Setari Cookie-uri

dragoste

va rog sa imi dati si mie un sfat... sunt complet disperata am 18 ani....am un prieten de 1 an si juma a fost o relatie speciala....ne iubeam mult....ne certam din nimicuri...ne impacam totul a fost frumos.... aman2 am avut greselile noastre....eu iam iertat multe...el mia iertat multe...si de acu app o sapt...nu mai sunt cu el....el a vrut sa se desparta de mn.....pt ca sia pus ordine in ganduri....si a realizat ca nu mai poate suporta o relatie asa....si ca il mai minteam....dar jur ca niciodata nam vrut sa o fac cu rautate... si ca il luam la misto...am vrut doar sal tachinez si atat dar nam vrut niciodata sa se supere pe mn... si zilele astea ...mam simtit f aiurea....am vomitat ma gandeam nonstop la el.....si nu pot trai fara el...il ador.... si neam intalnit si a zis ca nu mai poate face nimic...ca nu mai vrea....si ca a cunoscut acu o sapt o viitoare colega de facultate...si sau vazut o singura zi...cand au fost aman2 la facultate sa plateasca taxa de inscriere.....si sau sarutat si sunt impreuna... a zis ca nu ma mai iubeste si ca doar tine la mn...nu pot sa cred ca e impreuna cu aia...si a zis ca la ea nu renunta... si nuj dc.... as vrea sa ii despart ...dar nuj cum....sau as vrea sa il recastig.....dar nuj cum....as vrea si eu un sfat....sunt complet disperata.....
crazy_girl_1
Postat pe 28 Iulie 2010 10:39

Papusica mica...nu mai vrea si gata, are balta peste. Cu cat iti doresti mai mult cu atata o sa fii mai frustrata si disperata. Ocupa-ti timpul cu alte activitati mai placute si mai interesante, mergi cu fetele la plaja, la terase, cluburi..sa vezi tu cum vei gasi un alt Fat-Frumos si o sa-l uiti pe amorezu asta care oricum nu stie ce vrea de la vaita (nici n-are cum..are 19 ani, nu?)
_Cryssa_
Postat pe 28 Iulie 2010 10:44
numai plange ca uite m-ai facut si pe mine sa sufar
sa ne stergem lacrimile si sa luam azimut catre alte zari mai insorite
miss_darine
Postat pe 28 Iulie 2010 18:22
Eu zic sa il uiti..
Ar fi o greseala sa-i desparti...iar sa il recastigi nu cred ca poti..
Daca 'destinul' vrea sa fiti impreuna veti fi oricum ..daca nu..nu..si gata
Tu vezi-ti de viata ta.. daca ti-a facut asta probabil nu te merita...cauta-ti altul...sau pur si simplu distreaza-te ;)
Kidutsa
Postat pe 1 August 2010 00:36
Mama cata poceala poate sa suporte biata limba romana.

Fata draga ai fost parasita .Naspa !!!
Toti am trecut (cred) printr-o despartire.Care e si mai aiurea cand esti cel/cea parasita.Viata merge mai departe.
Pt o asemenea situatie exista o zicala :
Cea mai faia tipa e uramtoarea.-pt tipi
Cel mai fain tip e urmatorul -pt tipe
The_Exile
Postat pe 16 Octombrie 2010 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
idei de surprize pt ziua indragostitilor 10 De la: consuella 29 Ianuarie 2010 00:08
CONTEAZA VARSTA DACA IUBESTI? 84 De la: lloremmy 23 Iulie 2011 05:18
Portretul ideal al femeii. 185 De la: yssa2010 13 Ianuarie 2012 10:38
Depresia postnatala.Psihoza sau Nebunie 26 De la: LadyD_ 15 Decembrie 2010 01:39
dati-mi un sfat 2 De la: kudika172000 6 Martie 2011 19:16