Setari Cookie-uri

Oare ce simte pt mine?

Am cunoscut un baiat in urma cu aproximativ 4 luni.La inceput nu imi placea de el caci il stiam de cand vroia sa stea cu o prietena de a mea dar la un moment dat el a intrat pe messenger pe mine si de atunci am inceput sa povestim foarte mult.Cand l-am cunoscut aveam o relatie care era deja pe sfarsite.El mi-a propus sa stam pt ca zicea el ca vroia sa ma ajute sa il uit pe prietenul meu dar eu am facut o mica criza de gelozie pt ca l-am vazut in orash cu niste prieteni si era si fosta lui acolo si atunci am pierdut ocazia de a sta cu el.Bine el s-a explicat mult ca nu mai are nici o legatura cu tipa respectiva si ca intamplator era si ea acolo.Sincer nu prea m-a interesat pt ca nu imi placea asa de mult de el.Dar acum sentimentele mele s-au schimbat total.Il iubesc enorm si am impresia ca e baiatul perfect pt mine.A facut si el anumite chestii care ma determina sa cred ca tine la mine.De exemplu tinea minte ca la un moment dat a oprit la trecerea de pietoni si m-a lasat sa trec,povesteste despre mine celui mai bun prieten,cand a terminat a XII-a eu m-am dus sa ii duc flori si s-a rosit tot la fata cand m-a vazut si eu nici macar nu apucasem sa ii dau floarea ca el mi-a si zis "Merci".Si mai este o chestie.Mi-a propus sa stam dar in asa fel incat sa nu stie nimeni de noi si eu am acceptat.Am hotarat de comun acord sa avem si relatii intime.Stie ca eu eram virgina si mi-a zis ca este foarte bucuros ca el a fost primul.Doar ca nu zice ca ma iubeste.Mi-a zis ca ii place de mine si l-am intrebat atunci de ce nu vrea sa avem o relatie serioasa si mi-a raspuns pt ca asa ii place lui sa nu stie nimeni de noi si ca deocamdata nu vrea relatii serioase.Eu i-am zis ca ii e rusine cu mine iar el mi-a zis ca nu e adevarat si ca daca ar vrea o relatie serioasa ar sta si cu mine.Eu cred ca probabil din cauza faptului ca acum e scoala pe primul loc si are Bacalaureatul si nu vrea sa il stresez sau ceva de genul.Voi ce parere aveti?Oricum ar mai fi multe de zis dar va rog sa va dati si voi putin cu parerea dupa tot ce v-am povestit aici.Multumesc anticipat!!!
juliakudika
Postat pe 2 Iulie 2010 12:31
De la: juliakudika, la data 2010-07-02 12:31:38Am cunoscut un baiat in urma cu aproximativ 4 luni.La inceput nu imi placea de el caci il stiam de cand vroia sa stea cu o prietena de a mea dar la un moment dat el a intrat pe messenger pe mine si de atunci am inceput sa povestim foarte mult.Cand l-am cunoscut aveam o relatie care era deja pe sfarsite.El mi-a propus sa stam pt ca zicea el ca vroia sa ma ajute sa il uit pe prietenul meu dar eu am facut o mica criza de gelozie pt ca l-am vazut in orash cu niste prieteni si era si fosta lui acolo si atunci am pierdut ocazia de a sta cu el.Bine el s-a explicat mult ca nu mai are nici o legatura cu tipa respectiva si ca intamplator era si ea acolo.Sincer nu prea m-a interesat pt ca nu imi placea asa de mult de el.Dar acum sentimentele mele s-au schimbat total.Il iubesc enorm si am impresia ca e baiatul perfect pt mine.A facut si el anumite chestii care ma determina sa cred ca tine la mine.De exemplu tinea minte ca la un moment dat a oprit la trecerea de pietoni si m-a lasat sa trec,povesteste despre mine celui mai bun prieten,cand a terminat a XII-a eu m-am dus sa ii duc flori si s-a rosit tot la fata cand m-a vazut si eu nici macar nu apucasem sa ii dau floarea ca el mi-a si zis "Merci".Si mai este o chestie.Mi-a propus sa stam dar in asa fel incat sa nu stie nimeni de noi si eu am acceptat.Am hotarat de comun acord sa avem si relatii intime.Stie ca eu eram virgina si mi-a zis ca este foarte bucuros ca el a fost primul.Doar ca nu zice ca ma iubeste.Mi-a zis ca ii place de mine si l-am intrebat atunci de ce nu vrea sa avem o relatie serioasa si mi-a raspuns pt ca asa ii place lui sa nu stie nimeni de noi si ca deocamdata nu vrea relatii serioase.Eu i-am zis ca ii e rusine cu mine iar el mi-a zis ca nu e adevarat si ca daca ar vrea o relatie serioasa ar sta si cu mine.Eu cred ca probabil din cauza faptului ca acum e scoala pe primul loc si are Bacalaureatul si nu vrea sa il stresez sau ceva de genul.Voi ce parere aveti?Oricum ar mai fi multe de zis dar va rog sa va dati si voi putin cu parerea dupa tot ce v-am povestit aici.Multumesc anticipat!!!


