Setari Cookie-uri

ref.casa nora

Buna ziua,
Am comandat la sfarsitul lunii iulie la firma Casa Nora,o bucatarie Raluca in valoare de 1500 lei.Dupa ce am facut comanda am avut curiozitatea de a vizita site-ul firmei, si cautand pe net informatiile dorite am citit si comentariile de pe acest forum. Date fiind cele citite, am hotarat sa iau legatura cu patronul firmei, prin intermediul d-nei cu care am incheiat contractul. Vreau sa spun ca nu a fost nicio problema sa stau de vorba cu patronul firmei Casa Nora, caruia i-am explicat ca nu pot accepta sa platesc inainte de sosirea mobilei,ca sa nu am surprize asa cum s-a scris pe forum (subiect postat in 31 mai 2009). Patronul firmei a fost deosebit de intelegator si a acceptat solicitarea mea, data scrisa in contract a fost respectata iar mobila pe care am comandat-o este f. bine lucrata cu materiale si accesorii de calitate.Echipa ce a realizat montajul a fost una profesionista. Nu inteleg ce rost au astfel de mesaje denigratoare la adresa unor oameni care chiar isi fac meseria cu profesionalism????In consecinta va recomand sa apelati la serviciile acestei firme si daca aveti ceva neclaritati, discutati cu ei si stabiliti in prealabil conditiile, pt. ca sunt profesionisti si nu au nici un interes sa-si piarda clientela.
Simona
condo001454
Postat pe 11 August 2009 19:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
stilul suedez 9 De la: luminitagrigoriu 2 Februarie 2010 17:00
acoperis 7 De la: MIKE 13 Iulie 2010 21:41
Retea apa teava zincata de 1/2" infundata 2 De la: ieftin 15 Martie 2010 20:52
Ce faci cand cauti obiecte Vintage? 6 De la: DesignInterior 10 Septembrie 2013 23:26
solutie perete din sticla 17 De la: larsfirro 19 Mai 2009 09:12