Setari Cookie-uri

Ma poate ajuta cineva?

Am facut testul papanicolau si rezultatul a iesit f naspa: ASC H, iar dr ginecolog mi-a recomandat sa fac colposcopie si biopsie cervicala. Vineri am fost la spital si am facut. Dr mi-a prelevat tesut din col. A durut putin dar a fost ok si dupaia ma-m simtit bine, nu am sangerat si nu am avut dureri. Azi, dupa 4 zile de la interventie, am avut dureri f mari si am sangerat.
Am fost la spital din nou, dar dr care mi-a faut interventia nu era acolo si ma examinat alt dr. I-am spus ce problema am dar dr in loc sa imi spuna ce am si de ce se intampla mi-a spus ca nu e o problema care necesita urgenta (am fost la ginecologie la urgente) si ca sa revin a doua zi de dimineata si sa caut pe dr care mi-a facut biopsia.
Va rog sa im spuneti daca ati facut colposcpie si biopsie cervicala cum v-ati simtit, ati avut dureri sau ati sagerat dupa aceea? Eu sincer nu mai stiu ce sa fac pt ca inainte sa fac biopsia nu am avut astfel de dureri si nici sangerari si mi-e frica sa nu fac vreo infectie pt ca dr nu a cauteriazat locul de unde mi-a prelevat tesutul din col.
simona11
Postat pe 1 Iunie 2010 17:10
Interesant ce ai scris aici .Si mie mi sa recomandat dupa testul papa nicolau am vazut rezultatele inca nu am ajubs la doctorita mea miine ma duc.Dar eu sunt la o clinica privata si poate daca fac colonscopia acolo nu voi pati ca tine.Sincer citind ce ai scris ma luat frica.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 18:53
Mai bine refuz.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 18:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
amenoreea 1 De la: 12ani 10 Noiembrie 2008 17:02
senzatii de greata - anticonceptionale 4 De la: maliuka 28 Iunie 2011 13:59
fibrodenom 3 De la: crysa_tm 14 Iulie 2010 10:11
salut, 1 De la: kudika320685 9 Septembrie 2010 19:46
Tratamentul cancerului prin Vaccin HILT 8 De la: healthy004752 16 Mai 2010 21:20