Setari Cookie-uri

bucatarii

Stiu ca se gasesc pe piata materiale pentru blatul mobilei de bucatarie care imita cu succes marmura si alte materiale. Se mai poarta la bucatarie blatul de marmura? Daca nu, va rog sa-mi spuneti cum sa scap de cel pe care-l am deja de ceva timp, mai ales ca incastreaza si chiuveta si doresc o schimbare totala, o bucatarie luminoasa, mai light.
celestina20
Postat pe 2 Februarie 2009 09:55
Buna. Pentru reamenajarea bucatariei iti propun o firma din Brasov care face acest lucru la preturi acceptabile.
White Mountain Property se numeste firma. Iar daca eshti interesata ma poti contacta la 0748216175 sau onea_cosmin@yahoo.com si o sa iti pot trimite cateva poze cu lucrarile lor....
onea_cosmin
Postat pe 4 Februarie 2009 22:29
Nu prea se mai poarta cele care imita marmura,ci cele in culori calde de lemn.
monique_unik_condo
Postat pe 18 Februarie 2009 15:41
o ideie de pe condo este mereu bine venita sfatul meu este sa te consulti amanuntit cu cel care iti va crea noul mobilier de bucatarie deoarece este cea mai importanta si utilizata mobila din casa iar de cat de practica este o imitatie doar tu poti sa decizi .
gigibrbr_condo
Postat pe 15 Martie 2009 00:47
niciodata marmura , granit da ......despre domnul binevoitor din Brasov ..............miroase a reclama de departe , daca ai ceva bun si ieftin nu asa propui un produs ........totusi , iti atrag atentia : gratis nu exista , ieftin nu rezista , iti urez sa ALEGI BINE !:-)
victoriapopescu
Postat pe 15 Martie 2009 23:20
a da , am uitat sa spun ca vorbesc in cunostinta de cauza , adica sunt producator de mobilier pal cu fete pal , mdf , sticla vopsita , polygloss , acrilux , inclusiv fronturi lemn , cantuite cu abs , cu aluminiu ,deci ce alege clientul si nu , nu ma laud ca as sti pe cineva care ....etc deci ai grija , cand vei merge pt comanda sa fii bine informata despre ce iti doresti ca e posibil sa nu primesti toate informatiile la magazin , cauta ca e plin pe net , inclusiv preturi si nu uita , sa nu speri ca vei gasi mobilier la comanda la acelasi pretu cu cel de serie , e imposibil , intotdeauna cel comandat va fi mai scump motivat de faptul ca este personalizat , ce se face exact pe culorile si accesoriile pe care le doresti , ca materialul nu se afla undeva in depozitul firmei si asteapta clientul ci e achizitionat in momentul comenzii si niciodata un producator de mobilier la comanda nu va avea discount-ul celui ce produce in serie , deci se bazeaza pe un intreg lant . In tot cazul , daca gasesti ceva ce reprezinta ideea ta de mobilier si acest mobilier este din mobila de serie , cumpara chiar daca nu se va plia dupa fiecare colt al bucatariei , la urma urmelor ai gasit ceea ce doreai
succes
victoriapopescu
Postat pe 15 Martie 2009 23:40
sunt blaturi de bucatarie termorezistente latime 600mmm lungime 4000mm pretul este in jur de 220 pentru un blat sunt mai toate culorile inclusiv cele care imita marmura dar sincer nu se prea mai poarta astea dar cum crezi, si aceste blaturi se decupeaza in functie de obiectele incastrate care le ai : chiuveta,aragaz
luminitagrigoriu
Postat pe 31 Martie 2009 16:12
De la: lavini, la data 2009-02-02 09:55:40Stiu ca se gasesc pe piata materiale pentru blatul mobilei de bucatarie care imita cu succes marmura si alte materiale. Se mai poarta la bucatarie blatul de marmura? Daca nu, va rog sa-mi spuneti cum sa scap de cel pe care-l am deja de ceva timp, mai ales ca incastreaza si chiuveta si doresc o schimbare totala, o bucatarie luminoasa, mai light.

daca esti din bucuresti,iti propun sa intri la mine pe profil si vei vedea un filmulet,sper sa te ajute,dar alegerea blatului depinde de mai multi factori de culoare ce se regasesc in bucataria ta,multa bafta la alegere.
condo000524
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:33
Aceasta firma lucreaza si in alte orase? Eu sunt din Severin si m-ar interesa acest lucru. Multumesc anticipat!
popflorica_2007
Postat pe 21 August 2009 10:04
Salut Lavinia, uite cam care ar fi trendul azi la bucatarii http://www.designocalm.6sense.ro/?cat=5
Senses
Postat pe 22 August 2009 14:29
Treaba cu marmura la bucatarie nu prea mai e . Si asta din mai multe motive :
In primul rand ca e scumpa apoi ca e grea si in plus e si mai dificil de incastrat chiuveta. Eu iti propun un blat rezistent la apa, care va fi mult mai ok .
Daca te intereseaza uite cateva modele :

http://www.mobilleta.ro

Daca vrei altceva te ajutam cu multa placere ! O zi cat mnai placuta !
mobilleta
Postat pe 23 August 2009 16:29
Sal.
Poti sa apelezi la echipa de la www.mobila-online.com.ro au o gramada de idei noi.
Eu la ei am facut mobila.
I-am chemat in ideea ca am eu desenele dar ei au venit cu o alta ideea si chiar nu-mi pare rau ca am aleso pe a lor e super la sfarsit cand o vezi montata
Mobila_online_com_ro
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:23
Cred ca ai putea sa iti cumperi un blat nou, de culoare deschisa, care imita lemnul.
Floricela_condo
Postat pe 26 Decembrie 2009 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amenajare garsoniera cu chirie 18 De la: anamaria_ion 1 Martie 2010 09:39
http://simplu.webnode.com/ 1 De la: romastucchi 19 Iunie 2010 18:01
MOBILA NEOSET 2 De la: kandra 20 Februarie 2009 22:30
flickr 9 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:13
amenajare mansarda, culori pereti 5 De la: nicum_condo 5 August 2013 10:19