Help!!Unde gasesc?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

MarinaIonescu Avatarul lui MarinaIonescu

14 mesaje

Buna! Am auzit foarte multe fete pe forum si f multe amice ( inclusiv tipa care imi aranjeaza parul de obicei) recomandand produsele profesionale Keune. Mi-am ars parul de la permanent si chiar vreau sa-l tratez cu ce este mai bun pana isi revine. Vreau sa-mi iau o masca si un serum de la ei despre care am auzit numai lucruri bune de la fete care folosesc produsele Keune. Va rog, de unde le pot cumpara? Stie cineva unde se gasesc? Please, help!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
la magazinu' de produse de par!
si nu mai deschide atatea topice, ca chiar am crezut ca a luat foc undeva!
Drumurile noaaastreee oaaaaree.......Se vor aaasfaltaaaa vreodaataaaa....
MarinaIonescu Avatarul lui MarinaIonescu

14 mesaje

Scuze! Nu am pus decat de doua-trei ori intrebarea la topic de profil. Eu sunt din Sibiu, cum se numeste magazinul? Merci de ajutor! Raman datoare.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

hai fa iesi. alta modalitate de a va face reclama la produse.
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
De la: MarinaIonescu, la data 2010-07-22 20:16:10Scuze! Nu am pus decat de doua-trei ori intrebarea la topic de profil. Eu sunt din Sibiu, cum se numeste magazinul? Merci de ajutor! Raman datoare.

tu chiar esti comica!!!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-07-22 20:18:22hai fa iesi. alta modalitate de a va face reclama la produse.

da' te roog, nu fi asa rea. io chiar sunt interesat de aceste produse minune.
alaltaieri, pe cand imi faceam manichiura, manichiureasa mea mi-a sugerat ca mi-ar trebuii pentru ten niste produse minune, ca am tenu' gras si pielea putin uscata. ca-n reclama aia la var!

eram cheaun dupa ce mi-a povestit de keaun!
Drumurile noaaastreee oaaaaree.......Se vor aaasfaltaaaa vreodaataaaa....
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

Mortallll.....
kudika_29639 Avatarul lui kudika_29639

69 mesaje

Eu am incercat si produsele de la Keune, insa am fost mai impresionata de samponul pentru par deteriorat de la Moroccanoil. Am fost la un salon pentru un tratament si e minunat, vreau sa spun. Inca nu mi l-am achizitionat, pentru ca am gasit varianta profesionala, de 1000 ml, insa intentionez sa o fac curand.