Setari Cookie-uri

E o alegere buna?

Sunt implicata intr-o relatie de 6 ani cu iubitul meu.Ne iubim foarte mult.Eu am 17 ani si 7 luni iar el are 20.Ne-am hotarat sa facem pasul cel mare..adica sa avem o relatie sexuala.Il iubesc foarte mult si imi doresc asta...dar ne vedem numai in week-end, iar parintii nostrii sunt acasa.Daca ma duc la el, nu prea avem probleme pt k stam intr-o camera si nu ne deranjeaza nimeni.Dar vreau sa fie totusi cv frumos...mi-e putin teama. As vrea sa imi dati niste sfaturi.El ma iubeste foarte mult si e asa cum multe si-ar dori sa aiba un iubit.Credeti ca e bine ce vreau sa fac?
kudika120224
Postat pe 7 Iulie 2010 14:29

Cum adica?Tu ai 17 ani si esti intr-o relatie de 6 ani cu un baiat? Esti cu el de la 11 ani? Eu la 14 ani ma jucam inca cu papusa
_Cryssa_
Postat pe 7 Iulie 2010 14:57
De la: crysa_tm, la data 2010-07-07 14:57:04
Cum adica?Tu ai 17 ani si esti intr-o relatie de 6 ani cu un baiat? Esti cu el de la 11 ani? Eu la 14 ani ma jucam inca cu papusa
Si pun pariu ca ai facut sex inaintea ei acum revenind la subiect.........FACI SEX CIND TE SIMTI PREGATITA FIZIC SI PSIHIC si asta numai tu o simti nu trebuie sa iti spuna lumea de pe forum
kudika1993
Postat pe 7 Iulie 2010 15:01
uite stii u ce face el in cursul saptamanii? chiar nu ti-a dat nmc de banuit niciodata? e cred ca mai bn ai deschide ochii si te-ai uita in jurl tau sa vz ce se intampla cu adevarat apoi cnd u te crezi sigura pe tn sa faci pasul urmator. dar trebuie ca u sa fii sigura pe tn as zice eu foarte sigura ptr ca e cel mai important lucru din viata unei fete ceea ce vrei u sa faci si gandeste-te ca poate nu el este baiatul cui care o sa-ti petreci restul vietii
corynutza18
Postat pe 7 Iulie 2010 15:10
Nope...n-am facut :) eu pe la 20 de ani, eram deja studenta... Era altfel pe vremea mea..

Dar..fata asta are dreptate, daca te simti pregatita..atunci go ahead. Oricum..dupa 6 ani...ar fi cazul
_Cryssa_
Postat pe 7 Iulie 2010 15:13
De la: crysa_tm, la data 2010-07-07 15:13:30Nope...n-am facut :) eu pe la 20 de ani, eram deja studenta... Era altfel pe vremea mea..

Dar..fata asta are dreptate, daca te simti pregatita..atunci go ahead. Oricum..dupa 6 ani...ar fi cazul
Nu am vrut sa fiu rautacioasa dar spre deosebire de alte fete pasionate de grup,anal,oral,animale etc am crezut ca ea chiar are o dilema si nu stie ce sa faca! Din pacate se pare ca nu poate discuta cu mama ei iar baiatul ala daca a stat citiva ani cu "ele" umflate probabil ca o iubeste si o lasa pe ea sa decida momentul
kudika1993
Postat pe 7 Iulie 2010 15:20
De la: kudika1993, la data 2010-07-07 15:20:07
De la: crysa_tm, la data 2010-07-07 15:13:30Nope...n-am facut :) eu pe la 20 de ani, eram deja studenta... Era altfel pe vremea mea..

