Solutii de depozitare inteligente

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Solutii de depozitare inteligente: (4 din 3 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Salut,
Ma confrunt cu o problema pe care probabil ca foarte multi dintre voi o cunosc. Cea a lipsei de spatiu. Stiu ca mai nou au aparut tot felul de piese de mobilier inteligente, ce prezinta mai multe functiuni, de genul masutei de cafea cu sertare. Puteti sa-mi dati mai multe exemple de astfel de mobilier si sa-mi recomandati cateva magazine in care sa incerc.
Le multumesc mult celora care ma ajuta.
Numai bine, Ramona
Raporteaza abuz de limbaj
gabrellina Avatarul lui gabrellina

11 mesaje
Oras: brasov

salutare, aceiasi problema am avut-o si eu, dar am fost la ikea in Bucuresti si am rezolvat-o
peticutza Avatarul lui peticutza

1 mesaj

Gasesti diverse cutii si cutiute si pe Hornbach sau Bricostore sau Mr. Bricolage, dar Ikea ramane locul ideal din cauza preturilor mici. Eu am rezolvat problema jucariilor imprastiate peste tot
kudika150391 Avatarul lui kudika150391

4 mesaje

Da, Ikeea e locul ideal de unde gasesti rezolvarea problemei spatiului si nu numai.
kudika076978_iasomie Avatarul lui kudika076978_iasomie

32 mesaje

buna , daca ai un balcon mai mare poti face la comanda un dulap sic pt depozitare inteligenta UN AN PLIN DE INPLINIRI MULTE REALIZARI SANATATE SUCCES TOTAL SA-TI ADUC NOUL AN 2009,,,,LA MULTI ANY
ingridtecsi Avatarul lui ingridtecsi

22 mesaje

In aceeasi situatie sunt si eu dar mi-am valorificat fiecare spatiu liber si coltisor cu corpuri facute la comanda si cel mai mult am mers pe cele suspendate, iti mai recomand de la magazinul Jisk suporturi din material textil pentru pantofi, haine..etc ce se prind cu scai pe bara de umerase a unui dulap.
simonettainocentta Avatarul lui simonettainocentta

14 mesaje
Oras: bucuresti

Si eu sunt in aceasi situatie am un apartament cu 2 camere si sunt si mici, in dormitor m-am hotarat sa dau comanda de un sifonier, dar sa fie in asa fel incat sa fie si televizorul integrat pentru a mai economisii din spatiu. Pe balcon am o problema, nu am dulapiar prin magazine nu am vazut nimic si nu pot da comanda la o firma pentru ca banuiesc ca mi l-ar face din pal si nu am nevoie de ceva atat de scump pt balcon. Daca aveti vreo idee va rog sa-mi spuneti
camelia_dinica Avatarul lui camelia_dinica

5 mesaje

Intr-un hol ingust eu am folosit la maximum spatiul, in sensul ca am ochit in magazine un pantofar de dimensiuni 25(A)x90(l)x160(H) cm in care-mi incap vreo 20 perechi de incaltaminte.
gigibrbr_condo Avatarul lui gigibrbr_condo

592 mesaje
Oras: braila

desi sant impotriva mobilierului de la ikea pe care il consider lipsit de bun gust consider ca rafturile lor sant interesante poate doar pretul mai ma supara in acest caz.
eu