Setari Cookie-uri

informatii utile pentru iubitorii de calatorii

1. iubesti muntele? pleci cu masina? ok!!! dar e asigurata?
2. pleci in vacanta din tara si alsi casa singura- no problem!!! dar daca se sparge o teava? daca intra hotii? ai prevazut asta?
3. daca te imbolnavesti si nu mai poti lucra un timp( dau chiar deloc) din ce ai sa traiesti? din ce traiesc ai tai?
pentru a lua in calcul si asta......
http://agrigore.wordpress.com/
urmeaza linkul, citeste informatiile si....daca ai intrebari, sau sugestii, daca vrei sa iti furnizez mai multe informatii......poti posta comentariile tale direct acolo, iar eu am sa iti raspund cu siguranta!!!
NUMAI BINE!!

Postat pe 20 Februarie 2009 12:50
Sa ai incaltari mai scumpe dar bune, un rucsac usurel si cartea de credit inlocul tau preferat adica la indemana .Sa fii sanatos macar 89% si tot inainte cand cu trnul cand cu masina cand pe jos sau cu caruta ,bicicleta ,posibil si un cal ,,,,sa nu uit apa ---astfel la drum poti fii ingrozitor de linistit si spiritual fericit.Esti de fapt liber ,ce splendoare.Poate fii ceva mai bun decat mersul in excursii ?''da,sa muncesti o sa-mi raspunde-ti dar,dupa munca si rasplata Ma joc un pic cu un cuvant (LIBERTATE ) acest cuvant defapt este cheia a tot alt fel e greu tare ,tare greu. -------
lazy000653
Postat pe 15 Iulie 2009 22:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
in vederea organizarii unui eveniment special 1 De la: cisabelcor 4 Martie 2010 08:59
odihna gay 13 De la: papusik 24 Februarie 2010 12:54
Vacanta pe Valea Prahovei 17 De la: rodica_sucleanta 20 Mai 2009 21:08
spania pentru seniori 10 De la: crisk 20 Decembrie 2010 11:21
TVI Express va ofera turism si calatorii de luxla cele mai bune preturi 1 De la: homereg 10 Mai 2010 20:17