Setari Cookie-uri

Mobilier la comanda


MobilaPentruTine.ro va pune la dispozitie:
Pachetul All in One:
- consultanta gratuita
– deplasare gratuita la domiciliul clientului
- transport la destinatie - gratuit Bucuresti + 100 km
- asamblare si montare gratuita
- garantie 1 an de zile
*Se ofera transport pentru toata tara (nu se plateste la km)
Contact:
www.mobilapentrutine.ro
victorionescu
Postat pe 18 August 2008 17:42
PRECUM SI IN CAZUL CELORLALTE ANUNTURI PUBLICITARE CARE IMI FAC GREATA PE ACEST FORUM IMI FAC DATORIA SA AMENDEZ SI ACESTA TEMA TOGMAI DIN FASA DAR TU STII PRIETENE CINE SANT DE PE DISCUTIILE CU MOBILIERUL IEFTIN CA SIGUR NU AI FII DESCHIS ACEST SUBIECT DE DISCUTIE SI CE SAI FAC RECUNOSC CA LA ACEST SUBIECT MAI PRINS SI NU POT FI DECAT SUBIECTIV ADOR MOBILA LA COMANDA INDIFERENT DE MATERIALUL FOLOSIT SUCCES ITI UREAZA UN PRIETEN DE LA BR
gigibrbr_condo
Postat pe 22 August 2008 20:36
Salutare! Ne lasi sa-ti cunoastem o parte din personalitatea ta ,iar noi iti stam la dispozitia cu : MOBILA DE LUX DIN LEMN MASIV EGYPT, sculptata manual, pictata sau simpla , RUSTICA sau ANTICHIZATA , USI MASIVE SCULPTATE ,PARCHET PLACAT CU DIVERSE METALE sau PICTAT manual.Onoram comenzi : mobila pentru uz casnic , pt.birouri, sali de nunti / conferinte , pt.spatii comerciale, spatii publice , cabinete medicale cit si accesorii pentru decoratiuni interioare .Toate sunt piese unice realizate manual incepind de la cele mai simple piese pina la cele mai extravagante finisate cu foita de aur autentica.
La noi ai libertatea de a-ti crea si personaliza propriul tau spatiul .Simplu! Faci un priect si noi il transpunem in lemn.
Va asteptam cu drag sa vizitati magazinul nostru MELOOKY din Oradea, Calea Aradului nr.14 sau galeria foto www.condo.ro/comunitate/AngelaHaq , e-mail: melooky_design@yahoo.com
V-am pupat!
AngelaHaq
Postat pe 2 Noiembrie 2008 13:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
reconditionari 45 De la: mariaDD 3 Septembrie 2012 11:25
Am reusit :D 4 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:56
Cabina de dus in dormitor 20 De la: proftech 7 Martie 2010 21:04
Garsoniere - Apartamente - Inchirieri Spatii Comerciale Bucuresti 1 De la: kudika_14477 19 August 2012 15:14
toc usa metalica 2 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:54