Setari Cookie-uri

Rama foto digitala

Am vazut la cineva o rama foto digitala. Mi se pare super! Credeti ca poate fi un cadou potrivit pentru un barbat? Ca o rama normala s-ar potrivi mai degraba pentru o femeie dar ma gandeam ca daca e digitala, merge pentru barbati. Ca de..... tehnologia!
andreiutza_condo
Postat pe 22 Decembrie 2008 16:22
buna@ scuze ca raspund tarziu. i-am luat sotului cadou de craciun.dar ce ma intriga ca nu avea in cutie cablu usebe,scuze daca n-am scris bine nu ma pricep de loc.si cutia a fost sigilata.i-am luat pe urma,cablu,dar nu vrea sa mearga .cred ca nu ne pricepem de loc.
micsa
Postat pe 21 Ianuarie 2009 08:53
si yo am fost tentata sa cumpar asa ceva iubitului meu...dar sunt putin superstitioasa cu faza k dk dai cadou o poza nustiu c se intampla...si mam lasat de ideea de a cumpara asa ceva..dar mise pare f interesanta si sunt si pachte kr contin si cablu USB...toata chestia este sa intrebi c conine pachetul..
cyoryk
Postat pe 21 Ianuarie 2009 12:30
Da ai dreptate dar cand nu te pricepi nu mai ai ce face.asa mi sa intamplat daca il intrebam pe sou nu mai era surpriza dar pe cutie scrie ce-i inauntru dar na fost sa fie noroc ca am gasit defapt sotu ca eu sunt pe dinafara. o zi frumoasa
micsa
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:23
da, eu cred ca este un cadou perfect pentru un barbat, doar asa sunt ei, iubesc tehnologia si nu cred ca e vreo exceptie, mereu sunt la curent cu toate noutatile...barbatii si jucariile lor
andra_alexandra
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:40
De la: andra4iubi, la data 2009-01-21 22:40:50da, eu cred ca este un cadou perfect pentru un barbat, doar asa sunt ei, iubesc tehnologia si nu cred ca e vreo exceptie, mereu sunt la curent cu toate noutatile...barbatii si jucariile lor
personal iubesc cu totul si cu totul o alta tehnologie decit cea a jucariilor electronice(am doua fetite)intorcinduma la problema ta cred ca calul de dar nu se cauta la dinti (dar daca insisti costa mai mult dentistul)daca nu-i place arunco
vasilecroitoru
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:55
Socrul meu a primit o astfel de rama de ziua lui si a fost f incantat, mai ales ca deja pusese pers respectiva poze reprezentative
gabi_gino2005
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:56
problema e ca sunt cam scumpe
pisoi_condo
Postat pe 15 Februarie 2009 20:48
Cat costa o asfel de rama?
m_a_anais
Postat pe 18 Februarie 2009 11:41
Ciao, o rama digitala costa 80 - 90....euro in Italia, nu stiu in Ro.
GidiceandreaEpifanio
Postat pe 18 Februarie 2009 14:41
Multumesc! Cred ca se gasesc si in Romania dar nu le-am vazut eu.
m_a_anais
Postat pe 18 Februarie 2009 15:28
Ramele foto digitale sunt destul de ok ca pret, depinde de marca si multe altele. SUnt sigura ca rama are o carte tehnica. Daca ati pus poze de pe un stick in memoria ramei ar trebui sa mearga rama respectiva, sa va arate poze, probabil sa o setati in functie de zilele in care vreiti sa apara diferitele poze.
beatricea
Postat pe 18 Februarie 2009 16:31
nici eu nu am luat tot din cauza pretului.... la inceput toate sunt scumpe si pe urma scad o gramada .... mai astept pana o sa iasa mai performante ca nu am nici o graba....sigur o sa iasa pe care sa poti pune si muzica, videoclipuri, filmulete de la nunta de exemplu etc.... or sa aiba camera web incorporata....
rocsanyk3
Postat pe 18 Februarie 2009 17:15
decat sa iei o rama foto digitala mai bine ia ceva pt mashina , gen detector de radar sau gps. si nici un telefon mobil nu ar fi rau. daca i-ai mai facut cadou vreo poza cu tine nu-i mai face si a doua oara. potzi lua si o rama digitala, dar lasa-l pe el sa aleaga ce poza vrea sa fie acolo. cred ca subiectul cadou inca nu e terminat pt ca acum urmeaza dragobetele si 1-8 martie. bafta
andrei_mariancatalin
Postat pe 19 Februarie 2009 09:52
De la: tesa_bratz, la data 2009-01-21 08:53:56buna@ scuze ca raspund tarziu. i-am luat sotului cadou de craciun.dar ce ma intriga ca nu avea in cutie cablu usebe,scuze daca n-am scris bine nu ma pricep de loc.si cutia a fost sigilata.i-am luat pe urma,cablu,dar nu vrea sa mearga .cred ca nu ne pricepem de loc.

Nici macar corect gramatical nu sti a scrie. Sigur ai fi putut folosi si o rama digitala...daca erai mai silitoare la scoala.
Asa ?
Scrie usebe...
Nu asa ai invata ?
Cum se scrie... asa se citeste.
Doamne!
stoicescudoru
Postat pe 24 Iulie 2009 16:15
Am o mare problema cu o rama foto digitala. Seful meu a primit cadou un model AF5078MS...pana acum am reusit sa testez toate functiile mai putin una......nu stiu exact cum sa pun melodia pe fundalul pozelor....nu merge sub nici o forma....cumva mai este un procedeu de parcurs in afara de a apasa pe butonul cu sageata in sus in timp ce ruleaza pozele????/?/.....sunt total in ceata
kudika486224
Postat pe 16 Decembrie 2011 20:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Usi pliante PVC 17 De la: miu_tudor 11 Martie 2010 19:10
Bucatarie 15 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:10
montare parchet masiv 4 De la: gitan 5 Ianuarie 2012 15:25
Amenajare baie office 1 De la: simpledesign 4 Februarie 2010 12:39
mobila vopsita 4 De la: Dekore_Studio 24 Mai 2009 00:43