Setari Cookie-uri

imi iubesc la nebunie amantul

Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia.
As vrea sa cunosc pareri cu privire la o astfel de situatie, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut sau trec prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!
aime_e
Postat pe 1 Iulie 2010 13:49
kudika1993
Postat pe 1 Iulie 2010 14:34
Iubeste-l in situatia care e acum ,ca daca tu il lasi pe al tau iar el ii lasa pe ai lui si ajungeti sa fiti impreuna ,iubirea voastra nu va dura foarte mult ,mai mult de un an si jumatate nu cred ca veti ramane impreuna.Va interveni ceva pe parcursul timpului si nu va mai fi ca acum.Se va naste gelozia si multe altele care tu acum nu ai de unde sa le sti, asa ca nu schimba nimic .
tunari.dobrin
Postat pe 1 Iulie 2010 16:15
De la: victoria_a, la data 2010-07-01 13:49:46Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia.
As vrea sa cunosc pareri cu privire la o astfel de situatie, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut sau trec prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 16:19
E ceva ce eu chiar nu inteleg la femeile care sunt in situatia ta.Soro,daca nu il mai iubesti pe sotul tau,daca nu mai merge,la ce dracu mai stai?Probabil interesul sau comoditatea va determina sa luptati pe 2 fronturi in acelasi timp.
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 16:42
De la: anamaria_brunetik, la data 2010-07-01 16:19:55
De la: victoria_a, la data 2010-07-01 13:49:46Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia.
As vrea sa cunosc pareri cu privire la o astfel de situatie, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut sau trec prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!




sa spun replica cu "alta t..."?=)))))))))))
bebecso
Postat pe 1 Iulie 2010 16:45
Nu cred ca mai e cazul sa-i spui pe nume,se stie si ea cum e
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 17:02
De la: victoria_a, la data 2010-07-01 13:49:46Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia.
As vrea sa cunosc pareri cu privire la o astfel de situatie, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut sau trec prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/34497/M-am-indragostit-nebuneste-de-amantul-meu/1.html
Acelasi continut. De ce ai pus mesajul asta in de doua ori, in doua subiecte diferite? Imi mentin si aici sfatul pe care l-am scris la celalalt subiect.
tematoare
Postat pe 2 Iulie 2010 01:50
Nu poti continua in nici un caz asa. Gandeste-te la sotul tau, sotia si copiii acestuia si nu in ultimul rand la tine. Unde iti este respectul pentru familie, atat pentru a ta cat si pt familia acestuia. "ai incercat sa faci acest raport sa mearga" asa numesti tu relatia pe care o ai cu sotul tau? Ce iti ofera sotul tau totusi de mai stai cu el inca? SITUATIE MATERIALA buna cumva? si nu te poti lipsi nici de aceasta. incearca sa iei o decizie si asuma-ti responsabilitatile. CURAJ!!!! v-a fi bine, stiu ca ti-e greu.
kudika198397
Postat pe 6 Iulie 2010 14:14

Atitudinea si simplitate-a cu care vezi tu situatia ta........... ma socat un pic,el are probleme acasa,tu la fel...dar cu tote acestea are 2 copii...........
Schimba ceva pana nu o sa fie cu adevarat prea tarziu acest lucru sta doar in puterea ta.
Mediteaza in noapte si gasesteti raspunsurile in launtrul tau.


butterfly_sound_of_love
Postat pe 6 Iulie 2010 19:25
Si-a sters contul cu vechiul topic"m-am indragostit nebuneste de amantul meu" si si-a facut alt cont de unde a postat acelasi ******...de parca 6 pagini cu raspunsuri nu i-au ajuns!
ma astept deja la un al treilea topic"in nebunia mea,imi iubesc amantul..."
kritzia
Postat pe 6 Iulie 2010 21:46
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 22:07
Este cineva pe T.P.U., un tip care o cauta in disperare,pe iubita lui aime. Daca tu esti aceea, atunci pot sa-ti spun ca acel om chiar "te iubeste". Dar situatia voastra e tare incurcata. Incearca sa gasesti solutii cat mai repede !!!! Bafta!!!!
deziluzie
Postat pe 9 Iulie 2010 09:02
claraivascu@yahoo.com
Postat pe 20 Iulie 2010 23:51
De la: aime_e, la data 2010-07-01 13:49:46Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia.
As vrea sa cunosc pareri cu privire la o astfel de situatie, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut sau trec prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!


uau!!ce tare!misto!tine-o tot asa
mitura
Postat pe 20 Iulie 2010 23:55
felicitari!!!sa ii stapanesti sanatoasa ..
kudika012227
Postat pe 21 Iulie 2010 10:03
De la: aime_e, la data 2010-07-01 13:49:46Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia.
As vrea sa cunosc pareri cu privire la o astfel de situatie, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut sau trec prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!





