Setari Cookie-uri

o parere sincera please :sml-sign0163:

Parul meu a crescut(mai mult ca niciodata) pana in jur de mijloc,sunt bruneta, creata cu onduleuri mai mari ashea...si ultima oara m-am vopsit brunet prin februarie cred. Vreau sa imi fac o schimbare,desi parul meu arata foarte bine acum,numai ca m-am plictisit...Ma gandeam la niste suvite colorate traznit,rosu sau mov...ori numai la ceafa ori in tot capul numai la varfuri...vreau sa imi spuneti ce ar arata mai bine,eu mi-o imaginez pe joss stone cand avea suvite roz pe brunet...sau pe avril lavigne cand era blonda cu negru la ceafa...astept sa-mi spuneti ce sa fac pentru ca ma razgandesc de la o ora la alta si nu vreau sa-mi stric parul...
Inca ceva,nu-mi permit sa merg la salon,deci o sa fie un experiment acasa
myaunik
Postat pe 10 Iulie 2010 15:35
eu zic sa iti faci numai in spate , ceva shuve daca vrei .... arata ok si le poti ascunde daca trebe... parerea mea... nu-ti vopsi numai varfurile ca o sa para ca ai fost culoarea aia cu multa vreme in urma si nu ai vrut sa o mai tunzi... mie una nu imi place ideea:D
potzi face jumi juma... brunet cu roshcat... cred ca ar arata bine... (cand zic jumi juma ma refer la partea de deasupa urechilor si partea de sub ... intelegi ce zic:D ) cred ca ar arata bine:D dar chiar vrei sa te vopseshti?:P
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 15:48
nimic din ce spui tu aici nu se mai poarta. eu zic sa te plictisesti in continuare.
Boca
Postat pe 13 Iulie 2010 10:48

Experimenteaza pana iti iese ceva !!!....
_fantoma_
Postat pe 13 Iulie 2010 11:04
cred k niste suvite roscate ar arata bine...desi are dreptate boca..ca nu se mai poarta ..dar si eu am suvite blonde si stiu k nu se mai poarta dar ami sta f bine..asa k merita sa incerci..si e bine din cand in cand sa schimbam cate ceva la noi
jhg20
Postat pe 28 Iulie 2010 11:47
De la: myaunik, la data 2010-07-10 15:35:49Parul meu a crescut(mai mult ca niciodata) pana in jur de mijloc,sunt bruneta, creata cu onduleuri mai mari ashea...si ultima oara m-am vopsit brunet prin februarie cred. Vreau sa imi fac o schimbare,desi parul meu arata foarte bine acum,numai ca m-am plictisit...Ma gandeam la niste suvite colorate traznit,rosu sau mov...ori numai la ceafa ori in tot capul numai la varfuri...vreau sa imi spuneti ce ar arata mai bine,eu mi-o imaginez pe joss stone cand avea suvite roz pe brunet...sau pe avril lavigne cand era blonda cu negru la ceafa...astept sa-mi spuneti ce sa fac pentru ca ma razgandesc de la o ora la alta si nu vreau sa-mi stric parul...
Inca ceva,nu-mi permit sa merg la salon,deci o sa fie un experiment acasa


Am avut si eu dilema asta.Sfatul meu este sa-ti pui cateva mese,daca nu-ti plac le poti da jos.Eu mi-am pus mov,am vazut la cnv si mi-a placut enorm...mie nu mi-a stat bine prin urmare am putut renunta la ele fara sa-mi ard parul.Siiiiiiiiiii app,se poarta ceea ce te avantajeaza!!
bebe_Cristina
Postat pe 28 Iulie 2010 17:31
Cand te vopsesti nu uita sa te "asortezi" si cu culoarea tenului si a ochilor. Gandeste-te cam ce s-ar potrivi mai bine. Intereseaza-te putin inainte de acest experiment....sa nu iti para rau dupa. Si ai grija sa iti hidratezi foarte bine parul. Succes!:P
joy_18
Postat pe 28 Iulie 2010 22:36
Se poarta ce iti sta bine....zic eu:P. Daca vrei sa iesi in evidenta ai grija sa iti stea bine.......
joy_18
Postat pe 28 Iulie 2010 22:38
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi-a cazut o mana de par odata 7 De la: bodorinlaura 12 Februarie 2012 17:54
Extensii de par cu clip, keratina , cusute , microinele 1 De la: dj_sfecla 19 Ianuarie 2010 16:28
parul gras 8 De la: balrog 14 Martie 2011 15:08
perie rotativa sau bigudiuri remington? 6 De la: Barbie30_ 8 Mai 2011 21:52
Haircuts 2009 2 De la: AlexandraBadPitzy 17 Decembrie 2008 04:22