Setari Cookie-uri

VACANTA KUSADASI

A FOST CINEVA LA HOTEL SURTEL SAU ESAT IN KUSADASI CU AGENTIA CHRISTIN TOUR? SUNT SERIOSI SI CUM SUNT CONDITIILE ACOLO?
tavi_lazy
Postat pe 13 Mai 2009 16:06
Noi am fost vara trecuta la Kusadasi prin Christian Tour (indirect - de cumparat am cumparat de la Eurolines), dar noi am fost la hotel Sea Light, nu stiu cele 2 hoteluri mentionate cum sunt. In rest nu am avut probleme (am avut transport individual, pentru ca nu mai ramasesera bilete de avion). Am anuntat din timp ca vom ajunge la o ora mai tarzie (11:30 - 12 noaptea) si nu am avut nici o problema, am fost din 1-11 septembrie, nu au fost probleme gen hotel plin si relocare, a fost totul in regula.
Cand am ajuns am pus in pasaport 10 euro de familie si am cerut o camera frumoasa si cu vedere la mare (aici la hotel nu se platea in plus camera cu vedere la mare, era in fct de disponibilitate) si am primit o camera cu vedere superba si de nivel superior celei platite. Hotelul Sea Light este foarte frumos, este nou (2007 daca nu ma insel), curatenie, mancare excelenta, doar plaja nu este prea mare si in unele zone cu cateva pietre, pentru noi nu a fost o problema.Imi pare rau ca nu stiu nimic despre celelalte hoteluri..
rdt_andreea
Postat pe 21 Mai 2009 07:39
Salut ..pot sa it-i recomand KUSADASI..cu all inclusiv de la Agentia VELIMEDTOURISM !!!
www.velimed.ro sau http://velimedtourism.blogspot.com
Nu vei regreta !!!
skorpiojoco
Postat pe 21 Mai 2009 08:12
Noi plecam in 31 mai dim ,cu oprire la Canakkale,o noapte,apoi 10 nopti la Surtel,nu am mai fost in Kusadasi,o sa va povestesc cand ma intorc,sper sa fie bn,oricum oferta a fost tentanta,mi-e frica totusi sa nu fie apa marii cam rece in perioada asta,mergem cu masina noastra,abia astept sa ajung....
babalica
Postat pe 21 Mai 2009 08:34
eu plec in Kusadasi in perioada 23.06.2009-3.07.2009 la Hotel Prelude **** cu all inclusive prin ag.Christian Tours. Stie cineva cum e hotelul si cum sunt serviciile.Astept un semn de la cei care au fost..........
VEA1971CLAU
Postat pe 21 Mai 2009 11:08
in turcia banii spun tot daca dai sub 500euro nu poti pretinde lux
oanacios
Postat pe 21 Mai 2009 15:03
mi se pare aiurea sa platesti o excursie la care afli abia inainte de plecare la ce hotel vei sta, fie el si all inclusiv. Poti sa iei teapa cum scrie la carte.Am vizitat situl velimed, preturile sunt tentante dar nestiind la ce hotel vei dormi mi se pare ca miroase a putred iar cu copii sa calatoresti cu autocarul e groaznic.
DADA_lazy
Postat pe 21 Mai 2009 21:02
dar de ce nu cautati hotelul pe internet inainte de a lua bilete?
fiecare hotel are site.
mai sunt si site-uri unde sunt comentate hotelurile..
oricum, o vacanta sub 500 euro all inclusive nu poate sa fie decat o mare teapa.
stefanbuzatu
Postat pe 22 Mai 2009 05:46
A FOST CINEVA IN SEJUR LA HOTEL ASENA DIN KUSADASI?
tavi_lazy
Postat pe 22 Mai 2009 14:49
De la: DADA, la data 2009-05-21 21:02:13mi se pare aiurea sa platesti o excursie la care afli abia inainte de plecare la ce hotel vei sta, fie el si all inclusiv. Poti sa iei teapa cum scrie la carte.Am vizitat situl velimed, preturile sunt tentante dar nestiind la ce hotel vei dormi mi se pare ca miroase a putred iar cu copii sa calatoresti cu autocarul e groaznic.
It-i multumesc pt. ca ai vizitat pagina web al Agentiei ,, Velimed,, Poti sa te documentezi despre Hotelul de la Kusadasi...GRAND Effe ... 4**** ..all inxclusiv !!! Nu vei regreta !!!
skorpiojoco
Postat pe 22 Mai 2009 20:45
eu merg cu agentia cristian tour de 4 ani ..din pct meu de vedere sunt foarte seriosi...in ceea ce priveste sejurul tau nu am ce sa comentez.In schimb asi dorii sa ami dai si mie detalii cand te intorci despre excursie,urmand sa plec si eu in kusadasi tot la hotel surtel pe 16.06.2009.Asi foarte recunoscator daca mi-ai da niste detalii.Cu cat mai multe cu atat mai bine.:D:D:)
catalin1989
Postat pe 9 Iunie 2009 16:19
kand sosesti sa ami zici si mie kum a fost,eu plec pe 16 iunie tot asa cu o noapte in canakkale si restu in kusadasi la hotel surtel..mi-ar prinde bn niste informatii referitoare la statiune.Multumesc
catalin1989
Postat pe 10 Iunie 2009 13:49
mesajul este referitor la papusik.multumesc
catalin1989
Postat pe 10 Iunie 2009 13:52
De la: tavi, la data 2009-05-22 14:49:52A FOST CINEVA IN SEJUR LA HOTEL ASENA DIN KUSADASI?


Salut! eu am fost la asena acum 2 ani si au servicii foarte bune. am fost multumit de ei. anul asta ma duc la hotel Esat.
megaforce_axl
Postat pe 15 Iunie 2009 16:52
Buna vera am inteles k deja ai fost in kusadasi anul asta (2009) la hotel prelude...spune-mi te rog cum a fost exact...plec si eu pe 5 august tot acolo si vreau sa stiu la ce sa ma astept...multumesc..o zi buna!
onutza_magda
Postat pe 13 Iulie 2009 15:48
A fost cineva la Kusadasi in luna octombrie ?Oare se merita ? mi-a teama sa nu fie pustiu
verygood
Postat pe 14 Septembrie 2009 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mi-a pacut articolul asta-Irinel- "dilema lui Adam" 1 De la: Cami_Petrescu 8 Octombrie 2010 13:44
Cetatea Soimos 10 De la: sweetwhisper 24 Iunie 2010 23:32
Aventura in Valea Cernei pe urmele lui Hercules 4 De la: elena_duminica 29 Septembrie 2009 08:35
Castiga bani usor! 3 De la: Georgi_81 27 Noiembrie 2010 10:59
Care e cea mai buna companie internationala de livrare colete ? 4 De la: rashela 5 Iunie 2011 02:22