... ... mda ... dupa ultimul indemn ''razboinic'' te cam astepti doar la idemnuri ''evoluate'' de genul - da-i bataie, rade-o pe taranca, rade-l pe taran, esti tare, esti evoluata, esti civilizata, traieste dupa simturi, simte-te bine, nu te uita la gura lumii, ... si alte dulcegarii actuale de prost gust si fara prea mare legatura cu realitatea ... pentru ca fiecare ar trebui sa isi vada de lungul nasului si propriile limite nicidecum sa si le ignore si sa transforme totul intr-o jigodeala de clasa ...
... bineinteles ca daca altcineva se arata atras de barbati-tu la inceputul relatiei voastre ai fi considerat totul o mare magarie ... dar asa au trecut anii, ai evitat cit s-a putut sa ai copii si te-ai trezit ca esti cam plicitista ... si ca nu prea ai motiunea de familie ... aparu si barbatul care pare sa aiba calitatile lipsa ale barbatului tau (dar inca nu stii care sint si defectele) si nu prea te intereseaza ca are doi copii de crescut ... esti ''moderna'' si doua ''argumente de genul asta nu iti produc nici un sentiment ... adica cine sint mucosii aia care stau in calea fericirii tale ?! ... e suficient ca el iti spune, in timp ce pompeaza la tine, ca NU SE PREA intelege cu nevasta-sa si, la umbra a doua familii aparent erioase va mintiti despre cit de ideala vi se pare relatia voastra cu miros de curvarasie ... in realitate nu sinteti decit doi frustrati sexual care va straduiti sa va mintiti cit mai bine unul pe altul si sa va demonstrati ca puteti fi mai buni cind e clar ca sinteti niste rateuri ... visatoare ... personal am convingerea ca cine rateaza odata in viata va continua sa rateze si in continuare ... si ma refer aici la cei care nu indraznesc sa isi spuna punctul de vedere clar si raspicat de la inceput (chiar daca duce la un divort sau la ruperea unei prietenii aparent normale) si asteapta orice ocazie sa alerge in cautarea ''noului'' in timp ce mimeaza stabilitatea si multumirea ... in fine sint convins ca iti va trece, te vei intoarce la sotul cel hulit in timp ce vei continua sa visezi la lucruri pe care nu esti in stare sa le faci si sa le pui la punct singura ... ... iar el se va intoarce rigaind la nevasta-sa si la copii, ca si cind nu s-ar fi intimplat nimic, si va face comparatii intre voi doua ... probabil ca va mai gasi si pe a treia careia ii va spune aceiasi chestie in timp ce isi va cheltui banii incercind sa mentina o aparenta de barbat responsabil cu familia lui dar si o ''flacara'' plina de iubire fata de ''amanta'' ... si uite asa isi traiesc viata niste maimutze ''europenizate'' ... din creanga in creanga ...


marco918
Postat pe 21 Iulie 2010 15:13
pentru marco918:ESTI TARE.....ESTI SUPER,ai stiut sa exprim realitaeta mai bine decat o femeie,zic femeie ca ele le au cu scrisul mai bine decat barbatii,unele ca nu toate.NOTA 10
miti_miau
Postat pe 21 Iulie 2010 17:55
buna
nu este corect ce faci, trebuie sa iei o decizie sa luati mai bn zis o decizie.
daca sotul tau nu este ceea ce-ti doresti atunci de ce mai stai cu el ???????/ pe el poate il inteleg pt k are 2 copii cu toate ca nu sunt de acord sa pastrezi o relatie doar pt copii, ei maine, poimaine isi fac viata lor si tu ramai singur(parintii mei sunt divortati si nu mi am criticat mama niciodata)
bafta
kudika037265
Postat pe 21 Iulie 2010 18:34
da e cam aiurea eu zic sa te desparti de prietenul tau daca tot n merge si el si amantul sa faca la fel. pentru ca sotia daca ar afla nu i ar conveni .macar sa fiti impreuna sau macar propunei si vezi ce zice. e posibil ca el sa nu aibe aceste sentimente pentru tine te ai gandit?poate te considera doar o amanta? open mind;)
AmUnGandCeNuECuminte
Postat pe 23 Iulie 2010 02:04
De la: kudika037265, la data 2010-07-21 18:34:26buna
nu este corect ce faci, trebuie sa iei o decizie sa luati mai bn zis o decizie.
daca sotul tau nu este ceea ce-ti doresti atunci de ce mai stai cu el ???????/ pe el poate il inteleg pt k are 2 copii cu toate ca nu sunt de acord sa pastrezi o relatie doar pt copii, ei maine, poimaine isi fac viata lor si tu ramai singur(parintii mei sunt divortati si nu mi am criticat mama niciodata)
bafta




