Setari Cookie-uri

Concurs: Castiga un inel si un pandantiv Swarovski!

Aceste superbe accesorii le-as purta la o pereche de pantaloni cu talie inalta, de culoare neagra si un top alb eventual din voal, pt a scoate in evidenta culoarea pandativului si o pereche de pantofi in acelasi culoare cu inelul.
camyps
Postat pe 20 Iulie 2010 08:00
Le-as asorta la o tinuta de sera simpla pe negru sau culorile marii, cu un decoleteu mare.
TM684945
Postat pe 20 Iulie 2010 08:08
Little black dress - pandativul
pantalon si camasa ( elegant) - inelul
marianastreshina
Postat pe 20 Iulie 2010 08:09
inelul l-as asorta la o rochie din in, iar pandantivul la o rochie neagra
iuliaiulia
Postat pe 20 Iulie 2010 08:15
La o tinuta eleganta, nu neaparat rochie, merg ca si accesorii si la o bluza vaporoasa si o fusta pana la sau peste genunchi (nu mini).. ca material cred ca as alege satenul :)
dallya1
Postat pe 20 Iulie 2010 08:15
La o rochie lunga alba ,vaporoasa.
petrutza_crinutza
Postat pe 20 Iulie 2010 08:16
Pandantivul este ideal pentru o rochie de seara cat mai decoltata ...cat despre inel, merge la orice. Completeaza foarte frumos orice tinuta, mai ales ca accesoriile sunt la moda oricand . Foarte cool site-ul vostru tineti-o tot asa
adeadellynne_yahoo_com
Postat pe 20 Iulie 2010 08:18
Colierul l-as asorta cu o rochie maxi, cu decolteu in V, in culori de maro si orange, iar inelul la o rochie vaporoasa, pana la genunchi, din matase, in culori marine, cu sandale aurii si esarfa turquoise pusa peste umerii goi .
bobo222
Postat pe 20 Iulie 2010 08:22
colierul l-as asorta la o tinuta de seara,inelul la o tinuta de zi.
popema
Postat pe 20 Iulie 2010 08:25
Bijuetiile ar ar accesoriza o tinuta formata dintr-o rochie de matase sau voal lunga , de culoare albastru marin (apropiata cu cea a inelului)cu o silueta empire, ce are o curelusa subtire in aceeasi culoarea ca si rochia dar cu o catarama dreptunghiulara sub froma de piatra,asemanatoare celor din pandantiv,care sa aiba culoarea acestora.Ca incaltaminte , niste sandale auri cu toc inalt,cu berete .

Cam acesta este ideea pentru rochie si sanddalutze
http://image.lightinthebox.com/images/l/200910/boux1255600521937.jpg

