Setari Cookie-uri

Vreau sa imi ajut prietena .........damti-mi va rog niste sfaturi.

eu nu mai stiu ce sfaturi sa ii mai dau prietenei mele sincer va spun.........m-a inebunit vrea cu orice pret sa isi tina iubitul langa ea ....adik sa nu intervina monotonia intre ei ( ea deja simnte k a intervenit putina monotonie) si nu vrea sa il piarda pt k se iubesc foarte mult dati_mi va rog niste sfaturi as dori sa o ajut.deoarece ei se inteleg bn se potrivesc si nu as vrea sa o vad suferind. tin foarte mult la ea este prietena mea ce-a mai buna de ani de zile.
va multumesc si ast parerile voastre!!!
kudika149571
Postat pe 26 Iulie 2010 12:30
daca se inteleg bine si se potrivesc....se descurca ei
_oktober_
Postat pe 26 Iulie 2010 12:32
Eu zic sa-ti vezi de treaba ta! mor frate pe fetele astea ce nu-si vad lungu nasului si care se uita in ograda vecinului
_Cryssa_
Postat pe 26 Iulie 2010 12:34
De la: kudika149571, la data 2010-07-26 12:30:13 eu nu mai stiu ce sfaturi sa ii mai dau prietenei mele sincer va spun.........m-a inebunit vrea cu orice pret sa isi tina iubitul langa ea ....adik sa nu intervina monotonia intre ei ( ea deja simnte k a intervenit putina monotonie) si nu vrea sa il piarda pt k se iubesc foarte mult dati_mi va rog niste sfaturi as dori sa o ajut.deoarece ei se inteleg bn se potrivesc si nu as vrea sa o vad suferind. tin foarte mult la ea este prietena mea ce-a mai buna de ani de zile.
va multumesc si ast parerile voastre!!!

inteleg ca e prietena ta, si eu am o prietena foarte buna pe care o iubesc dar intr-un cuplu nu e bine sa te bagi , e treaba lor ce fac. pe urma ai putea pica tu de vina daca se despart sau cine stie ce.
Poti sa-ti ajuti prietena ascultand-o dar nu mai mult. In alte chestii poti sa ii dau sfaturi, dar aici nu e bine sa ii spui tu ce sa faca, ar putea iesi urat.
Las-o pe ea sa drege, ea stie ce simte. Tu fi doar prietena pe care mereu poate conta
clau19
Postat pe 26 Iulie 2010 12:41
e fata mare se descurca ea!
roz5blue6lila7
Postat pe 26 Iulie 2010 12:44
auzi ce chestie... "putina monotonie" si ce? mai oprim televizorul din cand in cand, nu il lasam sa mearga pana face plici de unde dracu atata disperare daca ai ajuns tu sa ceri pareri pe forum pentru ea... bine... cred ca este de altfel inutil sa iti mai repet si eu ca nu trebuie sa te amesteci in relatia lor in niciun fel. e mai bine asa.
alinapitaru
Postat pe 26 Iulie 2010 23:06
si eu mor knd te vad k nu holbezi bn ochii sa vezi ce am scris acolo..........mai citeste te rog ink odata si poate ai sa intelegi de data asta k ea m-a rugat sa o ajut deoarece suntem FOARTE BUNE PRIETENE.......
kudika149571
Postat pe 27 Iulie 2010 17:40
ms pt sfat asta i-am spus si eu ei.....am incercat sa o fac sa inteleaga k nu este bn sa ma bag eu intre ei.....dar am facut asta doar la insistentele ei.....
kudika149571
Postat pe 27 Iulie 2010 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti cumva ca un partid este puternic prin averile membrilor sai p-s-d-isti? 4 De la: Georgevici_Mihail_1 17 August 2014 19:58
a little help please? 17 De la: babbytzza 22 August 2011 20:45
consiliere on line GRATUITA 1 De la: psiholog 21 Decembrie 2010 01:35
parintii nu-l accepta pe viitorul meu sot din cauza diferentei de varsta, de 12 ani. 6 De la: Kyiutza 12 August 2010 19:44
O parere va roooog 7 De la: kudika452819 11 Septembrie 2012 11:34