Dar..fata asta are dreptate, daca te simti pregatita..atunci go ahead. Oricum..dupa 6 ani...ar fi cazul
Nu am vrut sa fiu rautacioasa dar spre deosebire de alte fete pasionate de grup,anal,oral,animale etc am crezut ca ea chiar are o dilema si nu stie ce sa faca! Din pacate se pare ca nu poate discuta cu mama ei iar baiatul ala daca a stat citiva ani cu "ele" umflate probabil ca o iubeste si o lasa pe ea sa decida momentul


Ai dreptatate..ma iubeste ff mult si desi a existat discutia asta m-a lasat pe mine sa decid.Si lui ii este teama si spune k nu vrea sa ma raneasca in niciun fel.Suntem impreuna de cand aveam aproape 12 ani dar sa nu va inchipuiti ca relatia a fost cum e acum...era ceva platonic, mai mult o joaca...ne-am sarutat prima data dupa 2 ani daca imi aduc bine aminte..si a fost ceva copilaresc.Ne jucam impreuna, vorbeam despre orice, practic am crescut unul in ochii celuilalt.dar o sa trebuiasca sa facem si urmatorul pas....am povestit asta pe forum pentru k cu parintii nu pot vb..mama e o persoana dificila si eu nu -i povestesc asta ei.Vorbeste cu mn despre sex si m-a invatat multe(aici ma refer in special la riscuri si cum sa ma feresc de o sarcina)....dar nu ii spun asa cv..nu pot.de aceea am apelat la sfaturile unor straini care spun lucrurilor pe nume fara sa ma menajeze si va multumesc
kudika120224
Postat pe 8 Iulie 2010 13:45
De la: kudika120224, la data 2010-07-08 13:45:21
De la: kudika1993, la data 2010-07-07 15:20:07
De la: crysa_tm, la data 2010-07-07 15:13:30Nope...n-am facut :) eu pe la 20 de ani, eram deja studenta... Era altfel pe vremea mea..

Dar..fata asta are dreptate, daca te simti pregatita..atunci go ahead. Oricum..dupa 6 ani...ar fi cazul
Nu am vrut sa fiu rautacioasa dar spre deosebire de alte fete pasionate de grup,anal,oral,animale etc am crezut ca ea chiar are o dilema si nu stie ce sa faca! Din pacate se pare ca nu poate discuta cu mama ei iar baiatul ala daca a stat citiva ani cu "ele" umflate probabil ca o iubeste si o lasa pe ea sa decida momentul


Ai dreptatate..ma iubeste ff mult si desi a existat discutia asta m-a lasat pe mine sa decid.Si lui ii este teama si spune k nu vrea sa ma raneasca in niciun fel.Suntem impreuna de cand aveam aproape 12 ani dar sa nu va inchipuiti ca relatia a fost cum e acum...era ceva platonic, mai mult o joaca...ne-am sarutat prima data dupa 2 ani daca imi aduc bine aminte..si a fost ceva copilaresc.Ne jucam impreuna, vorbeam despre orice, practic am crescut unul in ochii celuilalt.dar o sa trebuiasca sa facem si urmatorul pas....am povestit asta pe forum pentru k cu parintii nu pot vb..mama e o persoana dificila si eu nu -i povestesc asta ei.Vorbeste cu mn despre sex si m-a invatat multe(aici ma refer in special la riscuri si cum sa ma feresc de o sarcina)....dar nu ii spun asa cv..nu pot.de aceea am apelat la sfaturile unor straini care spun lucrurilor pe nume fara sa ma menajeze si va multumesc
Sincer iti spun sint genul de mama careia fiica ei ii poate spune orice si considerind ca esti ca si fiica mea iti spun ca trebuie sa fi pregatita din punc de vedere fizic si emotional si totodata sa nu neglijezi sub nici o forma mijloacele de protectie!Totusi pentru sex ai timp o viata dar cu anii astia inocenti si cu dragostea platonica nu te mai intilnesti! Numai tu insuti stii ce ai de facut si cind este momentul!Ai grija in deciziile pe care le iei!
kudika1993
Postat pe 8 Iulie 2010 16:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Muzica preferata 70 De la: kudika_964406 27 Ianuarie 2015 18:34
ce sa fac cu economiile mele? 3 De la: felicias72 13 Iunie 2010 13:54
legi scrise care permit agresarea femeilor, 1 De la: kudika392050 29 Mai 2011 11:58
verginitatea,cum sa scap de ea 15 De la: iris_4_ever 7 Iulie 2010 00:19
nuantator 4 De la: Alexiel 9 Octombrie 2010 12:35