Setari Cookie-uri

Nu exista prieteni... de ce sa ne mintim singuri

Ceau,
Sunt intr-o faza atat de proasta incat, ting sa cred ca nu mai exista prieteni, toti iti zambesc in fata si te barfesc pe la spate...
Cu ce sa incep... Anul trecut am facut nunta, in aceea perioada... prietena mea cea mai buna, a prins buchetul si de atunci ""nasa"" in sus ""nasa"" in jos, ei bine a trecut un an si face si ea nunta, m-a copiat in toate, pana si in organizarea nuntii... ma rog nu conteaza asta. Ideea e ca noi avem doua perechi de nasi , ceea ce isi dorea si ea in schimb la ea nu au mers lucrurile asa usor ca la noi. Tinand cont ca noi suntem una langa alta s-a hotarat prima oara sa vorbeasca cu ceiilalti , cu noi a stabilit de anul trecut ca o sa ii nasim. Dar ceilalti nu au acceptat decat cu conditia de ai cununa singuri, de aici a inceput showul, deabia acum am realizat ca a fost o prietenie fortata, ma bulversat complet, nu ma asteptam sa ma dea la o parte pe mine tinand cont ca ea a venit cu propunerea...
Nu m-am putut abtine si am vorbit cu unul cu altu si toti mi-au spus ca si-a batut joc de mie pana acum si ca se vedea pe ea ca altu era scopul.
Daca ati inteles ceva din mica mea povestioara si ma puteti indruma cu un sfat va raman profund indatorata...
nickymiki
Postat pe 7 Iulie 2010 01:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
New in town ! prieteni lipsa..:( 54 De la: marco918 24 August 2010 17:30
Intalnirea cu un baiat manierat 1 De la: kudika_12958 18 August 2012 10:00
impachetari sau masaj? 8 De la: dragulescuelena 11 Iulie 2010 19:37
job 7 De la: luchianramona 14 Decembrie 2010 10:07
nu pot sa merg la sala 3 De la: kitty_krieger 3 Iunie 2010 14:27