Setari Cookie-uri

agentia vilextur

buna ziua!
stie cineva sa-mi spuna mai multe despre agentia vilextur? am gasit pe un pliant primit la iesirea de la metrou niste oferte interesante, dar nu stiu mai nimic despre agentie. Stie cineva?
multumesc anticipat
auradobre
Postat pe 22 Iulie 2009 10:53
Buna, eu am beneficiat doar de serviciul lor de transport spre insula Thassos.Daca esti interesata de o vacanta in insula,poti accesa site-ul acesta

Daca vrei iti pot da un nr de telefon al unei pers din cadrul acelei agentii,caruia ii poti cere orice inf doresti.Ce anume ai vrea sa stii despre agentie?
Cazare_in_Insula_Thassos___Skala_Potamia
Postat pe 2 August 2009 16:24
Site www.thassos.ucoz.com
Exista si un link direct catre site, la pozele postate in acest cont.
Cazare_in_Insula_Thassos___Skala_Potamia
Postat pe 2 August 2009 17:01
Sfatul meu este sa nu circulati cu VILEXTUR . pe langa faptul ca domnisoara ghid ANCA SANTIMBRIU ne-a zis sa eliberam camerele de la Vila Blue Sea la ora 9 dimineata zicandu-ne ca la ora 14 plecam , se facuse ora 19 si tot nu venise nimeni dupa noi . Surpriza : cand a venit asa zisul nostru autocar ( cel cu care trebuia sa venim facuse pana la Salonic ) nu mai erau locuri in autocar . Cei de la agentie nici macar un telefon nu au putut da se se intereseze de un mijloc de transport . Noroc ca ne-am intalnit cu niste oameni cumsecade de la alta agentie si au vorbit cu cei de la Vilextur si ne-au cazat in acea noapte la hotel RELAX . SI inca un lucru , daca vreti sa mergeti la Paralia , nu va cazati la Vila Blue Sea ! este un jeg de nedescris , in fiecare zi ti se pune mopul in fata usii sa faci curat in camera , aerul conditionat costa 5 euro pe zi . Bataie de joc! Rusine VILEXTUR , rusine ANCA SANTIMBRIU.
kudika410449
Postat pe 28 Iunie 2011 17:36
DA,AM FOST ACUM LA PARALIA,NU AM FOST MULTUMITA DE APROAPE NIMIC,ZGOMOT,LIPSA TOTALA DE GHID,LIPSA DE RESPECT DIN PARTEA SI A AENTIEI SI A CELOR CARE DETIN VILA "DAFNI",LIPSA ACTELOR DOVEDITOARE CA AM PLATIT EXCURSIA DE LA SALONIC,CARE AM FACUT-O FARA GHID,ATATA TIMP CAT NOI AM PLATIT AC.SERVICIU,NI CRED CA VOI REVENI CURAND IN GRECIA!FERITI-VA SA LOCUITI IN VILA "DAFNI"!
cammy19511
Postat pe 18 Septembrie 2011 17:33
SI EU AM AVUT PROBLEME CU VILEXTUR. DESI NE-AM INSCRIS PENTRU O VACANTA IN PARALIA CU PESTE 6 LUNI INAINTE DE PLECARE, AM AVUT NOROCUL SA NE MUTE TOCMAI IN SPATELE AUTOCARULUI ! EXPLICATIA A FOST CA LA SFARSITUL SEZONULUI S-AU COMASAT AUTOCARELE. POATE ESTE ADEVARAT, PENTRU CA CEL CU CARE AM MERS AVEA ATAT DE MULTE SCAUNE PUSE IN PLUS INCAT PAREA A FI UN AUTOBUZ PENTRU COPII DE GRADINITA ! NU INTELEG DE CE BORFASII ASTIA MAI AU LICENTA DE TRANSPORT ! PACAT DE SOFERII PE CARE II AU SI CARE CONDUC FARA OPRIRE DE VINERI PANA DUMINICA SI MAI TIN SI LOCUL GHIZILOR PE CARE AGENTIA AR TREBUI SA II TRIMITA.
IN BUCURESTI NE-A URCAT IN AUTOCAR O DOMNISOARA , ANITA CHIRITA, CARE PAREA CA TRIMITE NISTE VITE LA TARC SI DE PARCA NU AR FI FOST INDEAJUNS PE LANGA SOFERI A MAI VENIT O ALTA DOMNISOARA CARE URLA TOT TIMPUL LA EI CA LA NISTE ANIMALE (PAREA BOLNAVA MINTAL). MAI TARZIU AM INTELES CA ERA CHIAR SEFA LOR ! (AR TREBUI SA ISI CUMPERE O FERMA, PENTRU CA NU STIE SA LUCREZE CU OAMENII)

IN STATIUNE AM AVUT ALTE SURPRIZE: CAMERELE SUNT MIZERABILE, GHIZII LOCALI SUNT NISTE SPECIMENE INCULTE SI CU UN TUPEU FORMIDABIL.

PENTRU A SCAPA DE TOTI TURISTII CARE I-AU INJURAT SAPTAMANA DE SAPTAMANA SI-AU SCHIMBAT NUMELE IN HELLO HOLIDAY !!! ESTE UN FEL DE ACEEASI MARIE CU ALTA PARARIE ! AU IMPRESIA CA O SA ISI SCHIMBE DENUMIREA MEREU SI NE VOR PROSTI IN CONTINUARE. MI-E SCARBA CAND VAD MAILURILE DE LA EI.

FUGITI CAT PUTETI DE VILEXTUR TRAVEL / HELLO HOLIDAYS !!!
kudika517008
Postat pe 28 Martie 2012 23:53
M-am intors recent dintr-o calatorie cu HelloHolidays (ex Vilextur) si vreau sa va spun ca au imbunatatit foarte mult calitatea serviciilor, inclusive autocarele arata foarte bine acum, soferii sunt dintre cei mai buni, iar ghizii sunt si ei foarte bine informati si foarte amabili. Am fost placut surprins sa vad aceasta schimbare in bine. Am fost plecat in Thassos si m-am intors tare multumit; acum au mai multa grija de turistii lor… Recomand HelloHolidays, mergeti cu incredere pentru ca au preturi si servicii ok !!!
kudika_971941
Postat pe 4 August 2014 13:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
jjjjj 2 De la: radu_ionascu 25 Martie 2010 22:29
urgent, vand bilet Nisipurile de aur, hotel slavey 4 * 8 De la: michelllebelle 21 Iulie 2010 16:04
Doar cainii dorm mai ieftin decat cu iHotele.ro 1 De la: VioOlteanu 28 Octombrie 2009 23:33
Vacanta pe Valea Prahovei 17 De la: rodica_sucleanta 20 Mai 2009 21:08
Karine Travel And Tursim - Angajari 2 De la: zinaceabunasinebuna 26 Ianuarie 2012 00:04