei ,dupa ce am platit consultatia 170 lei.Nu o recomand ,nu stiu cum de sunt anumite persoane care o apreciaza.Iar de curand am fost la Dumitrache ,a fost ok mi-a placut,nu am iesit cu acel dezgust pe care l-am avut la Solonari.
kudika_990581
Postat pe 9 Iulie 2015 13:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Clinica foarte buna FIV(fertilizare in-vitro) BRASOV, pt cine are nevoie!!!!! 2 De la: tarot 19 Mai 2010 12:53
pentru arsuri 2 De la: tarot 19 Mai 2010 13:02
vand ceai zein 8 De la: ceai_zein 21 Mai 2010 22:16
Clinica stomatologie 3 De la: kudika_21214 10 August 2013 13:16
Medic familie 4 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 11:16