Setari Cookie-uri

Ornamente de perete - cornise, frize, rozete

Salut,
Stiti cumva unde se gasesc ornamente de perete (cornise, frize, rozete, pilastri, scafe etc?
mihai_mateescu
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:49
http://www.austrotherm.com/austrotherm/ro/main6/sub1/13473/index.shtml Sper sa gasesti ceva . O zi buna iti doresc !
libra66
Postat pe 9 Decembrie 2008 16:10
Buna,
Iti multumesc foarte mult. Am intrat pe link-ul pe care l-ai dat si am gasit..... doar ca nu ceea ce cautam. Am uitat sa specific ca ma intereseaza pentru interior, ori cele prezentate pe site sunt pentru fatade. Dar aprecize mult.
Intre timp am gasit eu cate ceva: http://www.tapetdelux.ro/decoratiuni.php si http://www.kc-deco.ro/home.html. Am dat de ei prin shoppingurile Condo. Au prezentat de la ei modele de tapet.
Daca mai stiti si alte magazine.... astept sugestiile voastre.
Multumesc.
mihai_mateescu
Postat pe 10 Decembrie 2008 15:32
salut mihai!!! incearca http://www.silverdecor.ro/decoratiuni-interioare/2.html sau cauta pe net ORAC succes!
feeleco
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:22
Multumesc mult de tot. SilverDecor sunt aceeasi cu Tapetdelux. Pe altii nu am mai gasit. Asa ca am sa le fac o vizita sa vad care sunt si preturile.
mihai_mateescu
Postat pe 11 Decembrie 2008 15:09
Ti-am recomandat acel site pt.ca m-am gandit ca pt.exterior doresti....acestea nu sunt in toate magazinele de profil.Pt.ca pentru exterior,am tot vazut.Daca nu doresti ceva f.elaborat,si daca dispui de putin timp,poate ar trebui sa incerci si la Hornbach ..........si Mr.Bricolage...Mi s-a parut ca erau macar mai bine prezentate.Poate vei gasi ceva Sa ai o seara placuta !
libra66
Postat pe 11 Decembrie 2008 17:18
depinde ce tip de profile te intereseaza dar poti incerca la www.decora-house.ro .... in principiu au cam de toate tipurile - de interior si de exterior.

Postat pe 21 Decembrie 2008 17:32
Buna daca mai cauti Cadre in ipsos si lampi difuze alb decorticate avem sute de articole firma noastra abia acum ia nastere si intr-o luna o sa avem si siet-ul gata si am sa iti dau adresa.
Decoraþi-vã acasã cu ipsos ºi stuc de cadre, nu a fost niciodatã atât de simplu! Descopera produsele de la firma noastra : decorative, ipsos ºi stuc cornices, coloane, capitale, rozete, decoratiuni, arcuri, portaluri, ºi bas difuzoare luminã etc.
Dumneavoastra ma puteti contacta daca doritii la numarul:
0729385056 sau 0726088295

Postat pe 15 Ianuarie 2009 18:28
Daca doriti va puteti uita pe profilul meu sunt niste articole in poze cu ce va intereseaza.

Postat pe 15 Ianuarie 2009 22:35
puteti vedea pe http://romastucchi.20m.com Decoraþi-vã acasã cu ornamente din ipsos ºi stuc de cadre, nu a fost niciodatã atât de simplu! Descopera produsele de la firma noastra direct la catalogul on-line: decorative, ipsos ºi stuc cornices, coloane, capiteli, rozete, decoratiuni, arcuri, portaluri, ºi bas difuzoare luminã!
sau sunati la 0729385046

Traian T.
romastucchi
Postat pe 20 Ianuarie 2009 23:40
buna seara!vedeti site-ul muraspec.ro.veti gasi firma huber,importator profile si tapete.
vic_mese
Postat pe 23 August 2009 20:42
S.C. ROMA STUCCHI S.R.L. comercializeaza o gama larga de vopsele si stucuri venetiene! ACUM CELE MAI MARI REDUCERI !!! Decoraþi-vã acasã cu ornamente din ipsos ºi stuc de cadre, nu a fost niciodatã atât de simplu! Descopera produsele de la firma noastra direct la catalogul on-line: decorative, ipsos ºi stuc cornices, coloane, capiteli, rozete, decoratiuni, arcuri, portaluri, ºi bas difuzoare luminã!

TEL/ FAX:- 0268/242244
MOBIL: 0721058568
0730522813
0757612403
0729385046
Click aici pentru a vizualiza produsele noastre----- www.romastucchi.com CONTACT PERMANENT - 0734342989





romastucchi
Postat pe 24 August 2009 15:12
"High Expectations" by Codrina
www.codrina.ro

Ca sa decorezi o casa, ai nevoie de idei, bani, curaj si rabdare. Daca tocmai sunteti pe punctul sa faceti asta, in mod cert veti avea ... "High Expectations"!

Nu este numele unui film si nici un titlu de carte... HE by C este numele unei colectii de tablouri art deco ce va va satisface in mod cert setea de frumos precum si orice pretentii legate de stilul locuintei voastre.

HE by C se adreseaza persoanelor cosmopolite si independente, si, in general, tuturor celor care incearca sa-si transforme locuinta intr-o mica opera de arta. Are un stil eclectic, se caracterizeaza prin foarte multe contraste, iar geometrizarea formelor poate da un aer de pretiozitate incaperii pe care ati accesoriza-o cu un astfel de tablou.
Tablourile cu personalitate din aceasta colectie - pictura abstracta non- figurativa, tehnica de ulei pe panza cu insertii de alte materiale - relief pe panza, creeaza un efect spectaculos. In plus, aceste tablouri pot constitui cadoul ideal. Va asiguram sprijinul in cautarea si gasirea picturilor care va definesc cel mai bine locuinta sau biroul si va asteptam cu drag solicitarile la:

IQ art
0747.633.494
comanda@iqart.ro
IQart
Postat pe 12 Decembrie 2009 03:15
Ornarea casei este intr-adevar un proces anevoioios, mai ales pana gasesti ce-ti doresti.
GeorgianaBB
Postat pe 2 Decembrie 2011 17:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
instalatie de gaze pt aparatment 20 De la: LAUAND 3 Iunie 2013 13:41
Firma accesibila de design interior 129 De la: mycutza_condo 26 Aprilie 2020 04:15
Fose Septice Ecologice ieftine pentru case si vile 1 De la: condo002180 25 Octombrie 2009 14:31
spatiu living dificil de amenajat- Sfaturi!!!??? 8 De la: mirabella_art 18 Ianuarie 2011 21:38
centrala in condensatie, pe gaze 12 De la: dianafildas 2 Mai 2014 13:09