Setari Cookie-uri

hotel asena-kusadasi

evitati hotel asena kusadasi prin agentia elite tour-este o mare teapa, valabila pt toate agentiile care vand acest hotel
tavi_lazy
Postat pe 1 Iulie 2009 11:36
Salut!

Eu am fost la asena si a fost super ok. Depinde ce asteptari de 5 stele ai de la hotelul acela. Este un hotel de 3 stele. are aer conditionat. Ca orice hotel unele camere au vedere spre mare, altele nu. este la 10 m de plaja...nu exagerez. Mancarea a fost destula si super. am fost in grup de 16 persoane si nici macar una nu a fost nemultumita. E clar ca nu o sa gasesti lux...ca nu ai platit lux. Oricum gasesti aceleasi conditii din mamaia 3 stele la o treime din pretul statiunii romanesti. Chelnerii sunt super. Este adevarat ca daca te duci cu autocarul poti sa ai neplaceri cateodata. La dus s-a defectat aerul conditionat si a fost nasol. La intoarcere am tot dat telefoane la Fibula (firma cu care am mers) si s-a rezolvat totul. Dar gusturile nu se discuta...fiecare poate fi multumit sau nemultumit...
megaforce_axl
Postat pe 10 Iulie 2009 11:20
Nici mie nu mi-a placut in mod deosebit. Stiam ca am platit 3*, dar de atunci m-am lecuit. Am intrat in categoria "daca tot pleci din tara, du-te frate la unu' de 5*...macar sa fie treaba treaba Cat despre autocar, niciodata nu mai fac greseala...de' nu poti sa te dai cu capul de pereti pana n-o comiti :P
milvia21
Postat pe 10 Iulie 2009 13:41
nu inteleg la ce te referi? la hotel sau la ageentie te referi?
leu75
Postat pe 11 Iulie 2009 15:37
si agentia si hotelul, la ce camera ai stat si ce perioada ?
am fimat cu camera video conditiile ,cred ca nu iti syradea sa stai cu copil de 12 ani in 4 m.p
tavi_lazy
Postat pe 13 Iulie 2009 16:00
De la: bdmleu, la data 2009-07-11 15:37:11nu inteleg la ce te referi? la hotel sau la ageentie te referi?
ma_riar
Postat pe 26 Octombrie 2009 22:12
hotelul este curat....camerele sunt intr-adevar mici dar 4 mp este o exagerare...mie mi-a placut f mult personalul dragut plaja la 6 m mancare destul de buna pt pretul pe care l-am platit s-a meritat
iulia1000
Postat pe 25 Ianuarie 2010 21:26
Asa suntem noi romanii,platim pentru 3 stele dar avem pretentii de 5 stele,oameni buni, daca aveti pretentia unui confort de 5 stele scoateti bani din buzunar si veti avea confort,am mai vazut eu romani care au platit pentru 3 stele dar aveau pretentii de 5 stele,erau plini de ifose si de fite,au inceput sa sbiere,sa se certe cu personalul hotelului, sa arunce cu prosoapele din camere in curtea interioara al hotelului,atunci m-am simtit atat de prost,chiar imi era rusine ca sunt romanca;confortul si luxul costa asa ca....
vuceamonica
Postat pe 24 Mai 2011 09:41
Asa este,ai perfecta dreptate. Am fost mai multi ani la rand la acest hotel pentru ca am copil mic si este foarte bine ca marea se afla peste strada si nu are nici valuri puternice. Hotelul este f ok pentru ca vara trecuta am fost si la unul de 5 stele tot in aceeasi statiune si conditiile au fost de 5 ori mai proaste ca la Asena, dar pretul tot de 5 ori mai mare.
Am vazut la Asena multi romani care s-au comportat aiurea, adica indesau mancare si bautura cat puteau pe gat, dar si mai multa in sacose si mai au tupeul sa spuna ca nu a fost buna !!!!
kudika_12012
Postat pe 14 Iulie 2012 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vacanta Ucraina 4 De la: mihaelax_2005 27 Februarie 2009 10:37
europa 10 De la: caiustimar 5 Mai 2010 19:13
Recomandare hotel Bulgaria 3 De la: carmen_natural 3 August 2011 11:42
barcelona callela del mar 1 De la: dianamisu 7 August 2009 11:19
incearca si tu 0 De la: 22 Ianuarie 2010 14:56