... mai fata dute si te ca_a ... nu esti tu de acord ??? ... ce sa spun !!! ... cind o sa aia vreo 2-3 copii si o sa iei o mu_e de genul asta o sa intelegi (macar din punctul de vedere al unei mame daca nu si al unor copii normali) cit e de normal sa pastrezi o relatie ... daca mai poate fi salvata (sint totusi niste minime conditii) ... sau o sa iti propui sa nu ai copii sau sa faci maxim unul ca sa poti raspunde ''demn'' cind o sa ti-o traga ''iubi'' din cauza unei pitzipoance ? ... gindesti foarte negativist ... poate mama ta avea un motiv foarte serios sa renunte la tatal tau dar nu cred ca ia facut o mare placere ...

marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 02:17
''nici el nu are o situatie prea buna in casa cu sotia''
crezi ca ar avea o situatie mai buna cu tine?
fata_healthy
Postat pe 23 Iulie 2010 20:33
Despre situatia in care esti tu s-au scris carti si multe numere de revista,s-au facut filme si multe altele-este deja un cliseu situatia asta.Raspunsul meu e foarte simplu:a insela este in sine o idiotentie,ceva ilogic,de prost gust si lipsit de coloana vertebrala-pentru inceput trebuie sa incetezi cu asta.Pe urma gandeste-te bine de ce ti-ai inselat sotul si incearca sa iti dai seama ce fluturi ai in cap.Eu cred ca nu iti iubesti amantul,eu cred ca doar esti o femeie ca multe altele care s-a saturat sa se culce cu acelasi barbat si si-a cautat un altul-si cand in sfarsit s-a culcat cu un alt barbat,hopa,si-a dat in sfarsit seama ce nasol e sa ai o casnicie,ce inseamna aia rutina si ti-ai zis tu asa stai taticule ca eu de fapt il iubesc pe asta!O iluzie parerea mea.Mai ales ca si el e insurat:)).Eu zic sa te trezesti,sa incerci sa nu iti strici viata cu totul,ca daca nu vei reusi sa o rezolvi exemplar,o sa ajungi in funduletul gol in strada,fara sot si si fara amant.Multa minte iti doresc!
oana_alice
Postat pe 28 Iulie 2010 13:34
si eu il iubesc la nebunie dar numai cand e in patul meu...
Shhh
Postat pe 28 Iulie 2010 14:55
Foarte adevarat!amantii ar trebui sa ramana doar atat,amanti!
oana_alice
Postat pe 28 Iulie 2010 18:35
pffffffffffffffff! "bravo",fato!
sunt sigura ca daca ai fi fost in situatia sotiei lui,ai fi epuizat demult toate jignirile la adresa amantei.
practic,stii foarte bine ce esti,exact ala e cuvantul!
ameelia
Postat pe 10 August 2010 23:02
Sunt baiat! Nu imi vine sa cred ce citesc aici ..majoritatea o incurajati pe fata asta sa continue relatia cu amantul ..sa distruga viata celeilalte femei ..sunteti niste parasute toate..mi-am schimbat total parerea despre femei dupa cele citite de aici
kudika_957146
Postat pe 6 Martie 2014 00:53
De la: kudika_957146, la data 2014-03-06 00:53:59Sunt baiat! Nu imi vine sa cred ce citesc aici ..majoritatea o incurajati pe fata asta sa continue relatia cu amantul ..sa distruga viata celeilalte femei ..sunteti niste parasute toate..mi-am schimbat total parerea despre femei dupa cele citite de aici
neata,asta cam asa e,dar daca a inceput sa/l iubeasca,nimeni nu o mai da la oparte...numai sa aiba grija sa nu/i strice familia amantului...
NEGRUTTTT
Postat pe 6 Martie 2014 06:42
trebuie sa umbli finut cu treburile astea....
NEGRUTTTT
Postat pe 6 Martie 2014 06:43
De la: kudika_957146, la data 2014-03-06 00:53:59Sunt baiat! Nu imi vine sa cred ce citesc aici ..majoritatea o incurajati pe fata asta sa continue relatia cu amantul ..sa distruga viata celeilalte femei ..sunteti niste parasute toate..mi-am schimbat total parerea despre femei dupa cele citite de aici


pe bune?! si-o sa ti-o mai schimbi de cateva ori pana te vei maturiza!!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Martie 2014 09:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lotiune calmare post epilare 1 De la: kudika_29639 18 Ianuarie 2014 18:21
produse bio 5 De la: _oktober_ 3 August 2010 21:52
buna 12 De la: kudika421339 30 Octombrie 2011 12:04
Recomand acest site tuturo celor care vor sa se dezvolte personal si profesional 5 De la: kudika432345 1 Mai 2012 13:16
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE 1 De la: FOTOTAPETT 27 Ianuarie 2011 16:03