Setari Cookie-uri

am gasit site cu bursa gratuita de calatorii ocazionale/regulate

Calatorului ii sade bine... cu drumul! Bursa gratuita de calatorii ocazionale sau regulate!

In Romania s-a statornicit obiceiul de a circula cu „o masina de ocazie”. Numarul romanilor cu rude in strainatate este extrem de ridicat si de aceea calatoriile au devenit o chestiune de importanta majora. Adesea ne confruntam cu dilema calatoriei si cautam solutii diverse, fara sa avem acces la informatii exacte. Pagina www.pasager.eu ofera acum solutia schimbului de informatii. Dupa teoria cum ca „vecinul are un loc chiar maine”, noi inlesnim contactul dintre calatori si transportatori; fie ca acestia din urma sunt transportatori ocazionali sau profesionisti. Noutatea consta in faptul ca pagina ofera si preluarea datelor pasagerilor cu solicitarile acestora. In felul acesta un transportator poate suna calatorul si-i poate oferi acestuia transportul spre destinatia dorita. Motoarele de cautare afiseaza rezultate specifice postate de ambele grupe (transportatori si calatori).

- daca sunt calator caut in oferta transportatorilor
- daca sunt transportator caut in oferta calatorilor.

Schimbul acesta de informatii se extinde in intreaga Europa si sansele unei calatorii cat mai directe cresc enorm. Transportatori in tranzit pot lua „de pe drum” pasageri care cauta „ocazia”, iar pasagerii pot ajunge chiar in localitatea dorita, fara sa mai schimbe mijloace de transport. Se castiga timp si confortul calatoriilor creste simtitor.
Pasager.eu – partenerul dumneavoastra la drum!

Va invit sa vizitati site-ul si sa va faceti cont, pentru a dezvolta cat mai mult aceasta bursa de calatorii...mai ales in conditiile economice de criza. Putem calatori peste tot mai ieftin..

rrroooo
Postat pe 22 Iunie 2010 15:09
Iar pui placa asta?
kudika226898
Postat pe 10 Septembrie 2010 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ghid israel 7 De la: lazy000518 22 Iunie 2009 23:14
giro international 1 De la: kudika_6815 7 Mai 2012 22:39
Craciun 2010 cu parintii. 25 persoane. Recomandari locatii pe langa Bucuresti. 9 De la: arteh 2 Mai 2010 18:49
viza-SUA 10 De la: ancootza 8 Decembrie 2010 23:27
Interesant de citit 4 De la: alfredodecurtofreco 30 Octombrie 2010 10:21