Setari Cookie-uri

Marmaris Green Nature Resort super Bine

hello all , am venit de curand din Marmaris Green Nature Resort Hotel si as vrea sa vi-l recomand .
Hotelul este de 5* cu ultra all inclusive , dar sincer a fost peste asteptari .
Nu se pune problema de cazare exceptionala sau de masa intr-adevar de 5* , plusul a constat in concursurile zilnice incepand cu ora 10 dimineata si terminand cu disco pentru copii si numeroasele spectacole pe care le au in incinta hoteliera .
Intr-adevar ( va spun ca un cunoiscator al Greciei sau Bulgariei) nu ai cum sa plangi dupa banii pe care ii dai .
A fost vorba de 700 E pentru 7 nopti ( bilete luate din mai , deci cu ceva discount + gratuitate pentru primul copil de pana la 13 ani ! )
Drumul l-am facut cu auto personal ( cam 600 E pentru 2 familii- incluzand aici toate taxele dupa iesirea din Romania + hotel la dus o noapte , la intors inca una ) , si sincer ai ce sa vezi pe tot traseul ( se merge de placere pe soselele turcilor dar si in Bulgaria)
Cred ca mai ales in perioada asta tot Turcia ramane 'Fruncea"
Singurul minus pe care al vrea sa vi-l spun ar fi faptul ca am luat o excurdie de o zi cu vaporasul ( 10E de persoana si 5E pentru copii ) si toate bune si frumoase acolo pana in momentul in care am terminat excursia si a venit nota de plata pentru ceea ce am consumat :
ei au dat pranzul si cate o bautura racoritoare sau o bere de cei 10E , restul consumatiei a fost platita la niste preturi astronomice :
- o bere la 330 ml 2E ( in Marmaris la orice bar costa max. 1 E )
- inghetata si sucuri la 250 ml tot asa cam 2-3 E ( astea la fel erau intre 0.5-1E Max. oriunde in statiune)
Una peste alta s-a meritat , si de aceea va recomand sincer aceasta locatie.
Concediu placut celor care il mai au de luat:))
lipanadrian
Postat pe 8 August 2009 23:40
trei ani la rand am fost in Marmaris!Cine cunoaste stie de ce....nimic nu se compara cu turcia
olimpia_healthy
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:45
BUNA D-LE LIPAN ESTI CUMVA DIN CONSTANTA? ORICUM AS FI VRUT SA MI ZICI DACA 700EURO ESTE CONSUMUL PER TOTAL DE PERSOANA? EU NU PREA AM INTELES BINE POTI DETALIA? TE ROG? MULTUMESC
oanacios
Postat pe 23 Octombrie 2009 08:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pensiunea Lucinel - Viena 3 De la: vladgg_19 4 Mai 2011 08:17
Spania - Costa del sol - Benalmadena 14 De la: PostuPetre 26 Mai 2009 09:25
A fost cineva la Eurodisney? 15 De la: lazy001303 4 Iunie 2010 11:26
Hotel Elly Beach Corfu 9 De la: carmen_natural 30 Mai 2011 16:32
i-Cazari.Ro domaniu d e vanzare 3 De la: kudika_935228 21 Septembrie 2013 13:30