Setari Cookie-uri

eu nu mai inteleg nika...

Fetelor, ajutati-ma si pe mn, va rog, cu un sfat. Acum 3 ani am cunoscut un tip, pe vremea aia eram cu cineva....si de 1 mai muncitoresc, iesim cu mai multi la iarba verde. Acolo era si tipul asta, cu prietena. Ne-am distrat cu totii, f frumos, a trecut. Peste cateva luni, ma trezesc ca acel tip, desi nu mai vb de cand ne-am cunoscut, imi marturiseste ca ma place....am ramas socata, stiind ca inca e cu tipa respectiva. Nu i-am raspuns avansurilor, i-am dat pace, am continuat sa vorbim ca si amici. Intre timp se desparte de prietena lui, apoi avansurile devin tot mai puternice. Toate astea se intampla pe durata a 2 ani de zile. Acum o luna aprox, ma hotarasc sa ma vad cu el, la o intalnire, sa vedem ce-o fi de el, ce vrea defapt. prima intalnire f ok, ne intelegem de minune, chiar imi dau seama ca incepe sa ma atraga tipul. Ne mai vedem de cateva ori, se intampla si partea intima....si de ceva timp incoace a disparut cu coada intre picioare. Asa, eu am 25 de ani, el 39 de ani. Am fost eu, sunt, naiva? te tii de mn 2 ani pt ce? ce parere aveti? ms anticipat
kudika014697
Postat pe 7 Iulie 2010 14:51
Barbatii e porci

Habar n-am..Motive pot exista o mie. Ar trebui sa-l suni tu, sa-l intrebi eventual. Poate ai facut tu ceva ce nu i-a convenit sau poate..cine stie...ar trebui sa vorbesti cu el mai ales ca spui ca v-ati inteles super.
_Cryssa_
Postat pe 7 Iulie 2010 14:59
Sunt trei variante:
1.ai fost ca un trofeu pe care l-a vrut
2.nu ai fost pe placul lui la pat
3.s-a intors la fosta iubita sau si-a gasit alta jucarie
Barbie30
Postat pe 7 Iulie 2010 16:01
nu raspunde la telefon, nika. asta e, m-am simtit f bine cu el, daca el a vr doar atat, asta e.
multumesc pt raspuns
kudika014697
Postat pe 8 Iulie 2010 09:09
dap, am vb cu un prieten, ce e psiholog, si are 40 de ani si el, si mi-a spus si el, poate ai fost ca un trofeu si acum gata. Eu l-am mai intrebat daca barbatii fug de fericire, de prea bine...,pt ca si el s-a simtit f bine alaturi de mn, si mi-a spus ca unii sunt lasi, indiferent de sex.
va multumesc fetele
kudika014697
Postat pe 8 Iulie 2010 09:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
par prea pufos si deteriorat! heelp! 9 De la: mihaitza932 7 Aprilie 2016 00:27
accesorii nunta 1 De la: gabrielleshop22 26 Mai 2010 19:36
oare poate fii iertat? 32 De la: ralukutzza85 3 Martie 2011 17:58
anti-ageing 1 De la: kudika192515 4 Iunie 2010 08:50
A venit primavara? 36 De la: Armain 15 Aprilie 2012 01:41