Setari Cookie-uri

Proiecte gaz, montaj

Buna! Caut pe cineva autorizat sa imi faca proiectul de gaz pentru a ma debransa de la comun ,plus montajul. Insa as dori pe cineva care are preturi reale si nu sa ma jefuiasca ! Chiar nu inteleg de ce trebuie sa platesti o avere pentru a avea contor propriu la gaz? Apartamentul este in Drumul Taberei.
Si as mai dori un lucru: daca imi poate cineva schimba la curent sistemul vechi de sigurante cu unul nou. Precizez ca am si contorul in casa. Multumesc
floare_de_crin
Postat pe 7 Februarie 2009 15:21
Pentru schimbarea proiectului ai nevoie de cei de la Distrigaz, numai ei am intles ca fac acets lucru. Atunci cand noi am schimbat proiectul, am mutata aragazul pe alt perete al bucatariei, i-am chemat pe ei. pretul intra in tot ceea ce-ti fac, oricum..si montajul.
Iar pentru schimbarea sistemului electric, iti sugerez sa cauti un electrician bun..
m3rlinetza
Postat pe 15 Februarie 2009 12:24
Buna ziua! Mie mi-a recomandat o colega o firma sa fac lucrarea de gaze. la fel ca ea si noi am fost multumiti de colaborarea cu ei. Nu stiu daca am voie sa scriu aici numele firmei dar am s-o fac cu scuzele dde rigoare. Proiect Montaj se numesc ei si din pacate nu am la mine un tel de-al lor sa-ti las. Cauta-i pe google. Daca am sa gasesc acasa am sa revin. Ce pot sa-ti spun: anu trecut in noiembrie am dat pe proiect 6 sau 6.5 milioane nu mai stiu exact. ce stiu e ca ne-au cerut altii si 8 mil numai pe proiect. Si daca stai la bloc si vrei sa te debransezi de la radet o sa ai o belea si mai mare. tot ca la gaze o sa ai de facut o documentatie. Noi am facut tot cu astia. Sper sa rezolvi. Daca mai pot sa te ajut scrie aici. Ciao!

Postat pe 3 Martie 2009 20:22
Buna Ziua
..Am citit anuntul Dumneavoastra in leg cu ceea ce doriti.
Noi va putem oferii aceste servicii la un pret acceptabil si avantajos ...Daca doritii sa lu-ati legatura cu firma noastra va las un nr de contac...vorbim la telefon , ne intalnim , vizionam lucrarea ( vizionarea se face gratis ) la urma se stabileste suma si daca sunteti de accord incepem lucrarea si toate demersuriile catre distrigaz ..

O zi buna.

Razvan Alexandru

Nr contact: 0763 125 049
sandfloinstal
Postat pe 10 Martie 2009 10:50
Va multumesc, o sa iau legatura cu dvs, cand ajung in Bucuresti.
floare_de_crin
Postat pe 10 Martie 2009 20:30
va costa aprox 2000 lei si include proiect, materiale, sesizor de gaz si un regulator gaze centrala in caz de va convine pretul sunati la 0761688434 sau 0724842880

cu stima stefan
jippa_stefan
Postat pe 11 Decembrie 2009 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parchetul laminat provoaca cancer. 3 De la: sirsof 5 Mai 2010 07:52
mobila vopsita 4 De la: Dekore_Studio 24 Mai 2009 00:43
SCARA EXTERIOARA 17 De la: fordxad 15 Martie 2010 09:02
cea mai buna centrala de incalzire 50 De la: vali23 28 Septembrie 2015 10:25
Design de interior 3 De la: condo003608 8 Aprilie 2010 21:13