Setari Cookie-uri

NOU in RO! cea mai buna apa naturala din lume PREALPI,Nitrati 0,00001%.

IN ATENTIA TUTUROR MAMICILOR ! FOARTE IMPORTANT !

Nou in RO! CAUTAM DISTRIBUITORI pt. cea mai buna apa naturala din lume PREALPI din Italia: stimuleaza digestia,poate avea efecte diuretice,iar in cazul in care nu este posibil alaptarea la san apa PREALPI este indicata pentru prepararea alimentelor destinate nou-nascutilor si nu numai.IMPORTANT ! Avem cel mai scazut continut de NITRATI din lume numai 0,00001%.web www.alsima.ro PRET pentru distribuitori: 1,27 RON+TVA(1,5 litri).
healthy017165
Postat pe 13 Iunie 2010 15:34
De la: healthy017165, la data 2010-06-13 15:34:29IN ATENTIA TUTUROR MAMICILOR ! FOARTE IMPORTANT !

Nou in RO! CAUTAM DISTRIBUITORI pt. cea mai buna apa naturala din lume PREALPI din Italia: stimuleaza digestia,poate avea efecte diuretice,iar in cazul in care nu este posibil alaptarea la san apa PREALPI este indicata pentru prepararea alimentelor destinate nou-nascutilor si nu numai.IMPORTANT ! Avem cel mai scazut continut de NITRATI din lume numai 0,00001%.web www.alsima.ro PRET pentru distribuitori: 1,27 RON+TVA(1,5 litri).


sau montati-va un aquarion! apa noastra de la borsec este f buna, singurul ei cusur e ca nu satisaface snobii!
camiflorea
Postat pe 13 Iunie 2010 18:04
DA este adevarat apa BORSEC a foast foarte buna pana in anii 90,pana atunci au castiga multe premii,dar din 90 si pana azi pauza,a ramas doar brandul.Si eu am fost un consumator inrait de branduri romanesti pana am descoperit de ce nu mai sunt calitative apele noastre si aici nu vreau sa intru in polemici...
Pe mine de exemplu ca si pe multi altii ma intereseaza ce beau,ma intereseaza apele cati NITRATI au si asa mai departe.
Am descoperit apa minerala naturala PREALPI cu cel mai scazut continut de NITRATI din lume,si este singura firma pana in prezent care si-au trecut adevarata compozitie pe etiketa inclusiv NITRATII,dati-ne exemple cate ape romanesti au asa ceva trecut pe etiketa ...
Va dorim multa sanatate.
healthy017165
Postat pe 14 Iunie 2010 15:35
De la: healthy017165, la data 2010-06-14 15:35:22DA este adevarat apa BORSEC a foast foarte buna pana in anii 90,pana atunci au castiga multe premii,dar din 90 si pana azi pauza,a ramas doar brandul.Si eu am fost un consumator inrait de branduri romanesti pana am descoperit de ce nu mai sunt calitative apele noastre si aici nu vreau sa intru in polemici...
Pe mine de exemplu ca si pe multi altii ma intereseaza ce beau,ma intereseaza apele cati NITRATI au si asa mai departe.
Am descoperit apa minerala naturala PREALPI cu cel mai scazut continut de NITRATI din lume,si este singura firma pana in prezent care si-au trecut adevarata compozitie pe etiketa inclusiv NITRATII,dati-ne exemple cate ape romanesti au asa ceva trecut pe etiketa ...
Va dorim multa sanatate.


atunci procurati-va un aquarion care sa va imbunatateasca apa!
camiflorea
Postat pe 14 Iunie 2010 15:43
Multumim frumos,dar nu avem nevoie,deoarece avem o apa foarte buna din toate punctele de vedere.
Va dorim multa bafta si succes pe mai departe in promovarea aparatelor dvs.
Echipa PREALPI
healthy017165
Postat pe 15 Iunie 2010 15:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zambeste.... la SIBB- targul pentru frumusetea si sanatatea ta... vor fi prezentate noutati in premiera pentru slabit 1 De la: healthy007982 28 Octombrie 2009 23:53
Invitatie 2 De la: ioanabobocea 19 Noiembrie 2009 12:16
Trucuri pentru slabit si sfaturi 2 De la: andrada_28 9 Iunie 2010 13:40
Problema de slabit...FARA SOLUTIE?sper sa existe cineva care sa cunoasca 2 De la: DESERT_PLANT 22 Ianuarie 2009 17:45
Oamenii nu ºi-ar schimba stilul de viaþã pentru a salva planeta 2 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 11:07