Parul prins intr-un coc simplu.Machiajul lejer blush,lucu de buze transparent,rimel si putin fard de ploape albastru deschis.
Hadija
Postat pe 20 Iulie 2010 08:45
Ziua buna, tuturor!
Sa fim stilisti pentru o zi..sau pentru o viata-ntreaga: pandantivul il asociez cu o rochie de culoarea visinei, iar inelul l-as asorta cu o rochie bleu cu imprimeuri orientale...ca briza marii
oldwitch
Postat pe 20 Iulie 2010 08:47
Pandantul l-as purta si la o tinuta office, la o intalnire de afaceri,dar si la o tinuta de seara. inelul l-as purta la o tinuta de seara.Oricum sunt doua bijuterii pe care orice femeie si le doreste
iulia1971
Postat pe 20 Iulie 2010 08:51
colierul l-as purta la o rochie de seara neagra, iar inelul la o rochita vaporoasa de vara
crielena
Postat pe 20 Iulie 2010 08:58
la o rochie lunga de saten,cu imprimeu abstract in culori pale,decolteul adanc si taiata intr-o parte
Dulce_Maria
Postat pe 20 Iulie 2010 08:59
Inelul l as asorta unei rochite albe cu niste sandale in picioare un turcoaz si acel inel care ar fi aceeasi nuanta iar colierul intr o seara cu o rochita neagra si o pereche de papuci in nuanta colierului care sa l puna in evidenta :X
FlorentinaGabriela
Postat pe 20 Iulie 2010 08:59
aceste accesorii le-as asorta la o rochie aurie
kudika230086
Postat pe 20 Iulie 2010 09:03
pandantivul este un accesoriu potrivit atat pentru o tinuta de zi cat si pentru seara. inelul este deosebit si poate fi purtat la o tinuta vaporoasa seara.
ElleMarie
Postat pe 20 Iulie 2010 09:05
buna,inelul l as asorta la o rochie de seara,lunga,din matase de culoare turcoaz crud iar pandantul l as asorta la o rochie de zi,vaporoasa si colorata.
crissct
Postat pe 20 Iulie 2010 09:10
Pandantivul l-as purta cu o rochita, la o seara romantica sau la un cocktail. Culoarea rochitei pote fi neagra, rosie sau o nuanta anume de gri. Inelul l-as purta la club dar se poate si la o cina romantica. M-as imbraca mai simplu pentru a pune in evidenta cochetaria tinutei prin intermediul inelului. In orice caz cand privesc inelil merg cu gandul ca mare, cald, briza, romantism,
rebecka2
Postat pe 20 Iulie 2010 09:13
Eu le-as asorta la o rochitza colorata de vara , seara pentru a-mi da eleganta, rafinament, stralucire.
Friedrich
Postat pe 20 Iulie 2010 09:14
Eu una as purta pandantivul la o rochita neagra, simpla, fara bretele si deasupra genunchiului, iar inelul l-as purta la o rochita alba si vaporoasa de vara.
T_O_N
Postat pe 20 Iulie 2010 09:16
As purta aceste bijuterii la o rochie eleganta, uni.
daniela2008_healthy
Postat pe 20 Iulie 2010 09:16
Felicitari pentru ideea organizarii acestui concurs! Cele doua bijuterii le-as armoniza cu o tinuta vesela de vara care exprima feminitatea si optimismul: o rochita de in de culoare alba, simpla si eleganta. Asa cum isi doreste fiecare femeie...
LadyJulia
Postat pe 20 Iulie 2010 09:16
m-am imbraca cu o rochie eleganta cu imprimeuri atat de culoare rosie cat si albastru pentru a ma asorta cu bijuteriile,sandalute cu toc care se leaga pe picior pe care deja avand amandoua nuantele si o poseta plic f eleganta....deci mi-ar mai trebui bijureriile , tinuta o am deja..:p
yubita20
Postat pe 20 Iulie 2010 09:20
O rochie turcoaz vaporoasa...o pereche de sandalute negre cu toc inalt...si o geanta plic neagra
Broscutz
Postat pe 20 Iulie 2010 09:21
Aceste bijuterii sunt absolut superbe! Pandantivul Swarovski l-as asorta la o camasa alba tip office, iar inelul l-as purta la o rochie lunga din matase naturala in degrade: turquoise si auriu.
crys_dudau
Postat pe 20 Iulie 2010 09:22
mi-ar placea sa port bijuteriile cu o rochita neagra eleganta care sa aiba o bentita lata,care sa marcheze talia, pe turcoaz cu portocaliu si cu niste sandalute turcoaz...pfff ce dragut ar fii...:D
zana_maseluta
Postat pe 20 Iulie 2010 09:23
le-as asorta la o rochie neagra, de seara, cu un decolteu in V
karlutzyka
Postat pe 20 Iulie 2010 09:23
BUNA,

MIE IMI PLACE INELUL ESTE DEOSEBIT PENTRU CA ARE ACEEASI CULOARE CA SI MAREA SI PENTRU CA ANUL ACESTA NU O SA MA TIMP SA MERG IN VACANTA O SA MA LINISTEASCA ACEST SPLENDID INELUS CU PIETRE SI TARE MI L-AS DORI PENTRU CA AM SI O NUNTA SI S-AR POTRIVI DE MINUNE CU ROCHIA MEA LA CARE CHIAR NU AM ACCESORII POTRIVITE PANA ACUM.

MULTUMESC
SIMONA_BULAI
Postat pe 20 Iulie 2010 09:24
O rochie neagra de seara, fara bretele asortata cu niste sandale rosii sau albastre si bijuteriile oferite -sunt combinatia unei aparitii minunate.
kudika230092
Postat pe 20 Iulie 2010 09:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga bijuterii Millefiori! 227 De la: misaolt 9 Noiembrie 2011 22:45
Concurs Silan - 3-30 septembrie 1784 De la: nika_anca 25 Noiembrie 2009 17:08
Concurs Diva Universal 86 De la: concursKudika 2 Noiembrie 2010 17:22
Kudika si Always te invita la rasfat si premii 314 De la: maryyyana10 13 Decembrie 2009 14:36
Castiga unul dintre cele 6 parfumuri BIO Acorelle 129 De la: concursKudika 8 Martie 2011 14:10