Setari Cookie-uri

Paru gras:solutii daca stiti va rog!!!!

BUNA,fetelor,am si eu parul gras am incercat diverse sampoane,dar degeaba,trebuie sa il spal l 2 zile si stiu ca dak spalam parul frecvent se usuca,voi stiti vreo solutie??? plizzz
anutza29
Postat pe 23 August 2009 18:41
Una dintre cele mai bune solutii este sa-ti cumperi sampon din farmacii,ceva mai de calitate...ca daca te speli cu cele din comert,indiferent ce problema ai avea ,nu` s bune deloc...
Incearca ceva frantuzesc,gama Ducray...sunt sampoane de tratament
Sper sa scapi de problema
wanda_love_you
Postat pe 30 August 2009 18:10
am auzit k (si am si observat) k dak iei anticonceptionale nu ti se mai ingrasa paru...anyway mergi la doctor si intreaba...de un sampon bun
missyandreea18
Postat pe 1 Septembrie 2009 13:20
Solutia cea mai la indemana pentru parul gras este sa ai tot timpul un sampon uscat care te salveaza in numai doua minute. Pulverizezi, masezi scalpul 20 secunde apoi pieptani si parul isi recapata aspectul proaspat. Nu este nici un miracol. Minuntea este creata de pudra de talc din compozitia samponului, care absoarbe excesul de sebum. Batiste Dry Sahmpoo costa doar 30 lei, se livreaza in toata tara si are mai multe variante de miros. samponuscat.ro
Pitaque
Postat pe 7 Septembrie 2009 11:20
Recomandati0mi si mie va rog un sampon profesional pt parul gras dar nu kerastase si nici din farmacii ... altceva din ce ati incercat voi .. mai bun...
nu conteaza pretul...
ramonicaii
Postat pe 7 Septembrie 2009 20:47
dar please .... sa fie un sfat real nu reclama .... va rog

facem barter daca vreti eu va dau sfaturi despre tratamente si creme de slabit - sunt o mare si veche consumatoare de tratamente in salon - spre disperarea sotului meu
ramonicaii
Postat pe 7 Septembrie 2009 20:55
firma life care comercializeaza argila pt par si ten gras ptr spalat.pt detalii...iuliazah65@yahoo.com
iuliazah65
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:59
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau par saten inchis! 4 De la: Alinaella 20 Ianuarie 2015 19:50
kallos ? 53 De la: balrog 14 Martie 2011 13:08
site-ul unui salon foarte bun 4 De la: kudika226898 14 Martie 2011 22:50
EXTENSII DE PAR NATURAL CLIP-ON 1 De la: grace006819_Extensii_Par_Oradea 25 Mai 2012 10:14
ulei de migdale pentru par 1 De la: Jenny23 2 Aprilie 2012 00:33