Setari Cookie-uri

stilulei...ro

o mare cacealma este un site numit , intr-un fel, inca nu vreau sa ii fac reclama, dar oanunt sau il anunt pe initiatorul/initiatoarea.... ca a dat-o rau in bara, dindu-mi un off-line ca mi-a detectat ip-ul calculatorului si ca oricum sterge mesajele.... deci, aveti grija ca sub nume total inofensive se ascund hiene. eu am pastrat acea amenintare, si sa vedem ce vizitatori va avea site-ul
kudika200175
Postat pe 27 Iulie 2010 20:43
De la: kudika200175, la data 2010-07-27 20:43:36 o mare cacealma este un site numit , intr-un fel, inca nu vreau sa ii fac reclama, dar oanunt sau il anunt pe initiatorul/initiatoarea.... ca a dat-o rau in bara, dindu-mi un off-line ca mi-a detectat ip-ul calculatorului si ca oricum sterge mesajele.... deci, aveti grija ca sub nume total inofensive se ascund hiene. eu am pastrat acea amenintare, si sa vedem ce vizitatori va avea site-ul


invatatoarea trim,ite articole fara sa fiu abonat, cum se explica?nu am abonament ,nu doresc sa primesc articole si doamna invatatoare, dupa ce mi-a vb si foarte urit a si amenintat. eu, venind de la o inmormintare, m-a facut muiere proasta, pt ca am refuzat sa citesc sau sa ma abonez. .fiecare are greutatile sau grijile lui si sintem destul de stresati. doamna invatatoare nu a luat titularizarea si ne invata pe noi cum si in ce fel ....

eu, ca persoana normala, nu vreau sa ma abonez sau sa citesc ceva ce poate fi gasit in orice revista la orice chiosc. nu stiam ca exista acest site. acum, pe aceasta adresa trimite articole. pt ce????

doamna invatatoare te rog, pune-mi absente, dar nu ma mai ispiti sa fac pacate
kudika200175
Postat pe 27 Iulie 2010 22:12
e luna plina afara?
ca parca prea va apuca in perioada asta!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 27 Iulie 2010 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum poti sa treci de pe locul 2 pe locul 1 in viata unui barbat? 47 De la: bruneagra25 5 August 2009 09:20
casa de avocatura Coltuc 2 De la: vivi_annna 3 Aprilie 2008 12:25
Pentru cei ce scriu pe forum 73 De la: kudika_nikole 22 Decembrie 2011 16:37
Ce nume sa-i dau motanasului? 31 De la: greierash 2 Iulie 2009 23:11
Nu stiu voi dar eu,voi incerca!oricum pierd mai mult la loto:)) 0 De la: 21 Iulie 2010 14:53