voi practic ar trebui sa aveti o relatie serioasa, de vreme ce ati intretinut relatii sexuale... mi se pare extrem de ciudat ca "lumea sa nu stie de voi"... care este raspunsul lui concret cand il intrebi de ce nu se afiseaza cu tine? nu as vrea sa te supar sau sa-mi dau cu parerea aiurea... dar s-ar putea sa aiba motive "seriose" ca sa nu se afiseze cu tine ... o iubita, o fosta iubita etc...
Blue_sun
Postat pe 2 Iulie 2010 12:39
relatie serioasa la 18 ani? ....never...baiatul isi doreste cat mai multe cuceriri, de aceea chipurile nu vrea sa stie nimeni de voi doi...
miss_darine
Postat pe 2 Iulie 2010 12:52
faptul ca nu vrea ca nimeni sa stie de voi ar trebui sa fie un semn mare de intrebare pt ca atata timp cat voi sunteti impreuna si va iubiti (cel putin tu) nu vad un motiv pt care el si-ar dori asta doar dak....mai e cu cineva si nu vrea ca acea persoana sa afle...sau ceva de genu'
vorbeste cu el si vezi ce iti zice....
kudika008443
Postat pe 2 Iulie 2010 16:22
poi asta e chestia k la inceput si eu am crezut k poate inca are pe cineva..dar niciodata de cand vorbesc eu cu el nu l-am mai vazut cu o alta fata sau sa fie inconjurat de fete sau ceva de genul si eu am si povestit cu cel mai bun prieten al lui si mi-a zis ca nu e genul acela de persoana care sa isi bata joc de fete si chiar ii povesteste foarte frumos despre mine(prietenul cel mai bun fiind persoana la care ii cam spune tot)
juliakudika
Postat pe 2 Iulie 2010 16:30
".Eu i-am zis ca ii e rusine cu mine iar el mi-a zis ca nu e adevarat si ca daca ar vrea o relatie serioasa ar sta si cu mine"
Oare chiar in acest raspuns al lui sa se afle si raspunsul pentru tine!!??...ar sta si cu tine(si cu tine si cu alta) .anyway.... vrea relatie ascunsa,clar nu e ceva ok la mijloc.Si tu te increzi in prietenul lui cel mai bun?/..e clar ca daca e un prieten adevarat nu il "va da de gol"niciodata....
desi_desiree
Postat pe 12 Iulie 2010 01:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa cred ... 8 De la: scumpi_piu 25 Februarie 2010 14:58
idila cu un necunoscut 31 De la: daniela_maryuty 14 Septembrie 2010 18:18
Doar pentru barbati... 232 De la: Barbie30 15 Aprilie 2015 22:00
buna 6 De la: kudika064577 2 Octombrie 2009 10:01
Nu ma intelege deloc...Am ajuns la capatul puterilor..Ce e de facut? 36 De la: stem_29 30 Septembrie 2010 19:17