Setari Cookie-uri

LA SCHI IN RO

SA NU VA MANANCE UNDEVA SA VA DUCETI LA SKI LA PREDEAL PARTIA ESTE DE KKT;PIETRE MULTE SI IARBA GRASA .NU INTELEG DE CE DAU DRUMUL LA INSTALATIILE DE CABLU FARA SA INSPECTEZE CINEVA PARTIILE SAU CEL PUTIN SA AIBA BUNUL SIMTZ SI SA SPUNA CA FIECARE SE DUCU PE PROPRIA RASPUNDERE.
EU ASTAZI MI-AM LASAT SCHIURILE ACOLOCA S-AU RUPTLEGATURILE INTRO PIATRA
NU MAI ZIC CE BUCATI BUNE DE GHIATA EAU PE PARTIE
TARE ASI DORI SA VORBESC CU DOAMNA UDREA SA VAD CE ZICE

Gabriel54
Postat pe 19 Decembrie 2009 21:18
gabriel, imi pare rau pt. ce s-a intamplat! d-na Udrea si-a schimbat ministerul (cred!!!) si de altfel cred ca o doare in 14 de noi! tot pe acolo ii doare pe toti din politichie de romani!

ar trebui deschis un topic: "NU MERGETI AICI:......!!!" unde fiecare sa posteze atentionari despre locuri, drumuri, pensiune/hotel, firme de turism care n-au fost nici pe departe ce se astepta de la ele!

la mai mare!
cloppy
Postat pe 20 Decembrie 2009 16:08
A fost careva prin Poiana Brasov saptamana trecuta?
Se schiaza?
rifle2u
Postat pe 25 Ianuarie 2010 11:18
am fost ieri in Poiana brasov...se schiaza...partiile sunt ff bune
catyborut
Postat pe 25 Ianuarie 2010 12:44
Am observat pe "vremea.meteoromania.ro" ca stratul de zapada in Poiana are doar 13 cm si eram cam sceptic.

Multumesc,
rifle2u
Postat pe 25 Ianuarie 2010 13:03
A fost careva pe la Straja? Cum sunt partiile pe acolo?
adventurecamps_lazy
Postat pe 25 Ianuarie 2010 13:52
As vrea sa merg la schi in Romania,Vatra Dornei daca se poate.Fiul meu vrea sa invete cu snowbordul si sotia sa schieze.Ajutati-ma cu ceva cazari( pe linga pirtie daca se poate) si daca sunt ceva profesori de schii pe acolo.
Multam anticipat
mircea_puie
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:26
daca vreti la Vatra sunt Serbarile Zapezii si este super. pentru invatacei se gaseste timp si dimineata si seara dupa 5 cand se inchide instalatia de tractare dar ramane nocturna pana la ultimul plecat, 10-11 noaptea. De cazare gasiti peste tot de la 60 pana la 120RON langa partie. Noi stam la vila Lucia si este super, conditii de casa cu lemne. Partiile sunt bune amandoua si cu prognoza din ultima vreme asa or sa fie pana dupa 15 februarie. Succes si vreme super! ne vedem acolooooo!
elenutaus
Postat pe 26 Ianuarie 2010 17:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Echitatie in Brasov , Relaxare de week-end 1 De la: porumbeidenunta 28 Martie 2012 14:52
Aveti incredere sa cumparati cv d p net? 8 De la: Piscolinoo 25 Ianuarie 2012 10:48
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE 1 De la: fototapettt 27 Ianuarie 2011 16:27
CURIOZITATI ALE CORPULUI UMAN 3 De la: Lucia38 27 Aprilie 2011 09:56
Hajduszoboslo-Ungaria 2 De la: mircea_puie 1 Septembrie 2009 17:02