Setari Cookie-uri

da-ti va rog un sfat..........

De la: kudika149571, la data 2010-07-30 16:16:07 pe u nu te-a obligat nimeni sa iti dai cu parerea draguta...........era la modul general.........nu strict la u..............care putea sa imi dea un sfat era ok.kre nu....la gara.
asa ca...........nu te mai ambala atat.te agiti prea mult si asta cred k ti se trage finnca te crezi mult prea importanta si desteapta pt secolul asta
pt secolul asta.........asa k.........scuteste-ma

bv. fii rea...in locul tau ii dadeam si vreo 2 ...3 palme. ei dracie...da ce se crede?
tu fa cum te "taie capul"...sau nu te taie? a te taie altceva....asa da.
RUY_BLAS
Postat pe 6 August 2010 12:19
De la: kudika224927, la data 2010-08-05 17:57:29vezi si tu cine are bani mai multi.la ala sa te arunci pt.ca dragostea este trecatoare


sfat pe timp de criza
Summer_
Postat pe 6 August 2010 12:29
follow your heart ....
banalulanonim
Postat pe 6 August 2010 13:11
De la: Kyiutza, la data 2010-08-05 13:37:18Urat scrii fata mea.. cu cine ai facut gramatica si ortografie? Cu nenea turcu?


Fratilor, de ce le mai raspundeti semi-analfabetilor? E plin de ei, m-am saturat sa ma chinui sa descifrez ce vor sa spuna...
anca_d_b
Postat pe 11 August 2010 21:59
De la: kudika149571, la data 2010-07-28 15:00:58 akum sunt intr-o relatie.........de un an de zile si nuj ce sa fac.......sa ma impac cu fostul meu iubit care este turc( am vrut neaparat sa specific) sau nu...........sunt intr-o mare dilema.........eu nu am mai vb cu el de vre-o 6 luni. iar akum m-a cautat si m-a rugat sa ne intalnim fiinca vrea sa ma vada.......eu il iubesc pe prietenul meu........... nuj ce sa fac...........nu-mi dau seama dak mai simt ceva sau nu pt ex.knd am fost impreuna l-am iubit foarte mult........nuj ce sa fac...........pls help



Sa inveti cand si unde se foloseste cratima.
Lexy87
Postat pe 12 August 2010 09:42
La cat de prost scrii,fatuca,nu ma mira ca ai nevoie de un turc sa-ti descifreze.....tainele. Apoi,esti cam nervozata! Ar fi bine sa mergi la turc, pentru ca se pare ca ai nevoie.
Intrebi lumea cu cine sa....mergi, ca pe tine nu te duce capul si apoi sari la gatul oamenilor ca nu sunt in stare sa-ti dea sfaturi! Doamne,de ce le-ai dat cap? Sa nu le ploua in gat?
bamse
Postat pe 12 August 2010 11:35
RAMII IN RELATIA IN CARE ESTI ACUM...LASA-L PE TURC,ALA S-A CERTAT CU TURCOAICA LUI,MAI STA 2-3 LUNI CU TINE ,SE IMPACA SI CU FOSTA PRIETENA,APOI SE INTOARCE LA NEVASTA....SI UITE ASA E CU ASTIA ,EU NU AM AUZIT DE UNUL SA FIE SERIOS.....STAI, FETITA,IN BANCA TA...E MAI BINE...
kudika227120
Postat pe 12 August 2010 16:34
De la: kudika149571, la data 2010-07-28 15:00:58 akum sunt intr-o relatie.........de un an de zile si nuj ce sa fac.......sa ma impac cu fostul meu iubit care este turc( am vrut neaparat sa specific) sau nu...........sunt intr-o mare dilema.........eu nu am mai vb cu el de vre-o 6 luni. iar akum m-a cautat si m-a rugat sa ne intalnim fiinca vrea sa ma vada.......eu il iubesc pe prietenul meu........... nuj ce sa fac...........nu-mi dau seama dak mai simt ceva sau nu pt ex.knd am fost impreuna l-am iubit foarte mult........nuj ce sa fac...........pls help
il vrei pe turc pt bani??? sau pt ce???? turci sunt uratii de la mama natura...nu-ti lasa prietenul pt un "turc"
sorindoc_87
Postat pe 12 August 2010 18:30
Buna!poate ar fi mai bine sa ramai langa prietenul tau actual,sau sa ii spui adevarul si sa incerci sa iti construiesti o noua relatie cu fostul iubit.. insa eu cred ca nu are rost sa renunti la relatia ta actuala ,baiatul asta nu a stat 6 luni cu tine dupa care s-a despartit de tine pentru 6 luni,acum te cauta din nou... ce ii asta?cand isi aduce aminte de tine te cauta si cand se plictiseste te lasa??eu nu cred ca ti-ai dori o astfel de relatie
Creata24
Postat pe 14 August 2010 14:57

Parerea mea este sa ramai cu prietenul actual,chiar daca pe cel dintii il iubeai mult,deoarece timp de un an de zile de ce nu te-a cautat,indiferent de motivul despartirii de atunci,si acum ca a ramas singur,probabil,sia adus aminte de tine si te-a sunat.Asta-i parerea mea,decizia iti apartine numai tie.
m3dyk
Postat pe 14 August 2010 20:41
De la: kudika149571, la data 2010-07-28 15:00:58 akum sunt intr-o relatie.........de un an de zile si nuj ce sa fac.......sa ma impac cu fostul meu iubit care este turc( am vrut neaparat sa specific) sau nu...........sunt intr-o mare dilema.........eu nu am mai vb cu el de vre-o 6 luni. iar akum m-a cautat si m-a rugat sa ne intalnim fiinca vrea sa ma vada.......eu il iubesc pe prietenul meu........... nuj ce sa fac...........nu-mi dau seama dak mai simt ceva sau nu pt ex.knd am fost impreuna l-am iubit foarte mult........nuj ce sa fac...........pls help

Draga mea, invata sa scrii!
E posibil ca si femeia e serviciu de la scoala ta sa scrie mai corect. Nici nu e de mirare ca nu stii ce sa faci, daca nici sa scrii nu stii!
judgingamy
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:06
De la: kudika227120, la data 2010-08-12 16:34:48RAMII IN RELATIA IN CARE ESTI ACUM...LASA-L PE TURC,ALA S-A CERTAT CU TURCOAICA LUI,MAI STA 2-3 LUNI CU TINE ,SE IMPACA SI CU FOSTA PRIETENA,APOI SE INTOARCE LA NEVASTA....SI UITE ASA E CU ASTIA ,EU NU AM AUZIT DE UNUL SA FIE SERIOS.....STAI, FETITA,IN BANCA TA...E MAI BINE...


Frumos sfat si cu bun simt, dar nu sfaturi de genul asta asteapta c****** astea.
Ci... altceva.
judgingamy
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help 3 De la: Arutzu28 28 August 2011 04:30
Manelisti 3 De la: kudika_10202 10 Septembrie 2012 11:38
am o relatie de 4 luni jumatate cu un barbat pe care nu lam vazut 639 De la: vas 15 Decembrie 2010 18:43
cine a castigat masina:)) 52 De la: nicof 4 Iunie 2011 22:35
prizoniera voluntar intr-o relatie esuata... 8 De la: Lau_Jebs 24 Noiembrie 2013 15:47