Setari Cookie-uri

ajutati ma va rog...am nevoie de un sfat si de un plan sa il aduc inapoi...

Am avut o relatie cu un baiat de care m-am indragostit la prima vedere,ceea ce nu credeam ca e posibil....totul a fost minunat,insa cand m am asteptat mai putin a trebuit sa se mute in orasul natal..cu toate astea chiar daca distanta a fost enorma..am continuat;vizite,mailuri,telefoane..a fost cat de cat ok;la un moment dat insa toate astea disparusera si dupa un timp in care nu au fost prezente m am hotarat sa l intreb ce se intampla.vroia sa ne despartim.am stat despartiti 3sapt..dupa care ne am impacat.acum s a intamplat la fel,si de data asta ca sa nu fiu cea parasita i am scris eu ca vreau despartirea..a acceptat,fara nici un pic de "revolta"...insa stiu ca am gresit si il vreau inapoi...il iubesc prea mult sa il pierd...cum sa fac asta??nu il prind la telefon,nu mi raspunde la sms uri si curaj sa merg la el nu am ...din pricina fricei unui refuz si a unei dezamagiri prea mari! ajutati ma va rog!!!im vreau inapoi!!!il iubesc si stiu ca si el ma iubeste dar nu renunta la orgoliu...sau poate ma insel...am 20 de ani,si am trecut prin multe pana acum..;am avut probleme de familie si am ramas singura..;in el mi am gasit linistea si alinarea,am simtit ca totusi e cineva langa mine.....trebuia sa vina la mine...vreau sa vina dar....prima data trebuie sa ne impacam...va rog ajutati ma cu un sfat..;un plan sa il fac sa se intoarca la mine...spuneti mi ce sa ii scriu ca eu am ramas fara speranta...multumesc...:*
kudika224618
Postat pe 3 Iulie 2010 18:50
si de cat timp e relatia la distanta?
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 18:54
nu cred ca mai poti face mare lucru...
iubirea s-a cam stins. Eu zis sa incerci sa treci peste, ai doar 20 de ani. Si daca v-ati impaca tot nu ar tine, pt ca relatie pe net e nasoala rau, si sa va vedeti odata la cateva luni. Cauta pe cine aproape de tine daca el deja ti-a dat de inteles ca nu mai vrea nimic.
clau19
Postat pe 3 Iulie 2010 18:58
relatia e la distanta din noiembrie...:(
kudika224618
Postat pe 3 Iulie 2010 20:03
De la: kudika224618, la data 2010-07-03 20:03:08relatia e la distanta din noiembrie...:(


du-te la el,macar sa ti-o spuna in fata
mitura
Postat pe 3 Iulie 2010 20:06
sau poti sa renunti si sa privesti in alta directie
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 20:20
De la: Barbie30, la data 2010-07-03 20:20:29sau poti sa renunti si sa privesti in alta directie


nu poti sa renunti asa usor pentru ca mereu te vei intreba ce-ar fi fost daca...asa macar stie ce are de facut in continuare
mitura
Postat pe 3 Iulie 2010 20:27
data trecuta cand a facut asa i-a spus ca vrea sa se desparta de ea,au stat 3 saptamani si ea de frica sa nu o lase el i-a cerut ea sa se desparta si el a fost cu totul de acord,iar acum el face la fel.....
Merita incercat daca vrea dar parerea mea e ca o face degeaba!
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 20:35
nu pot sa ma duc la el mi e frica pentru ca nush mi ar fi greu sa ma refuze sau sa ma dezamageasca...vreau sa incerc in scris...ias trm un mesaj un mail ceva care sa l convinga...dar nu stiu care ar fi acela/....
kudika224618
Postat pe 3 Iulie 2010 21:16
poti sa-i trimiti un mail in care sa-i spui tot ce simti pentru el si sa astepti un raspuns.Daca nu vine atunci e clar!Bafta!
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 21:19
De la: Barbie30, la data 2010-07-03 21:19:47poti sa-i trimiti un mail in care sa-i spui tot ce simti pentru el si sa astepti un raspuns.Daca nu vine atunci e clar!Bafta!

Dar totusi.. Daca a fost o relatie serioasa ar fii mai bine sa vorbiti in fata. Daca a fost iubire, el va fii sincer cu tine si nu te va ranii.
PinkilyDinkily
Postat pe 15 Iulie 2010 03:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ingrijirea parului 20 De la: Liteon 28 Septembrie 2009 10:58
vreau alta culoare la par!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 De la: Marina_Daniliuc_1 9 Octombrie 2013 18:47
www.vintage1shop.blogspot.com 1 De la: crissa_vintage 25 Octombrie 2009 11:59
A little help...pleeease! 25 De la: joana_rise 24 Octombrie 2009 22:59
job part-taime 3 De la: one_size 8 Ianuarie 2010 22:46